0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #680 -: Януари 28, 2011, 11:12:56 am »
Знех си ,че това е причината!Успех на Доктора и целия му екип в новата клиника!Нека в нея ,донесът много щастие и сбъднати мечти, в домовете на стотиците си пациентки!Щом се преместят,ще знаем,че моментът с подписването на новия договор наближава! :wink:
По това как изглежда новата клиника отвън,само мога да предполагам,какви ще са условията в нея - СУПЕР! :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #681 -: Януари 28, 2011, 11:48:54 am »
Успех на целия екип на д-р Владимиров в новата клиника!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #682 -: Януари 28, 2011, 12:22:00 pm »
И аз се присъединявам към пожеланията за успехи на Др. Владимиров в новата клиника!

Само едно не разбрах: ако това е причината (новата клиника), защо не подписаха договор и за тази година. Като прекрати дейността си клиниката ще се прекрати и договора. Като потръгне новата клиника/болница, ще тръгне и новия договор. Така щеше да се спре хаоса, който настана и жени като Исед нямаше и да усетят, че има някакви административни промени.

Важното е, че нещата се подредиха, че самата клиника излезе със становище, за да се спрат интерепретациите по темата.
Още веднъж, Успех!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #683 -: Януари 28, 2011, 12:32:43 pm »
И аз се присъединявам към пожеланията за успехи на Др. Владимиров в новата клиника!

Само едно не разбрах: ако това е причината (новата клиника), защо не подписаха договор и за тази година. Като прекрати дейността си клиниката ще се прекрати и договора.

вероятно не можеш да си тръгнеш от договора когато поискаш, едностранно. договорът с ЦФАР се сключва за една цяла календарна година, а очевидно старото юридическо лице ще се закрива скоро.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #684 -: Януари 28, 2011, 12:40:22 pm »
Май в много филми "влязохме",много думи наговорихме!! При тов без да имаме пълна информация!! Понякога се чуда на българите- царе сме да "наредим" другите !!!
Явно проблемите са административни,искат малко време преди да се уредят!! Убеден съм,че ще има лиценз,просто трябва малко време! За жалост,някои нямат възможност да отсрочват и се налага пренасочване към други клиник! Неприятно е,но не трябваше да хвърляме цялата вина върху клиниката! Все пак още много момичета ще имат щастието да правят процедури там и с помощ от ФАР!!! Да не забравяме това! както и колко много са излезли с усмивки от старата клиника! Успех на д-р Владимиров!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #685 -: Януари 28, 2011, 13:18:34 pm »
Май в много филми "влязохме",много думи наговорихме!! При тов без да имаме пълна информация!! Понякога се чуда на българите- царе сме да "наредим" другите !!!
Явно проблемите са административни,искат малко време преди да се уредят!! Убеден съм,че ще има лиценз,просто трябва малко време! За жалост,някои нямат възможност да отсрочват и се налага пренасочване към други клиник! Неприятно е,но не трябваше да хвърляме цялата вина върху клиниката! Все пак още много момичета ще имат щастието да правят процедури там и с помощ от ФАР!!! Да не забравяме това! както и колко много са излезли с усмивки от старата клиника! Успех на д-р Владимиров!
Извинявай Рачо ама малко лековато ми прозвуча поста ти. Не виждам кой точно хвърля цялата вина върху клиниката(с малки изключения). Тук обсъждаме проблемите на потърпевшите от тези неуредици и какво би могло да се направи.Малко ми загорча от това , че с лекота постави "някои" в графата "неизбежните жертви в името на по-доброто"
Иначе и аз се присъединявам към пожеланията за успехи на новата клиника а на Рачо и половинката му пожелавам от сърце успешна процедура :D

Аз сега отивам да търся  други клиник :(
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 13:29:19 pm от ised »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #686 -: Януари 28, 2011, 13:41:10 pm »
jam, благодаря, че хвърли яснота по въпроса. Официалното становище се разминава с това, което споделиха пациентки от личните си разговори с д-р Владимиров, но след като е официално становище, приемаме го за чиста монета и толкоз.

