0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Имунологични изследвания в София - къде и на каква цена
« Отговор #20 -: Септември 01, 2010, 20:56:07 pm »
Ще допълня, че в к-ка Малинов изследва също и Епщайн Бар вирус и листериоза. Назначава се в случаи при завишени NK T cells.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Имунологични изследвания в София - къде и на каква цена
« Отговор #21 -: Септември 02, 2010, 11:39:17 am »
Благодаря ви pop4o и deep :) Много ми помогнахте! :)
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Здравейте,
Моля някой по-запознат с имунологичните изследвания да направи коментар на моите резултати. Изследванията са правени в клиника Малинов, но не успях да се видя с лекар. Предварително ви благодаря.
Резултати от имунологичните изследвания:

Т cells (CD3+)-63% 
Helper T cells (CD3+CD4+)-46% 
Suppressor/cytotoxic T cells (CD3+CD8+)-15% 
B cells (CD 19+)-17% 
Total NK cells (CD3-CD16+56+)-19% 
CD16+56+ NK cells-15%   
NKT cells (CD3+CD16+56+)-4%   

Антинуклеарни антитела-12.34 U/ml
Антифосфолипидни антитела- IgG 1.01 U/ml 
Антифосфолипидни антитела IgM-1.83 U/ml 

Серумен IgA (RID)-2.33g/l   


Здравейте  :D
И аз имам назначени имунологични изследвания за след 1 месец, но ......искам да прочуа въпроса преди да се доверя. Ще следя темата с интерес. :)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Здравейте  :D
И аз имам назначени имунологични изследвания за след 1 месец, но ......искам да прочуа въпроса преди да се доверя. Ще следя темата с интерес. :)

най-добре е да ги направиш там където са ти назначени, защото всеки доктор работи с определена лаборатория. но и да ги пуснеш на друго място намя да е фатално. важни са резултатите и дано са ти добри и да не се налага лечение. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
 justy, и аз на добри резултати се надявам, но......мисля, че има нещо което не е както трябва.
Успех и на теб!
Здравейте, искам да ви помоля за мнение - според вас налага ли си правя имунологични изследвания след година и 2 м. опити, а след забременяване аборт в 8-ма седмица.
Вече имам едно детенце, а и при предишната бременност започнах да кървя още в 7-ма седмица, но за щастие някак се запази.
Според мен има някакъв автоимунен отговор на организма ми, или някаква подобна причина...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Според мен е добре да пуснете един панел имунологични и генетични за тромбофилия.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com