0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмица 06-12 септември
« Отговор #80 -: Септември 12, 2010, 00:31:17 am »
Здравейте,
Не съм писала от доста време и определено ми липсвате.Затова смятам да направя едно голямо завръщане.:)
Ние в момента след море сме болни и недоволни.И двете с Габи сме на антибиотик и с една ужасна кашлица и сополи не е истина.Обраха ни колата докато бяхме на последен плаж, а в нея ни бяха всички дрехи и от морето безславно се върнахме с дрехите на нас, а сега сърбам резултата.
В началото нещо направо си бях в шок, но сега се стегнах и почнах да оборудвам кой от каквото има нужда, а пък се замислих и за РД-то, което ни предстои другия месец какво да взема.Случайно видях някакви перлички,които като се напръскат с вода се залепват и образуват разни фигурки и мисля, че това ще хареса на дребчето, но ги мернах за малко в някаква реклама и днес цял ден ровя ,но уви нищо не намирам.Някой купувал ли е такива?Идея как се казва тази игра?
« Последна редакция: Септември 12, 2010, 00:33:42 am от Silwi25 »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица 06-12 септември
« Отговор #82 -: Септември 12, 2010, 13:00:05 pm »
Minim, таксата е както ти е казала Мини- 1 и половина за двамата. Няма други намаления.
*
Re: Седмица 06-12 септември
« Отговор #83 -: Септември 12, 2010, 13:31:42 pm »
90лв. е таксата за месец за близнаци в детска градина в гр.София,45лв се плащат ако не са посещавали цял месец нито един ден.