0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
базална температура
« -: Август 27, 2010, 10:55:17 am »
Здравейте на всички
помогнете ми мола ви защото вече ще се побъркам с тази температура  :(
започнах да я меря от 9и ден на цикъла си(така ми каза доктора)и графиката ми е следната
9и ден-36,6
10и ден-36,5
11и ден-36,5
12и 13и и 14и ден-36,4
15и ден-36,5
16и ден-36,6
17и ден(днес)-36,6
на 13я ден имах + тест за Ову, в същия ден ме гледаха и на УЗ и ми казаха че имам фоликули, което значело че О. предстой
въпроса ми е според температурата дали съм имала О. или не, защото доколкото аз знам трябва да се получи спадане в температурата около О. но при мен няма кой знае каква голяма разлика в стойностите й!по склонна съм да вярвам на доктора и на тестовете, а не на температурата, но моля ви кажете си и вашите мнения относно графиката ми!
Благодаря ви  :bighug:
Re: базална температура
« Отговор #1 -: Август 27, 2010, 11:08:16 am »
Санди, за да ти отговорят момичета е по-добре да си направиш регистарция в овулационния календар и да си нанесеш данните за БТ там. Така ще имаш добре подредена графика, която по-лесно ще се разчита.

В този подфорум http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0 се коментират само графиките на момичета :wink:. Там може да си направиш и своя тема, в която да коментирате само твоята графика :)

П.П. За да се каже, че О е минала, БТ трябва да почне да се повишава и постепенно да достигне 37,00 градуса. При теб след + тест започва леко повишение, но е достатъчно за да кажем, че О е минала. Трябват поне още няколко дни...

« Последна редакция: Август 27, 2010, 11:11:21 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!