0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, къде в Пловдив може да се направи изследване за Trichomonas vaginalis и да е достоверно. Благодаря предварително.
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #1 -: Юли 12, 2010, 20:14:31 pm »
Разрових се из интернет попаднах на това : Медицински център Надежда Репродуктив Пловдив
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=53

някакви мнения ?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #2 -: Юли 12, 2010, 23:11:49 pm »
Това изследване е съвсем рутинно, всеки АГ кабинет може да ти е полезен. Взема се секрет от влагалището и се прави посявка. Лечението също е съвсем рутинно. 
Клиниката на която си попаднала е добра.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 17:55:40 pm »
:))))) Лека грешка.. мъж съм. Питах за това изследване защото уролога ми се съмнява за хроничен простатит причинен от трихомони... правих едно такова във Медицинска академия и излезе отрицателно, но според него симптомите са точно за такова... сега иска 2-ро. Не мога да ходя в София когато искам и за това питах за надеждна клиника в Пловдив. За съжаление при мъжете това съвсем не е рутинно лечение а напротив - много тежко и продължително ако се окаже, че е причина за простатит - т.е. гадинките са вътре в простата... и леко съм се наплашил.

След контакт със Надежда останах с впечатление, че тестът за трихомони е PCR ( ДНК) на който му дават 95-100% точност... там ще е...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 19:42:10 pm »
Желая ти успех!
Не знам нищо за това изследване, но клиниката е познавам защото е посещавам. Аз лично съм доволна от тях.  Дано скоро получиш добри резултати и напълно се възстановиш.  :crossfingers:
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #5 -: Юли 19, 2010, 13:30:10 pm »
Оказа се че „Надежда” в Пловдив пращат материала за изследване в „Геника” София. Какво ви е мнението за Геника?
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #6 -: Юли 22, 2010, 21:27:22 pm »
До колко може да им се вярва на Геника ? :)

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Изследване за Trichomonas vaginalis в Пловдив къде?
« Отговор #7 -: Юли 23, 2010, 14:20:36 pm »
Е кое, сега те притеснява? - Отр. е всичко!


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com