0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #120 -: Юли 21, 2010, 16:13:43 pm »
Здравейте, момичета! Днес ми е 12 ден след трансфер и теста е с една чертичка :(
Ще пускам кръвен утре, но толкова се скапах, че направо не ми се ходи до клиниката.
Това ми е втори опит ИКСИ. Първият завърши с мисед в 10г.с., но тогава на 12 ден имаше мнооого бледа втора чертичка, а сега...нищо...Мислите ли, че при това положение има някакъв шанс за положителен кръвен? Или да го отписвам опита... :ask:
elradi аз съм с болки от деня на пункцията, ту се засилват, ту отслабват, в кръста и ниско в корема са. Пия но-шпа 3x2.
Не им вярвай на тия пекли ви тестове.Пусни си кръвен.
Преди 12,13 дни изживях същият кошмар с тези пекли ви тестове,хем два дни преди да го препикая бях правила чхг което беше 118, на пекливият тест едвам ама едвам се показва втора черта, аз шаш и паника, тичам до лабораторията пускам още един кръвен е резултата беше 264.20 отдъхнах си. Та едвам забележимата втора чертичка е при чхг близо до 300. :P
И утре да ни се похвалиш с подобаващо бременнелско чхг.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #121 -: Юли 21, 2010, 16:47:38 pm »
Ох, дай Боже! Дано се похваля...ама доктора не ми даде големи надежди на трансфера. Върнахме само едничко. Лошо реагирах на стимулацията, имаше 6-7 фоликула, а излязоха само две яйцеклетки и то едната незряла. :( Другата обаче се оплоди и раздели нормално и си я прибрах...
Velka, благодаря ти, че ми даваш кураж...Много се радвам за теб!
Пожелавам ти лека и спокойна бременност! А и както виждам сме почти набори, така че се надявам да не се изложа утре  :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #122 -: Юли 21, 2010, 18:47:10 pm »
Не вярвай на тези тестове!!! Пълна измама. Почти не познавам някоя, на която да й е отчело както трябва.
Стискаме палци и силно се надяваме всички да успеем, нали!!!!!!
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #123 -: Юли 21, 2010, 19:10:23 pm »
northerner,дано се похвалиш с положителен тест,стискам палци,с теб съм :hug2:
Нищо не е такова,каквото изглежда...
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #124 -: Юли 21, 2010, 19:30:47 pm »
Благодаря ви за подкрепата момичета! :balk_104:
 То е ясно, че всички ще успеем щом сме се хванали на хорото, но защо трябва да е с толкова мъки!? :x
Утре ще пиша какво е положението...но дори и теста да е отрицателен, продължаваме.
Когато си загубих бебчето при предишния опит, казах на доктора, че спираме до тук.
А ето, че няколко месеца по-късно пак отивам на тест. :D Сигурна съм, че рано или късно търпението  и страданията ни ще бъдат възнаградени!
« Последна редакция: Юли 21, 2010, 19:44:43 pm от northerner »
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #125 -: Юли 22, 2010, 08:58:25 am »
Northerner, стискам ти палци!!! Това, че е една нищо не значи. На мен последният път дори не ми направиха трансфер. Преди това ми спряха стимулацията в края й. Сега ми сложиха само 2. И аз по принцип реагирам слабо, макар че този път беше по-добре, но пък и съвсем различно стимулация!!
Дръж се и това да ти е последния - Успешен опит!!!
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #126 -: Юли 22, 2010, 18:50:02 pm »
Теста ми е отрицателен. Имало е имплантация, но е спряло развитието. Ще има трети опит, който ще е успешен! Това си го обещавам, напук на цялата гадост, която ни се случва.
Благодаря ви за подкрепата, имате моите силно стиснати палци за успешни процедури и сладки резултати!
Сега към деловата част. :) Момичета, очаквам вашите мнения и съвети за това, как да увеличим бройката на я. Стимулацията- ясно, там ще има грижата док., но аз мога ли нещо да направя, в тази посока? Моля, ако имате опит в това отношение, споделете.
*
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #127 -: Юли 22, 2010, 19:12:21 pm »
northerner,
Съжалявам за резултата. Ето една тема, в която е обсъждано качеството на яйцеклетките:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32875.0
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #128 -: Юли 23, 2010, 08:42:38 am »
northerner, съжалявам!!!! За съжаление знам как се чувстваш, но ще стане - следнващият път!!!!
Желая ти успех и не се отчайвай!!!
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #129 -: Юли 23, 2010, 09:01:57 am »
Мече, благодаря! Изчетох всичко, започвам с добавките.
elradi, аз и при двата опита бях по къс протокол с пурегон, меногон и цитротид. Втората стимулация беше малко по-силна,5-6 хубави фоликули, естрадиол около 1500, а накрая 2я. 8O
Теб с какво те стимулираха? Може би и при мен док. ще промени нещо в стимулацията.
Явно тази не работи в моя случай. Този път ми каза да започна регулон, когато ми дойде цикъла. Преди това не съм била на противозачатъчни.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #130 -: Юли 23, 2010, 10:14:14 am »
Здравейте  :)! Най-после реших да споделя с вас, че съм в процедура. Стимулацията е в края си, върви добре  :). Силно вярвам, че това е последният ми и успешен опит  :D
Иска ми се силно да прегърна всички момичета с отрицатели тестове, да им дам сила и кураж. А на тези като мен, искам да кажа Вярвайте в успеха!
*
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #131 -: Юли 23, 2010, 12:59:10 pm »
mira_mimi  :)успех и  :crossfingers: дано е последна процедура.
*
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #132 -: Юли 23, 2010, 12:59:29 pm »
Знаем те, Мире, следим те изкъсо  :wink:
От сърце ти пожелавам скоро да те сполети Чудо!  :crossfingers: :crossfingers:

