0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #100 -: Септември 05, 2012, 13:46:44 pm »
Тайната на "диетите", е че трябва да се промени по някакъв начин начина на хранене, но за цял живот!Това поне е моят извод, от опит! :)
Теди, ще се справиш ще видиш, но трябва да поизчакаш за момента! Танита, ти имаш време сега е важно бебчето да е добре за килограмите  после ще му мислиш!


Re: 90 дневна диета
« Отговор #101 -: Септември 05, 2012, 13:56:19 pm »
Аз честно казано не се и притеснявам толкова за килограмите - откакто се помня все са ми били в повечко. Малко се притеснявам да не наддам много, че ще ми бъде тежко. Сега без да съм качила нито грам и се задъхвам като изкачвам стълбите, а ако кача десетина или повече килограма не ми се мисли как ще е. :) А бебчо си върви добре, даже малко изпреварва. Не се стремя да се ограничавам, само намалих до възможния минимум всичко сладко (то не ми се и дояжда много де - явно си осигурявам всичко необходимо с плодовете).

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #102 -: Септември 10, 2012, 11:22:16 am »
Привет аз започвам днес, първи ден - закуска - две праскови, на обяд кюфтета с доматен сос, вечерята сега я мъдря, телешко месо ще е ама незнам как ще го приготвя!:-)))Следобедна закуска грозде!
Айде дано да потръгне! :D
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #103 -: Септември 10, 2012, 13:33:55 pm »
tanita68 сега е важно да се храниш пълноценно.Имаше в нета една "диета "за бременни, аз я спазвах, и  качих 19 кг.Отидох да раждам 78 кг от 59 кг.За разлика от първото дете 95 кг от 64 трьгнах.Малкото натрупани килограми по лесно се свалят  и после се въстановяваш по бързо.Та за това си струва да се яде разумно.Това от опит!
anajens Успех ти желая!
Ама така и никой не се престраши да се покаже...
Е, ето до къде я докарах аз след два месеца-60 кг.Остава още един кг.така, че продължавам до края!


*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #104 -: Септември 10, 2012, 13:47:40 pm »
tanita68 сега е важно да се храниш пълноценно.Имаше в нета една "диета "за бременни, аз я спазвах, и  качих 19 кг.Отидох да раждам 78 кг от 59 кг.За разлика от първото дете 95 кг от 64 трьгнах.Малкото натрупани килограми по лесно се свалят  и после се въстановяваш по бързо.Та за това си струва да се яде разумно.Това от опит!
anajens Успех ти желая!
Ама така и никой не се престраши да се покаже...
Е, ето до къде я докарах аз след два месеца-60 кг.Остава още един кг.така, че продължавам до края!
E браво Мисти, ама трябваше да сложиш и една снимка преди!
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #105 -: Септември 10, 2012, 14:03:51 pm »
tanita68 сега е важно да се храниш пълноценно.Имаше в нета една "диета "за бременни, аз я спазвах, и  качих 19 кг.Отидох да раждам 78 кг от 59 кг.За разлика от първото дете 95 кг от 64 трьгнах.Малкото натрупани килограми по лесно се свалят  и после се въстановяваш по бързо.Та за това си струва да се яде разумно.Това от опит!
anajens Успех ти желая!
Ама така и никой не се престраши да се покаже...
Е, ето до къде я докарах аз след два месеца-60 кг.Остава още един кг.така, че продължавам до края!
E браво Мисти, ама трябваше да сложиш и една снимка преди!
Сложила съм една две страници напред.И от след раждането и пред него!И сега след!
И за достоверност...


Re: 90 дневна диета
« Отговор #106 -: Септември 10, 2012, 14:50:45 pm »
Ехаа,Мая изглеждаш прекрасни!Направо ти завиждам за фигурата,благородно разбира се:)Общо колко свали 6 ли?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #107 -: Септември 10, 2012, 17:53:52 pm »
Misty , аз засега си седя толкова килограма, колкото съм била в началото на бременността, а именно 89кг. Доктора чак се чуди как става така, че бебето си расте, а аз си стоя едни и същи кг и то без да съм повръщала (с изключение на един ден миналия месец). Ям си нормално, наблягам повече на плодовете и зеленчуците. Разликата е единствено, че почти не ям сладко и то просто защото не ми се яде. За сваляне на килограми ще си помисля чак догодина. :) Дано всичко да е наред с бебчо. Това е най-важно в момента.

