0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета,какво стана с ппредаването?? Има ли дата вече??С организацията до къде се стигна??
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Йорданка Благоева се изцепи току що:
"10000 двойки правят ин витро годишно.2500 деца се изоставят по домове.Замислете се мили семейства......."
Не цитирам то4но  ,но се набрах за пореден път на БТВ.
Кои са те да давът акъл кой да прави инвитро и кой да осиновява бе? :x


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Кои са те ли? Ами хора, които не стоят пред тоя избор....Затова им е толкова лесно да дават такива акъли. Аз обаче бих им дала един съвет на тях - да вземат да ни дадат на нас един личен пример, да видим как става тоя номер :lol: И бих им обърнала внимание на още нещо - никой не е застрахован! Някой ден техните деца може да се окажат в нашата позиция, дали и на тях такъв акъл ще дадат или ще си скъсат задниците да им осигурят помощ за поредното ин витро? Гаранция, че ще е второто :wink:
Понякога ми идва да се изтъпаня в ефира на някое такова тъпо шоу, точно след едно такова малоумно изказване и да им рекна пет приказки на тия малоумни патки/без извинение/. Аз лично смятам, че е проява на ниска култура, слаб мозъчен потенциал и абсолютна наглост, да раздаваш съвети, които ти самия не би последвал и за неща, които даже и не разбираш, да не говорим да си преживял. Все едно аз сега да се изтъпаня по телевизията и да започна да съветвам онкоболните да не харчат държавни пари за лечение, което може и да не им помогне. Вместо да ги харчат, да вземат да ги отстъпят на някой дом за сираци примерно....Дали ще е редно, а?
Направо побеснявам от такива простотии вече...
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!

Понякога ми идва да се изтъпаня в ефира на някое такова тъпо шоу, точно след едно такова малоумно изказване и да им рекна пет приказки на тия малоумни патки/без извинение/.

Идвам с теб :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2010/11/16/72-godishna-maika-iska-oshte-edno-dete.103876


Докато се тиражират статии от този тип, обществото винаги ще има едно наум като се заговори за възрастово ограничение.... Иди обяснявай, че нямаш сестра...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Хляб и зрелища или информация и подкрепа? i
« Отговор #145 -: Ноември 16, 2010, 11:50:06 am »
А те се тиражират, понеже дават възможност на хората да викат - "Ууууууу вижте я па тая дъртата". И да са доволни че "не съм от тях, пу, пу, пу".
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Дай на народа хляб и зрелища и му гледай сеира. Нашият народ и на зрелища само е доволен.....
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Наскоро слушах по ЗИ РОК/ които са собственост на БТВ/ дискусия с Миролюба Бенатова, познайте по коя тема!

Вече и радио не мога да слушам. :x
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Тази жена очевидно има личен проблем. Не мога да си представя, че с такава настървеност ще ръфа една и съща тема, ако не я засяга лично. Този път какво е? Пак за "лудите" лелки, които им е фикс идея да имат деца над 43 г.?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
...продажбата на генетичен материал, братя и сестри, които щели да се срещнат, как никой лекар не казвал на донорките, а и на другите жени, че стимулацията е канцерогенна и пр. бла-бла.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Днес е наградена по слу4ай десет години БТВ НОВИНИТЕ.
Не показаха оба4е отказ от сериалите й по темата.


Д-р Стаменов,обичаме ви!