0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малина :) ефектите идват до 2-3 часа след първия прием....

За съжаление и ние минахме през това след първия прием. Сега ни предстои втория и косите ми настръхват като си помисля. На всичко отгоре не знам коя умна глава измисли, че трябва да се слагат заедно с Пентаксим. Така не само че се усилват странчните ефекти, а и си представете какво изпитание за крехката имунна система за детето е.


джиджи минахме и през втория повярвай ми косите ми направо се изправиха 1 седмица дано при вас да го понесе по леко. На нас ни сложиха само Синфлорикс-а Пентаксима пак го нямало че другия месец пак двете
*
Джиджи нашата лекарка реши да постави синфлорикса на Сиска другия месец за да не и се събират две ваксини.Доколкото разбирам май всеки лекар си решава сам.

Те хубаво решават, ама си е за сметка на децата :( Аз настоявах да ги бият отделно, с поне една седмица почивка, но пердиатърката ни ни убеждаваше че не било възможно. Идният понеделник трябва да поставят втория прием и вече ако трябва до бой ще стигнем, но няма да позволя да бият двете ваксини едновременно.


джиджи минахме и през втория повярвай ми косите ми направо се изправиха 1 седмица дано при вас да го понесе по леко. На нас ни сложиха само Синфлорикс-а Пентаксима пак го нямало че другия месец пак двете

Диди, а ти как се справяш с проблема, даваш ли нещо?


*
Аз и моята приятелка слагахме Синфлорикс. Децата си понесоха съвсем нормално. Нямаше странични ефекти- температури, ревове, повръщане, тръшкане. Септември ни е втория прием и не се притеснявам.

[/url]
Аз и моята приятелка слагахме Синфлорикс. Децата си понесоха съвсем нормално. Нямаше странични ефекти- температури, ревове, повръщане, тръшкане. Септември ни е втория прием и не се притеснявам.

А защо чак септември ви е вторият? Вие по-късно ли я поставяхте първата?


*
Януари беше първият прием.

[/url]
*
Аз и моята приятелка слагахме Синфлорикс. Децата си понесоха съвсем нормално. Нямаше странични ефекти- температури, ревове, повръщане, тръшкане. Септември ни е втория прием и не се притеснявам.

Може би децата над 1 годинка я понасят по добре.

И все пак не ми се струва на малки бебенца да им слагат 2 ваксини в 1 ден. Така как ще разберете коя ваксина не са понесли.



 джиджи давах единствено Панадол само вечер иначе се разнасяхме дундуркахме и каквото се сетиш още че и калциев глюконат пихме един господ знае защо ни го изписаха но издържах само 5дни да давам а не 10 както е изписала докторката и сега е спокойно, НО ни мъчат зъби и е някаква мъка от 1м и половина се лигави а сега почна и да реве от зъбите
джиджи давах единствено Панадол само вечер иначе се разнасяхме дундуркахме и каквото се сетиш още че и калциев глюконат пихме един господ знае защо ни го изписаха но издържах само 5дни да давам а не 10 както е изписала докторката и сега е спокойно, НО ни мъчат зъби и е някаква мъка от 1м и половина се лигави а сега почна и да реве от зъбите

Леле и вие ли се мъчите със зъби. Ние сме същата история. Дано поне ваксината понесем по-добре този път.

П.С: Май яко оспамихме темата. Спирам вече  :oops: