0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблемите на Фуси
« Отговор #20 -: Май 17, 2006, 15:07:46 pm »
Защо да я отменя бе мила?

Никога не съм правила ТАТ МАТ (за БАТМАН да не говорим  :lol: )
А попринцип планът ми е следния:

1. Правя си хормони на щитовидната жл.
2. Ехография на щит. жлеза
3. Дълбок и проникновен разговор с Док на тема "Що така не станА бе Миме..."
4. Имунологични/генетични при Конова

Ако всичко от горните е наред - вуйчо е главен лекар на Курило.... та там ще ме намерите  :lol:  :lol:  :lol:

АААА възвръщам се страта весела форма - както е видно

Целуффффки на всички вас девойки - благодарение на вас е
В очакване ....
*
Проблемите на Фуси
« Отговор #21 -: Май 17, 2006, 15:13:40 pm »
Цитат на: Fussii

Ако всичко от горните е наред - вуйчо е главен лекар на Курило.... та там ще ме намерите  :lol:  :lol:  :lol:


Е, Фуси, поне там ще сме с връзки  :D
Планът ти е добър /не този за горното заведение  :wink: /, действай смело  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Проблемите на Фуси
« Отговор #22 -: Май 17, 2006, 17:20:02 pm »
Цитат на: Lilly
фрешо не си права
1. лапароскопията колкото и грамотно да се направи си е опрерация с упойка и т.н.
2. струва 1000 лв (грубо)

а щитовидната се проверява с ехограф за 10 мин и струва 30 лв. дори ако добавиме хормоните и антителата говориме за 130 (грубо) а не за 1000. и няма упойка, болничен престой и т.н.
жлезата не бива да се пренебрегва и да се прескача като проверка.
манхатъна е живото доказателство.



Аааа Мацките, не сте прави - не пише ли "отмеТни", а?? :D  :lol:  :lol:

Големи сте ми скици :lol:  :lol:  :lol:

А лапарото иначе Лили струва 0 лева, ако е това въпросът. И как човек ще е сигурен, че няма ендометриоза, или някое непозодирано срастване?
Благодаря ти, Бени!







*
Проблемите на Фуси
« Отговор #23 -: Май 17, 2006, 17:26:40 pm »
аз тъпа тъпа тъпа


 :balk_149:  :balk_149:  :balk_149:

извинявай!!!!
В очакване ....
Проблемите на Фуси
« Отговор #24 -: Май 17, 2006, 17:30:52 pm »
Нищо де, ама и аз се много учудих може ли да съм написала такава глупост, още повече с такъв тон :lol:
Благодаря ти, Бени!







*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на Фуси
« Отговор #25 -: Май 17, 2006, 22:37:29 pm »
виноват...
неграмотен :oops: ...ша прощааш мацка

а за лапарото...абе не мое да е сигурен че няма срастване...ама... де да знам. нещо от вътре не ми идва да го напрая тва. мое и да не съм права...ама ша видиме.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на Фуси
« Отговор #26 -: Май 18, 2006, 09:40:22 am »
А антителата нали при имунулогичните се виждат? Един такива като антитела на зона пелуцида?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Проблемите на Фуси
« Отговор #27 -: Май 18, 2006, 10:31:34 am »
Ами Васи, на мен ми бяха направени и трите вида антиспермални тела. Още преди инсетата при д-р Владимиров. Всичко си беше ОК
В очакване ....
Проблемите на Фуси
« Отговор #28 -: Май 18, 2006, 10:51:39 am »
Цитат на: Fussii
Ами Васи, на мен ми бяха направени и трите вида антиспермални тела. Още преди инсетата при д-р Владимиров. Всичко си беше ОК

Антизона пелуцида са антиовариални.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на Фуси
« Отговор #29 -: Май 18, 2006, 11:39:04 am »
васи, ако ти ги изследват ще се видят :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на Фуси
« Отговор #30 -: Май 18, 2006, 14:21:40 pm »
Васи, сигурно имаш предвид анти зона пелуцида и ендометриоза? Но не знам липсата на анти зона пелуцида дали означава непременно, че няма ендометриоза, съмнявам се.
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на Фуси
« Отговор #31 -: Май 18, 2006, 14:34:26 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Васи, сигурно имаш предвид анти зона пелуцида и ендометриоза? Но не знам липсата на анти зона пелуцида дали означава непременно, че няма ендометриоза, съмнявам се.


Подкрепям Фрешчо. Няма връзка.
Проблемите на Фуси
« Отговор #32 -: Май 22, 2006, 12:32:51 pm »
Фуси, като понавлезох малко повече в темата, на доста места се говори и за невъзможност за имплантация заради имунологични фактори. Така че мисля е добре да отскочиш до Плевен :D
Благодаря ти, Бени!







*
Проблемите на Фуси
« Отговор #33 -: Май 22, 2006, 12:41:11 pm »
Явно така ще стане...

Само че ще го оставя за юли, че сега ми е голяма лудница....

Успех на теб миличка
В очакване ....
Проблемите на Фуси
« Отговор #34 -: Май 22, 2006, 15:12:51 pm »
Мда бе, гледай си сега приятните вълнения :D
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на Фуси
« Отговор #35 -: Май 26, 2006, 09:47:03 am »
Цитат на: FreshBreeze
Васи, сигурно имаш предвид анти зона пелуцида и ендометриоза? Но не знам липсата на анти зона пелуцида дали означава непременно, че няма ендометриоза, съмнявам се.



При мен антиовариални антитела няма, но има ендометриоза , доказана с лапаро.
Проблемите на Фуси
« Отговор #36 -: Май 26, 2006, 21:21:13 pm »
Мила Фуси, наистина е добре да си провериш щитовидната жлеза. В Германия една лекарка, занимаваща се с проблемно забременяване ми каза, че това е едно от първите неща, които трябва да се изследват. Тогава много се очудих. Много ми е мъчно, че си тъжна и затова се зарадвах като прочетох, че вече имаш план за действие
Проблемите на Фуси
« Отговор #37 -: Май 26, 2006, 21:21:13 pm »
Мила Фуси, наистина е добре да си провериш щитовидната жлеза. В Германия една лекарка, занимаваща се с проблемно забременяване ми каза, че това е едно от първите неща, които трябва да се изследват. Тогава много се очудих. Много ми е мъчно, че си тъжна и затова се зарадвах като прочетох, че вече имаш план за действие
Проблемите на Фуси
« Отговор #38 -: Юни 21, 2006, 23:51:14 pm »
Фуси, чак днес забелязах че и "вие сте" с астенозооспермия с неизяснен произход. Отдавна ми се ще да сондирам, колко такива мъже има тук - без заболявания на пикочо-половата система и с лоши спермограми. Виждам, че при мъжа ти са правени хормонални изследвания, какви точно? Нещо друго изследвали ли сте при него?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Проблемите на Фуси
« Отговор #39 -: Юни 22, 2006, 12:00:21 pm »
minikky - да ти кажа - и ние сме така.. Астенозооспермия с неизяснен произход...

Ама айде да не разводняваме темата на Фуси....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!