0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #160 -: Май 03, 2010, 09:32:25 am »
...................
Анизка, защо не се обадиш на Сигридов? Но-шпа пиеш ли?....



А? 8O Нещо не разбрах. Защо да пия но шпа? Пък и горкия Сигридов не го познавам, ама ако трябва да му звънна  :lol: :lol: :lol:
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #161 -: Май 03, 2010, 09:34:48 am »
Ами аз пиех магнерот+но-шпа при нужда, а до 3ти месец но-шпа по схема. Помага срещу контракции и ако и комбинацията но-шпа+магнезий не помогнеше тогава звънях на доки.
оооохххх, шматка съм...Кети е писала за контракции...Кети, горното важи за теб :)

Анизи
, сори, обърках се :oops:

Изчезвам на тонове, че явно акъла ми е другаде...
« Последна редакция: Май 03, 2010, 09:36:43 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #162 -: Май 03, 2010, 10:06:32 am »
Анизи,Кети,  Жаси, Smile_ baby - момичета, благодаря ви за успокоението. Ми аз таман се оплаках и малко след това тя реши да се раздвижи. Пусках и тук стари песни - Тангра, Щурците, ей такива - и може да са и харесали ( или не) :lol:. Не е много движението, но колкото да ме успокои. Хайде аз изчезвам да лягам, че тук е посред нощ, а утре, ако пак е така, ще звънна на доки.

« Последна редакция: Май 03, 2010, 10:10:10 am от Bobbie »


  
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #163 -: Май 03, 2010, 10:25:05 am »
Боби, тесничко й е на момата вече. Ама да си стои още на топличко...
И аз не правя изключение от хемороидната треска - ужасно е, още повече че съм и с превръзка.

А сега нека бъда добрия вестоносец:
Кристи утре ще има рожден ден и трите мили госпожищи ще огласят родилна зала. След малко ще бъда при нея в МД и ще се опитам да я заразя с ентусиазма си, защото й предстои най-вълнуващия миг в живота!

Mari-al също е в МД - вчера се чух с нея, а днес ще се видим. Малко се е притеснила и миналата нощ е пътувала по спешност до София. Нещата са овладяни. Ще й занеса това-онова, както и поздрави от Вас.

Желая приятен и спокоен слънчев ден на всички.
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #164 -: Май 03, 2010, 10:44:06 am »
Е-хе, утре ще имаме темичка в Честито.
Цвети, значи и Кристи ще има двоен празник като тебе.Нали и ти скоро след раждането имаше рожден ден.Много силно стиснате палци на Кристи, всичко да мине по вода.Кой ще й прави секциото?
Мари-ал и за нея стиснати палци.Дай Боже всичко да е наред и при нея.
Чакаме хубави новини довечера.
« Последна редакция: Май 03, 2010, 10:46:15 am от ketti »
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #165 -: Май 03, 2010, 11:02:38 am »
Здравейте на всички-днес сте писали доста след вчерашното затишие. Дано всички притеснения се окажат напразни и всички да бъдат добре.Аз нощеска се въртях като обран евреин-не че ми беше лошо, просто не ми се спеше и се мъчих да спя.
Пожелавам успех на Кристи за утре и на Мари-ал да се оправя по-бързо, на Кети и Боби да не се притесняват, ако ще ги успокои да се обадят на докторите си.
Хубав ден
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #166 -: Май 03, 2010, 11:44:14 am »
За хемороидите - аз нямам (да чукна на дърво), но мъжо се беше подредил сериозно прпеди време. От тогава следва строго правилото - задължително след ходене по голяма нужда, миене със хладка даже повече към студена вода. Някои хора твърдят, че трябва да забравите тоалетната хартия, но аз си мисля, че това е малко драстично - може обаче да се снабдите с мокри кърпички. За съжаление тези съвети помагат повече като профилактика.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.