След като ще е СБАЛАГРМ - предполагам Специализирана болница за активно лечение по акушерство, гинекология и репродуктивна медицина - най-вероятно ще предлагат доста по-широк спектър от услуги и повече специалисти от различни области  - генетика, имунология - събрани на едно място, както е в "Надежда", а сигурно ще има и родилно отделение, както е в "Щерев"  :D

Много успех на новата клиника и всичките й пациенти желая и аз!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #687 -: Януари 28, 2011, 16:01:57 pm »
jam, благодаря, че хвърли яснота по въпроса. Официалното становище се разминава с това, което споделиха пациентки от личните си разговори с д-р Владимиров, но след като е официално становище, приемаме го за чиста монета и толкоз.

След като ще е СБАЛАГРМ - предполагам Специализирана болница за активно лечение по акушерство, гинекология и репродуктивна медицина - най-вероятно ще предлагат доста по-широк спектър от услуги и повече специалисти от различни области  - генетика, имунология - събрани на едно място, както е в "Надежда", а сигурно ще има и родилно отделение, както е в "Щерев"  :D

Много успех на новата клиника и всичките й пациенти желая и аз!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
ЕЕЕЕ,АКО ИМА РОДИЛНО ОТДЕЛЕНИ,НА ВСИЧКИ ПАЦИЕНКИ,ЖЕЛАЯ ДА ГО ПОСЕТЯТ! :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #688 -: Януари 28, 2011, 16:16:02 pm »
Ised, никъде не споменавам "жертви"!!! Дори и не съм си помислял да квалифицирам някой по този начин!!!Съжалявам ако съм ти прозвучал така!?! :oops: Не ми се вярваше ,че ще се наложи да търсите друга клиника! Не знам каква е технологията на Фонда,все се надявах ,че ще можете да изчакате докато се оправи този лиценз и да си направите опита в тази клиника! Също се надявах,че и Доктора ще може нещо да ви насочи със някакъв съвет! Лошото е ,че това си е България!!
Ако се върнем малко по-нагоре в постовете ,мисля че имаше доста резки изказвания относно клиниката,както и Фонда! Те породиха моята реакция,определено!! Не съм имал за цел да обиждам някого,теб най-малко!! Но за всички ни е хубаво,че имаме такива специалисти в БГ и трябва да сме им благодарни,както и че се стигна до организирането на този фонд!! Нека не бъдем благодарни,а поне малко снизходителни,защото само за миг можем да си представим какви и къде щяхме да бъдем без тях!
п.п. още веднъж се извинявам на Исед,специалон! Както и всички други,ако съм прозвучал грубо!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #689 -: Януари 28, 2011, 16:37:09 pm »
...а сигурно ще има и родилно отделение

Ех, размечтах се и аз...първото което си помислих като прочетох дългата абревиатура...дай боже да донесе късмет и успехи на всички това начинание!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #690 -: Януари 28, 2011, 18:42:52 pm »
За съжаление няма да има родилно отделение.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #691 -: Януари 29, 2011, 11:41:16 am »
Започва да ми става любопитно вече какви ще са точно промените хихихи :balk_177:
Тук се споменава за новия вид на сградата, за нови специалисти...ех, родилното отделение би било фантастично, ако го има. Преди няколко вечери си говорих с моя мъж колко би било хубаво и спокойно за всички жени, ако д-р Владимиров има гинеколози, които да наблюдават в подледствие бременността, те да назначават всички необходими изследвания..и общо взето доктора да е на една ръка разстояние, каквото и да се случва  :wink:
future74, сигурна ли си, че няма да има? От доктора ли знаеш?