На мен днес ми е 7ми ден след трансфера (без да броя самия ден на трансфера, т.к. той беше в 19ч). От два дни имам много странен вкус (или по-скоро усещане) в устата - все едно съм изяла едно пакетче краве масло, и ми е останало полепнало по небцето, езика и гърлото. Пробвам да ям и пия различни неща (обикновени бисквити, солети, смуча бонбон) - мазното си стои.  Имам го през целия ден, без значение какво съм яла. Странна работа   :roll:

Иначе гърдите ми май не са подути (всъщност т.к. вече сутиен 75D ми е малък, та ми е трудно да разбера дали са подути, или просто са големи). Корема ме болеше доста вчера сутринта - имах чувството че всеки момент ще ми дойде... Да види какво ще излезе. Никога до сега не съм забременявала - не знам какво да очаквам. Всъщност знам - много искам  :sbabygirl: + :babyboy:
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #133 -: Юли 23, 2010, 13:31:38 pm »
Liteto ,много се надявам всичко да е наред при теб и след седмица да се похвалиш :wink:Иначе ти стискам палци мнооого силно,като и на себе си и на всички други момичета,които се борим за нашите бебчета!!!Трябва ни само малко повечко вяра,останалото да оставим на докторите :D Прегръщам ви всички :grouphug: :grouphug: :bighug: :bighug:
Нищо не е такова,каквото изглежда...
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #134 -: Юли 23, 2010, 14:11:37 pm »
Успех на всички, които чакате резултати и сте в процедури. Надявам се скоро да дойде отново моят ред. Видях по-горе, че се обсъжда качеството на яйцеклетките и как да го подобрим. След моето ИКСИ питах док дали да вземам някакви витамини или добавки или поне да си доизпия фолиевата киселина. Д-р Персенска ме посъветва да не внасям в организма нищо, защото и без това е бил натоварен по време на опита. И аз се вълнувам от подобряване качеството на яйцеклетките, но реших да послушам док.
Пиша това просто за информация. И аз смятам поне да прочета дадения линк.
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #135 -: Юли 23, 2010, 14:15:11 pm »
northerner, за първи път бях по къс протокол. Биха ми гонал, цитротид и още едни, но не мога да се сетя как се казваха. Понеже и FSH-то ми беше високо за първи път не бях на Regulon преди стимулацията. Мисля, че и М2тон-а помогна също.
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #136 -: Юли 23, 2010, 14:53:09 pm »
Моите хормони са  в норма, регулон не знам защо трябва да пия. Сигурно док. иска да опита нещо по-различно, вчера в суматохата забравих да го питам. Иначе си купих вече М2 Тон, бял равнец и омега 3 и ги почвам. Дано помогнат и да увеличим бройката при следващия опит.
elradi, стискам палци за положителен резултат на теста на теб и на всички момичета, които са в очакване...а после и ние със следващите процедури да ви последваме :D
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 15:23:21 pm от northerner »
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #137 -: Юли 23, 2010, 17:58:07 pm »
Стискам ви палци момичета на всички!!!!! :bighug: :bfp: :bighug:

Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #138 -: Юли 23, 2010, 20:27:41 pm »
Zdraveite momicheta,
Minalia petak mi beshe parvota IKCI.
Dnes e 7mi den sled IKCI. Kolko dena sled IKCI moga da si napravia test za bremennost. Dnes biax pri doktora na videozon i samo mi kaza che e imalo ovulacia, no ne mi kaza dali sam bremenna. Kolko dena sled IKCI moje da se vidi na videozon?
Uspex na vsichki!!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ Юли 2010 - Август 2010 :)
« Отговор #139 -: Юли 23, 2010, 20:59:42 pm »
Здравей Петрита!
Първо да те помоля да пишеш на кирилица или да използваш КREDOR !
Много е рано на 7-ми ден да с докаже бременност  :wink:
А  що се касае за теста, би трябвало от клиниката да са ти казали кога да си го направиш :wink:, но иначе след 12-15 ден от трансфера вече щи ти покаже! :D
Успех!