0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

въпрос за лични съобщения
« -: Септември 09, 2010, 09:19:46 am »
Здравейте
Искам да попитам колко на брой лични съобщения можем да получим/изпратим/преди да почнат да се трият по старите?Предполагам ,че има някаква бройка?
Проверих в търсачката ,но не ми излезе нищо което да ми даде отговор.
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #1 -: Септември 09, 2010, 11:27:53 am »
И аз да попитам :wink: може ли друг да ти влезе в личните съобщения и да ги прочете т. е. до колко са лични личните съобщения и как са защитени от външно вмешателство. :ask:
Имам предвид такъв с права на модератор или администратор. Просто питам, че ми е интересно. :P
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #2 -: Септември 09, 2010, 11:28:48 am »
kartiche - Личните съобщения са! лични съобщения и никой не може да ги чете освен теб.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #3 -: Септември 09, 2010, 15:24:44 pm »
Рали благодаря за отговора. Просто се сетих, че преди 3 години при моите лични съобщения беше дошло събщение, което не беше до мен, а до друго момиче, като си пишеше и нейното име. Не беше нещо сериозно, просто честитка за рожден ден. Затова като видях темата реших да попитам.
 :P
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #4 -: Септември 11, 2010, 15:25:10 pm »
Може би beast ще се включи с отговор :ask:
*
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #5 -: Септември 11, 2010, 21:49:46 pm »
Както Рали е писала - лични са си.
За погрешно адресирани лични и на мен ми се е случвало да пращам на грешния човек лично. Човешко е случва се а и много хора взеха да си сменят екранните имена и това още повече помага да се правят грешки.

Поздрави
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #6 -: Септември 12, 2010, 08:17:04 am »
Здравейте
Искам да попитам колко на брой лични съобщения можем да получим/изпратим/преди да почнат да се трият по старите?Предполагам ,че има някаква бройка?
Проверих в търсачката ,но не ми излезе нищо което да ми даде отговор.
Благодаря :D но мен ме интересува това,за да знам дали да си запазя по ценните за мен т.е.с информация която ми е от полза
*
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #7 -: Септември 12, 2010, 18:20:42 pm »
За момента няма ограничения в броя на ЛС. "За момента", защото може да се наложи предвид натовареността на сървъра в бъдеще да се наложи такова. Но ако това стане - тогава ще ви се появи бар, на който ще се показва какъв процент от кутията ви е запълнена и ще можете да видите колко можете да получавате и как да триете.

Личните съобщения не могат да се четат от никого - нито модератор, нито администратор. Системата на форума не позволява това.
За всеки случай ви препоръчвам ако използвате чужд компютър - преди да станете винаги натискайте "Изход". Това важи не само за Зачатие ами и за пощата ви и и за всеки сайт, в който имате регистрация. За да не се получи някой, който седне на компютъра след вас - да влезе като регистриран потребител, защото не сте излезли от профила си.
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #8 -: Септември 12, 2010, 21:12:09 pm »
Благодаря още веднъж :D
Разбрах каквото ми трябваше а то и няма как при толкова подробен отговор :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #9 -: Септември 12, 2010, 21:42:14 pm »
Като влезеш в навигацията на съобщенията, в ляво има команда - Прочистване на съобщения, ако зададеш брой дни примерно 2000, вероятно автоматичното триене ще се забави с 2000 дни (всъщност само предполагам). :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: въпрос за лични съобщения
« Отговор #10 -: Септември 13, 2010, 08:23:35 am »
Като влезеш в навигацията на съобщенията, в ляво има команда - Прочистване на съобщения, ако зададеш брой дни примерно 2000, вероятно автоматичното триене ще се забави с 2000 дни (всъщност само предполагам). :lol:
Видях тази опция тя автоматично си е на 14 дни.Зададох повече и за момента може да се използват зададените,но след това пак се връща на 14 :wink: иначе е интересно,не я бях забелязала :P