0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес ми беше първия преглед. Бебчето е на правилното място, в матката! :) Имах много големи притеснения покрай почти непрекъснатите болки ниско долу, страхувах се да не е извънматочна... Но, слава богу, не е . Болките са най-вероятно от прясно образувалия се миомен възел и от разтягащата се матка/според док/. Налага се да свиквам, защото едва ли ще изчезнат...
Вие как сте, нещо се умълчахте?


[161551.gif[/img][/url]
*
Днес ми беше първия преглед. Бебчето е на правилното място, в матката! :) Имах много големи притеснения покрай почти непрекъснатите болки ниско долу, страхувах се да не е извънматочна... Но, слава богу, не е . Болките са най-вероятно от прясно образувалия се миомен възел и от разтягащата се матка/според док/. Налага се да свиквам, защото едва ли ще изчезнат...
Вие как сте, нещо се умълчахте?

Честито! Стискам палци :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред и на финала да гушнем така чаканото бебе. Ускокой се и се наслаждавай на всеки миг от бремеността!

И как няма да се умълчали - лято е, всички са на море! А такива като мен дето морето им е на 100 метра, са се къпали два пъти! :lol: :lol:
« Последна редакция: Юли 09, 2012, 21:52:28 pm от stoeka71 »
След 10 дена ставам на 37 години....това е най-съкровенната ми мечта и тя е на път да се сбъдне и то в двоен размер.
Николай е на 2г.4м.5д.
След 10 дена ставам на 37 години....това е най-съкровенната ми мечта и тя е на път да се сбъдне и то в двоен размер.
Честито, пожелавам ти спокойна бременност и здрави, сладки бебчета. :P


[161551.gif[/img][/url]
А аз след 12 дни ставам на 40 и съм на 2-и ден от стимулации за 2-ро детенце :)
 Имам 3-4-5 процедури  ин витро,син на близо 11г от първи опит.Живея от 3г в Поморие,иначе от Бургас :)
Любов и много късмет на всички !!!
Браво Dara, Морско момиче - поздрави, повлечете крак да дойде и нашият ред да сбъднем мечтите си и да се радваме, че ни е лошо от ЧХГ, а не от МЦ. Успех и на Ili , и на нас момичетата в процедура!
« Последна редакция: Септември 13, 2012, 00:10:44 am от mammita2012 »
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
    и както казва моя племенник НАРЪС,НАРЪС и дано всички имаме бебета
Николай е на 2г.4м.5д.
*
EEe, оправихте ми настроението за деня! :D Хайде,дано на всички се падне от вашето щастие! Доста хора чакаме май това чудо! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
От няколко дни се каня да пиша, но не мога да се организирам - причината е малкото вързопче, което непрекъснато има нужда от мен :)
Момичета и момче, след почти 10 годишна борба на 39 години вече съм мама - последният ни опит беше успешен и след една прекрасна /макар и лежаща :) бременност на 15 август /Голяма Богородица/ се появи нашият Божи Дар, Божидар.

Въпреки много моменти на отчаяние и намерение да се откажа, вътрешно имах усещането че ще се получи, рано или късно по някакъв начин /при неуспешен опит щяхме да подадем документи за осиновяване/.

Вярвайте и не се отказвайте от мечтата си!

 :bighug:Толкова хубави новини  :) Искам и аз да мина под прашеца вече :)
Много радости за мама Ivetod и нейния Божи Дар!
Такива хубави новини ни обнадеждават и ни дават сили да продължим yahoo_33
 
*
Поздравления за Dara, Морско момиче, Ivetod и нейния Божи Дар!
Толкова добре ми подействаха хубавите новини, та реших да се включа в положителната вълна! :wave:
Желая на всички много щастие! :D :D :D
На момичетата с "малки вързопчета" - много търпение и любов, на бременелките - спокойни 9 месеца :cloud9:, а на очакващите "щъркела с тяхното вързопче" - вяра в сбъдването на съкровената мечта! :stroller:
disi22, mammita2012, ili7372,  всички ще успееем! При мен след осем година борба, след много, много отчаяние, на петия инвитро опит чудото се случи...
Специални поздрави и пожелания за успех на нашия скъп Рачо и неговата половинка,вярвам че скоро ще се похвалиш гордо. Чакам с нетърпение и новини от stoeka71. Късмет на всички ни и попътен вятър...


[161551.gif[/img][/url]
Утре съм на контрола,дано всичко  е наред  :crossfingers:
Чудесно!!!! За Dara, Морско момиче, Ivetod и нейния Божи Дар - огромно ЧЕСТИТО!

Подреждам се под вирусчетата.
И аз вярвам в успеха на всички ни и стискам палци да е много скоро!!!
 :grouphug:
Аз приключих с мисед в 6г.с.....задубих двуплодна  бременност,О поне сега знам,че мога да забременея...
Николай е на 2г.4м.5д.
 :(
 Ох, морско момиче, съжалявам. Много съжалявам  :(. Иска ми се да знам правилните думи и да ти помогна с болката, но не мога. Надявам се бързо да се възстановиш физически и психически. Прегръщам те  :bighug:
*
Много съжалявам за неприятното развитие на нещата, морско момиче :balk_145:
Силно те прегръщам, морско момиче.Много ми стана мъчно, като прочетох. Поплачи си, потъжи и се изправи, борбата продължава. Чакаме те пак в другата темичка.
Ще се видим всички, както сме подредени в "бременната тема"- с коремчета засмени....


[161551.gif[/img][/url]