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #108 -: Септември 11, 2012, 10:40:22 am »
Ехаа,Мая изглеждаш прекрасни!Направо ти завиждам за фигурата,благородно разбира се:)Общо колко свали 6 ли?
Благодаря Теди! :D 5 кг ама има още 1!
Танита, супер е че избягваш сладкото сьщо и тестяното са празни калорий и се лепят на теб, за бебче нищо не отива.Аз така като ми се преядеше сладко или се изкушавах от тестяно си казвах:"Е, сега ще ми се лепне на задника, а за бебо-нищо"!и се разубеждавах.Е, естествено си хапах или си кусвах по малко, но не съм прекалявала.Наблягай на протеините, плодове и зеленчуци те са полезни.От протеините основно бебчето расте.Сирене мляко и извара за калций.
Стискам палци всички да е ок!


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #109 -: Септември 11, 2012, 22:54:14 pm »
От вчера и аз започнах тази диета и искам да попитам в четвъртия ден какво количество плодове могат да се изядат? А в този 29-ти ден само вода ли се пие или може и чай?


*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #110 -: Септември 12, 2012, 12:17:09 pm »
От вчера и аз започнах тази диета и искам да попитам в четвъртия ден какво количество плодове могат да се изядат? А в този 29-ти ден само вода ли се пие или може и чай?
Плодове се хапват на два часа, но може и на един час.Едно ядена са два плода /две ябълки, две круши, две праскови и т.н./От по-малките /малини, къпини, сливи и темп подобни плодове по една купичка .Ако ти е много гладно може и по 50 гр.ядки-сурови или печени, на ден.
За чая, защо да не може.Но ако кърмиш водният ден го пропусни, аз не съм го правила, и пак имам резултати.
Успех!


Re: 90 дневна диета
« Отговор #111 -: Септември 26, 2012, 15:30:57 pm »
Определено тази диета много ми помогна свалих 15 килограма много съм доволен от нея и определено получих желания ефект
_____________________________
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 20:32:59 pm от Елфи »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #112 -: Октомври 19, 2012, 09:54:28 am »
Днес месец и 10 дни след започването на диетата, минус 5 кг.
Този път спазих и първият воден ден, доволна съм!Това ми е втори тур на диетата, първият тур свалих 8 кг.Почивах три месеца и сега я повтарям!
Днес съм на въглехидратният ден,закуска - грозде, на обяд геврек, довечера спагети с доматен сос и гъби! :D
Успех на всички!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: 90 дневна диета
« Отговор #113 -: Октомври 19, 2012, 12:40:03 pm »
Чета ви от известно време и много ви се радвам да добрите резултати :)

Моето бебе на 2 месеца и няколко дни, родих секцио, през бременността от 64 кг качих до 80, висока съм 178см.в болницата оставих само 4 кг, за мое голямо съжаление, вкъщи свалих до 72 и си стоя така. Вече се движа доста с разходките на бебо, но с упражненията за корема и бедрата док каза да изчакам още...нито една дреха не ми става и си носа още бременните дрехи.
Та, въпросът ми е рано ли да започна тази диета, знам че има мами с малки дечица тук. На АМ сме.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #114 -: Октомври 19, 2012, 14:39:02 pm »
В понеделник е първият ми воден ден. До момента съм минус 4.500кг.
Много съм доволна, намалих и см. Надявам се този път да я изкарам цялата.
Аз също пробвах още в малките месеци на Елиа, но не се получаваше.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #115 -: Октомври 23, 2012, 09:44:40 am »
Браво Къди, ти се движиш с повече килограми надолу от мен, аз в момента съм в застой не съм се теглила, но нямам усещането, че слабея, и първият път беше така в началото тръгват надолу килограмите после като, че ли не мърдаш и накрая пак се сваля!Успех!
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #116 -: Март 04, 2013, 00:03:21 am »
Като гледам тази хубава темичка е забравена, явно всички сте се вталили вече  :D Аз не съм още, започвам подготовката за лятото и мисля да направя тази диета, целта е - 8кг!
Започвам на 18ти март, че сега завършвам една друга диета, която не беше супер успешна, ама имам 10 дни захранване да не върна и малкото което свалих. Ако някой ще започва, да пише или ако я прави да сподели как върви с килцата  :D


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #117 -: Март 04, 2013, 09:08:26 am »
Аз в момента съм на тази диета.Минах първия воден ден, скоро предстои втори.При мен килата се свалят много трудно, но на обиколко спаднах много.Обаче последните две седмици имам по някои и друг ден нарушение, че много рожденни дни много празници в нашето семейство, но от днес до края на диетата ще съм стриктна.Аз успоредно с диетата правя и йога, а и ходя много пеш.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #118 -: Март 04, 2013, 09:49:59 am »
И аз от 21 януари я почнах пак. Досега съм свалила 6 кг. Искам още десетина да сваля, ама все по-трудно става. Ама не се отказвам. :)
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #119 -: Март 04, 2013, 12:12:43 pm »
Здравейте и от мен! :)
И аз от днес я започнах отново  :wink:
Последните 3 месеца качих около 5 кг.  :oops:
Имам да смъквам вече 10кг. поне  :wink:
Успех на всички! ):