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #692 -: Януари 29, 2011, 11:52:28 am »
Преди няколко вечери си говорих с моя мъж колко би било хубаво и спокойно за всички жени, ако д-р Владимиров има гинеколози, които да наблюдават в подледствие бременността, те да назначават всички необходими изследвания..и общо взето доктора да е на една ръка разстояние, каквото и да се случва  :wink:
future74, сигурна ли си, че няма да има? От доктора ли знаеш?
Доколкото ми е известно в клиниката на Др. Владимиров и сега се проследява бременност. Това мисля се прави от Др. ДИмитрова. ДОктора пак е на една ръка разстояние! :)
Успех ! :) 
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #693 -: Януари 29, 2011, 12:19:23 pm »
Преди няколко вечери си говорих с моя мъж колко би било хубаво и спокойно за всички жени, ако д-р Владимиров има гинеколози, които да наблюдават в подледствие бременността, те да назначават всички необходими изследвания..и общо взето доктора да е на една ръка разстояние, каквото и да се случва  :wink:
future74, сигурна ли си, че няма да има? От доктора ли знаеш?
Доколкото ми е известно в клиниката на Др. Владимиров и сега се проследява бременност. Това мисля се прави от Др. ДИмитрова. ДОктора пак е на една ръка разстояние! :)
Успех ! :)  
Даааа,така е !Доктора винаги е на разположение!Колко пъти съм му звънялаааа!По време на бременността ми ме следеше д-р Димитрова,а когато имаше нужда след прегледа при нея, ме пращаше при д-р Владимиров! :D
« Последна редакция: Януари 29, 2011, 12:40:41 pm от rumibumy »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #694 -: Януари 29, 2011, 12:29:00 pm »
О, супер! Не знаех! Може би защото досега не съм виждала бременни жени наоколо и съм останала с такова впечатление!  :) Значи всичко е уредено, остава сега най-важното  :lol:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #695 -: Януари 29, 2011, 14:35:12 pm »
Ейййй,Мишле,как не си виждала бременни наоколо,бе????? :ask: Ще се караме,май!!! osi_7 Пълно е навсякъде с бременни,бъдещи бременни и още по-бъдещи мами!!! И ако се загледаш по-внимателно,ще установиш ,че много от тези момичета са забременели от клиниките по АРТ!!! Господ здраве да им дава на докторите ,които работят там!!! Ще те пращам аз тебе на очен лекар,май!!! osi_12
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #696 -: Януари 29, 2011, 14:52:11 pm »
ra40, под "наоколо", Мишле82 имаше предвид,че в клиниката не е засичала бременни при посещенията си.Добре си е с очите! :wink:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #697 -: Януари 29, 2011, 16:49:52 pm »
ra40, под "наоколо", Мишле82 имаше предвид,че в клиниката не е засичала бременни при посещенията си.Добре си е с очите! :wink:
Хихиххихи, точно така, Руми ме разбра  :lol:
А иначе, Рачо, да, много често навсякъде виждам, и наистина много им се радвам :))) И благородно завиждам ;)

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #698 -: Януари 29, 2011, 17:28:42 pm »
Успех на д-р Владимиров и екипа му в новата клиника!
Дано сбъднат колкото се може повече мечти!
П.П. Каква съм кадемлия само...  :wink: Спрях да посещавам "Репробиомед" - и хоп - новата клиника е готова!  :lol: Сега спрях да посещавам "София" - и хоп и те с нова клиника!  :D
Дано и новите клиники, и докторите, и успешните процедури стават все повече!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #699 -: Януари 29, 2011, 19:25:10 pm »
   Здравейте и от мен!

Ised, аз съм в подобна на твоята ситуация.На 26.01. ми се обадиха от ФАР да отида още на следващия ден да си взема заповедта.Но, уви, след малко ми звъннаха да ми кажат, че д-р Владимиров не е подписал договор.Служителката ми каза да си намеря клиника, която да се съгласи да ме вземе, да ми даде документ за това и тогава да отида за заповедта " другата седмица ", както каза госпожата.Едва ли ще успея толкова бързо.Отгоре на всичко другият месец навършвам 40...Няма да мога да чакам този път,макар, че изключително много ценя д-р Владимиров и екипа му.
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ! НЕКА БЪДЕМ ПОЗИТИВНИ, ВЪПРЕКИ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА! :bighug: