0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #980 -: Юли 14, 2010, 10:23:47 am »
Аз съм правила и имунологични и генетични в Плевен.Доц.Конова  първо разговаря с нас.Чу цялата ни история и назначи нужното!
Д-р Стаменов се съобрази с цялата препоръчана от нея терапия,но правихме и контроли в последствие в клиника Малинов вече.
Успех!!!


А колко ви струваха само генетичните , които ви е назначила Конова ?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #981 -: Юли 14, 2010, 11:33:21 am »
Момичета, знаете ли точно от коя до коя дата ще почива клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #982 -: Юли 14, 2010, 11:46:34 am »
Оооооох и аз чакам чакам и нищо не идва ... и мен почва живо да ме интересува от кога ще работят след почивката???
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #983 -: Юли 14, 2010, 12:11:15 pm »
Аз съм правила и имунологични и генетични в Плевен.Доц.Конова  първо разговаря с нас.Чу цялата ни история и назначи нужното!
Д-р Стаменов се съобрази с цялата препоръчана от нея терапия,но правихме и контроли в последствие в клиника Малинов вече.
Успех!!!


А колко ви струваха само генетичните , които ви е назначила Конова ?
Извинявай ,но не помня точно. :oops:
Помня само ,че за двамата всичко назначено с пътя от Варна до Плевен и обратно струваше към 400 лв.
Значи някъде към  300 лв според мен са изследванията!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #984 -: Юли 14, 2010, 13:05:06 pm »
Здравейте, момичета! И аз утре съм на пункция. За мен знам, че трябва да съм гладна и жадна, но за мъжът ми не разбрах със сигурност дали трябва да е гладен и жаден. Кажете, ако имате инфо. Благодаря предварително и да всички успеем  :bighug:


Rina74, докитата ли ти го предложиха това "лепило", или ти се поинтересува. Питам те, защото не мен не ми го предложиха, а и аз не попитах. Притеснявам се аз да не съм пропуснала нещо, иначе те си знаят работата. Хайде успех! Явно в четвъртък ще сме заедно.
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 13:23:56 pm от cvetinceto »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #985 -: Юли 14, 2010, 13:20:49 pm »
мъжът ми не разбрах със сигурност дали трябва да е гладен и жаден

Не, него няма да го упояват  :lol:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #986 -: Юли 14, 2010, 14:49:55 pm »
мъжът ми не разбрах със сигурност дали трябва да е гладен и жаден

Не, него няма да го упояват  :lol:
:jump12:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #987 -: Юли 14, 2010, 14:50:58 pm »
Аз, съм на пункция в петък.
Мъжете, трябва да са имали 3-5 дни въздържание от секс, това е за тях. Най-лесното естествено.
Дай, боже всички да успеем !!!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #988 -: Юли 14, 2010, 16:40:39 pm »
Здравейте момичета, искам да споделя какво ми каза д-р Бойчев за моята ситуация с тръбите. Говорил и с д-р Стаменов и той казал, че след като едната тръба напълно пропуска, не е проблем. Другата, която е запушена, трябва да се изолира чрез хистероскопия. Това за мен е по-приемливо. Манипулацията можело да се направи и в Тутракан. Мисля обаче да е есента. Доколокто разбирам ин витрото може да започне веднага на следващия цикъл след манипулацията. Моят номер ще излезе вероятно октомври така, че ще имам време. Какво мислите? На всички, които ми писахте и ме подкрепихте отново много благодаря. Успех на правещите процедури. Добре, че сме в битката с тези доктори.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #989 -: Юли 14, 2010, 16:53:25 pm »
maya_the_bee, чудесно! Принципно човек се възстановява по-бързо от хистероскопия, отколкото от лапаро, наистина е добра идея да свършиш тези неща есента. Така или иначе, сега е голямо напрежение в клиниката заради предстоящите отпуски. Една пропусклива тръба не е малко, да го имаш предвид, като родиш - да се пазиш, когато не искаш бременност ;)
Наистина можеш да започнеш процедура още на следващия цикъл след манипулацията - можеш да попиташ доктор Стаменов дали иска да правите още някакви изследвания (биопсии, имунологични и т.н.) и какво можеш да пуснеш преди да ти е излязло одобрението от фонда, за да не губиш време после.
Това ми хрумва засега. Наслаждавай се на лятото, изкарай си една хубава отпуска, че може да ти е последна, в която да не търчиш след някое малко диване. А наесен - с песен!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #990 -: Юли 14, 2010, 17:24:45 pm »
Благодаря ти cambozzola, дано наистина ни е последното самотно лято. Пожелавам го и на другите.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #991 -: Юли 14, 2010, 17:51:07 pm »
Здравейте, момичета! И аз утре съм на пункция. За мен знам, че трябва да съм гладна и жадна, но за мъжът ми не разбрах със сигурност дали трябва да е гладен и жаден. Кажете, ако имате инфо. Благодаря предварително и да всички успеем  :bighug:


Rina74, докитата ли ти го предложиха това "лепило", или ти се поинтересува. Питам те, защото не мен не ми го предложиха, а и аз не попитах. Притеснявам се аз да не съм пропуснала нещо, иначе те си знаят работата. Хайде успех! Явно в четвъртък ще сме заедно.

Абе дръж го и него гладен и жаден поне да бъде съпричастен ;)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #992 -: Юли 14, 2010, 17:53:25 pm »
Момичета, знаете ли точно от коя до коя дата ще почива клиниката.
Когато се обаждах да си запиша час за д-р Персенска миналата седмица, ми казаха че започват за Септември да записват от 9-ти, защото тогава щяла да започне работа клиниката. А точно от кога им започва почивката-незнам.

[/url]
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #993 -: Юли 14, 2010, 18:21:48 pm »
Момичета имам нужда от вашите стиснати палци! Утре ще ходя във Вашата клиника за първи път, ще се опитам да получа съгласието да направя следващиа си опит по фонда там.Трябва ми наистина добър специалист, в моята клиника ми предлагат за трети път един и същ протокол, с който обаче не се получава.Така ми каза Силвия, която се занимава с фонда при вас, да дойда от 3 до 5 и ако някой се съгласи да ми погледне документите. Аз иначе имам записан час за д-р Стаменов за началото на 2011.Как мислите дали ще успея така?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #994 -: Юли 14, 2010, 18:34:48 pm »

Rina74, докитата ли ти го предложиха това "лепило", или ти се поинтересува. Питам те, защото не мен не ми го предложиха, а и аз не попитах. Притеснявам се аз да не съм пропуснала нещо, иначе те си знаят работата. Хайде успех! Явно в четвъртък ще сме заедно.
[/quote]

Това "лепило" се слага в зависимост от предполагаемите проблеми. Тък като при мен се оказаха пропускливи тръбите, и предишната теория за запушени такива отпадна, а вече имам едно неуспешно ин витро в друга клиника, Д-р Стаменов тръгна по посока на евентуална имунологична причина в лигавицата. Затова имах 2 биопсии и поставяне на лекарство, и показателите се подобриха. Всички останали изследвания са ми в норма, както и отговора на стимулацията.

Но например на някои беше изписано Достинекс, за висок Пролактин, или глобули за тънка лигавица, или вливания на калции, не знам за какво.

Така, че се действа индивидуално.

Успех и на теб!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #995 -: Юли 14, 2010, 18:53:03 pm »
Момичета,изписахме вече 50 страници  :D Заповядайте в новата тема :

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=43073.0