0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #100 -: Май 20, 2010, 13:18:33 pm »
Свате, айде честито, тъкмо се бях замислила като взимам снахата, че ие теб трябва да прибирам заради млякото  :lol: :lol: :lol: и сега както си знаете реда време е за следващото, пу да е момченце  :wink:
Пък туй с прокарването и ние имахме период, дето всичко минаваше само с тиква на Хип  :lol:
Деси, и аз така съм съжалявала, че няма никой тук, поне до магазина да отида, да не говорим за друго, а за къпане и тоалетна само като се върне моя от работа, иначе има "Мамо, мамооооо, мамооооооо, дзак" и съответно и двамата наврени при мен и се гъзят са видят какво правя  :lol: :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #101 -: Май 20, 2010, 15:11:31 pm »
Толкова скучно съм се къпала години наред.
Са е идеално в банята влизаме трима Калина в кошницата, Митака я забавлява, аз под душа!

При младежа вървеше номера всичко което не ще, плюс морков.
В раницата може друго да не е имало, но пюре морков задълже и авентски контейнер за забъркване.
Калина няма такива грижи, тя само отваря уста без да задава въпроси.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #102 -: Май 20, 2010, 15:24:30 pm »
време е за следващото, пу да е момченце  :wink:

точно това си помислих, като прочетох Мини  :lol:

Мише, по абсолютно същия начин се къпя и аз :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #103 -: Май 20, 2010, 15:43:24 pm »
време е за следващото, пу да е момченце  :wink:

точно това си помислих, като прочетох Мини  :lol:
Ами то и ДРЗ наближава, време си е :lol:
Ама поне една водка да изпие жената преди това, а :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #104 -: Май 20, 2010, 16:43:04 pm »
цветенце, мише, имате си бавачки вие.  :lol: Да са ви живи и здрави!

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #105 -: Май 20, 2010, 19:09:46 pm »
Брей,Гане,направо ме засрами :D

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #106 -: Май 20, 2010, 19:52:44 pm »
Нашето захранване протича доста добре,а много се притеснявах :oops:Тони си харесва лъжицата,а и кашата й се услажда :DДано така да продължи!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #107 -: Май 21, 2010, 00:46:39 am »
Ми Парси, аз питах акушерката, жената каза - може да се извежда добре опаковано и аз го изнесох навън :D А и като гледам тук как ги възпитават и кви са моржове, все ми се искаше и мойто да има нещо общо, ама калпав ми е гена :? Не можа да надделее териториалния принцип над генотипа :lol:
Като ви чета за храненето - определено си е до дете. Алекс до две години се борехме да махнем пасираната храна, все се давеше от едри парчета, Мила нямаше зъби, на 10 месеца прояде пюрета, на 11 вече давахме непасирани, защото дъвчеше разни други неща. Та сега резултата е - батко й на 4 се дави, мота се, не яде, а тя омита всичко и пита за още :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #108 -: Май 21, 2010, 09:26:03 am »
Бени,

тук за ФМ: http://www.mcfemina.com/ - д-р Виолета Димитрова

запиши си час поне 1-2 месеца по-рано.

Благодаря мацка, още сега ще се обадя.
Това ще е втората половина на юли, надявам се и ще се радвам този път да успеем да се видим.
Поздрави

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #109 -: Май 21, 2010, 10:20:47 am »
Здравейте!
Студено не студено,ние все се разхождаме,че малката не иска вкъщи и само мрънка.

Аз също рано я изведох.Беше хубаво времето и не исках да я държа вкъщи.
Живот и здраве ще видим кога ще започнем да се захранваме,може и след 4-я месец със зеленчуково пюре.Още не съм мислила много по въпроса,че ни е рано.Със сигурност няма да е от сега с плодово пюре както ми каза педи.Иначе капките за колики и сега вигантола го давам с лъжичка и ми се струва,че добре се справя,но то друго си е с ядене :)
Тези дни ми е едно хубаво,че нали миналата година по това време съм забременяла и съм толкова щастлива :D

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #110 -: Май 21, 2010, 10:48:10 am »
Здравейте!
Студено не студено,ние все се разхождаме,че малката не иска вкъщи и само мрънка.

Аз също рано я изведох.Беше хубаво времето и не исках да я държа вкъщи.
Живот и здраве ще видим кога ще започнем да се захранваме,може и след 4-я месец със зеленчуково пюре.Още не съм мислила много по въпроса,че ни е рано.Със сигурност няма да е от сега с плодово пюре както ми каза педи.Иначе капките за колики и сега вигантола го давам с лъжичка и ми се струва,че добре се справя,но то друго си е с ядене :)
Тези дни ми е едно хубаво,че нали миналата година по това време съм забременяла и съм толкова щастлива :D
Хриска, на 4 месеца детето ти няма да може да стои изобщо седнало, та камо ли стабилно! Как ще я храниш легнала ли? Изчакай поне до 5 месеца ако не можеш повече. Това, разбира се е съвет, и другите момичета ще ти кажат същото...Няма да ви казвам какъв яд ме хващаше като гледам как тъпчеха племенницата от третия месец с пюренца, хранеха я легнала, естествено, то нямаше как иначе...Горкото дете! Ама като слушат педиатрите, дето толкова им разбира главата, така е. Аз мърморих, мърморих и накрая спрях...Сори, ама не се стърпях...
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #111 -: Май 21, 2010, 11:25:43 am »
Nunu и аз мисля,че ни е рано,за това не съм го и обмислила много.Иначе и аз получавам вече съвети да я храня с плодово пюре :?

*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #112 -: Май 21, 2010, 13:00:25 pm »
Пренебрегни съветите, които получаваш и си почни захранването след навършени 5 месеца поне.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #113 -: Май 21, 2010, 18:09:10 pm »
Стефи,Гери,Кокиченце - да са ви живи и здрави именничетата!

Жорето няма да има късмет хем да е на ясла ,хем да е здрав.От понеделник подновихме ходенето и от вчера вече е със сополи.Днес са му като река направо и си е у дома.Другата седмица тръгвам на работа и не ми се мисли как ще я караме.
<br />
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #114 -: Май 21, 2010, 23:21:56 pm »
Мерси Зори, нека са живи и здрави всички дечица :)
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #115 -: Май 21, 2010, 23:28:11 pm »
Честито на всички именници малки и големи да им е живо и здраво името и те покрай него! :) Стефи, Маги да са ви живи и здрави Елена и Константин!
Зори, благодаря! :) Дано, Жори се оправи бързо! Иначе и Ели и тя ходи 4 дена и от вчера е с хрема, но то и времето е едно прекрасно...

 Малко със закъснение  :oops:, честито на проходилите и на некърмачетата ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #116 -: Май 22, 2010, 09:24:15 am »
И аз малко на патерица - Честити ви именници, да са ви живи и здрави!
Re: Мрачна и студена...17.05.-23.05.
« Отговор #117 -: Май 22, 2010, 16:03:51 pm »
Благодаря за поздравите!
И от мен честито на Ели на Гери :)
и на Ели на Стефи! :D
Да са ни живи и здрави дечицата и ако може малко поне да ни слушат! :wink:
Дано не изпускам някого. :oops:

Бъдете добри и не губете кураж! :)