0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
на 27-ми бях на преглед при д-р Стаменов. Той иска да направим нова биопсия на този цикъл и другия месец да започнем с опита. Сега ходя на проследяване на овулацията.
*
susa9 беше писала, че на съпругът `и е предписан fertilaid. Като чувам и от други момичета, лекарите от водещите клиники го препоръчват и надявам се знаят защо.

deni_one, малко остава ... Успех!


New Love, късмет  :babyflips:
Дени - случайно на 7-ми ще бъдеш ли на преглед при д-р Стаменов...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Snegina, моя мъж също пие fertilaid и мога да ти кажа, че има значително подобрение почти всички показатели в спермогамата.

New Love, нямам час за 7-ми, защо?

sisa9не се отчайвай, знам, че е трудно! Дано имаш повече късмет следващият път  :balk_103:
Дени- защото има сливане на часовете от 8-ми , а той искаше да ми види лигавицата на 10-ти ден....и ще ходя и за заповедта , та ми се щеше да съчетая...Стана объркано , но срам ,не срам мислех да те помоля да мина с теб...нещо такова...Няма значение всъщност...ще чакам и ще се моля на момичетата...оф...кофти ситуация ,но секретарката ме отсвири и това е...а нямам лекарства за следващият цикъл и трябва да се видя с Док ...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Дени- защото има сливане на часовете от 8-ми , а той искаше да ми види лигавицата на 10-ти ден....и ще ходя и за заповедта , та ми се щеше да съчетая...Стана объркано , но срам ,не срам мислех да те помоля да мина с теб...нещо такова...Няма значение всъщност...ще чакам и ще се моля на момичетата...оф...кофти ситуация ,но секретарката ме отсвири и това е...а нямам лекарства за следващият цикъл и трябва да се видя с Док ...
Миличка не се притеснявай, като си вземеш заповедта си я носиш в клиниката, и на място ще помолиш да те вмъкнат ще кажеш че имаш уговорка с лекаря, да те види на 10 ден, и понеже ти е нередовен не си успяла да си запишеш час.Като си оставиш заповедта сметни си горе долу кога ще ти е следващият цикъл и си запази час, когато имаш запазен час е по лесно да го променяш с цикъла.Дано по скоро започнеш, че да не хванеш летните отпуски.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Имам час...щастлива съм...камък ми падна , за сега!

Велче - никак не са ми възможни сметките, никога не са били...както и да е ...док ще каже, олекна ми.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
New Love успех и не се тревожи!  :balk_602:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..


New Love, бравооооо :) страхотни новини, много се радвам! :) Всичко се подрежда, дано продължи така!  :)

susa9, чак сега прочетох за отрицателния резултат...  :( Съжалявам много!  :hug2: Знаете ли вече как ще продължите?

Весито 69, как си? Не си писала дали успя да отидеш на пункция...

Момичета, стискам палци на всички да се похвалите скоро с новина... :)

На нас пункцията ни беше в понеделник (на 31.05.), извадиха 4 яйцеклетки (аз съм с един яйчник), но още тогава ни казаха, че може би ще разчитат само на трите, заплодиха се чрез ИКСИ двечки и утре е трансфераааа...  Стискайте палци на ембриончетата  :wink: - да се делят както трябва и да са хубави...

Нашата клиника е на 200км. и затова сме си взели стая за през деня (клиниката предлага и хотелски услуги - с и без преспиване...)

Хубав ден от мен! :)

"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Успех ще стискам палци :P
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Чандра и тук да ти пожелая успех утре на трансфера. Ще бъдат най-хубавите ембриончета 
:bighug:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Чандра, имаш и моите стиснати палци за най- прекрасните ембриончета.
Успех утре на трансфера, нека Бог да е с теб! :goodluck: :bighug:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Чандра, желая ти най-хубавите ембриончета и да се хванат добре!  osi_9
Чандра стискам ти палци мила.Нали ти казах тази година2010 има две нули и е много бременна. :P Непременно ни пиши!Успех!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Какво ще ви правя такива готини, не знам!  8) :D Много ви благодаря за подкрепата! Чак се засрамвам...  :oops: :)

Ако знаете само, как ми се иска да се случи...  :D  ...Иска ми се, нашата темичка да е пълна с много радостни събития и малки чудеса...


Хубава вечер на всички и още веднъж мерси за всичко!




П.П. Като сме над 35 се предполага, че повечето знаем руски...  :lol:
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 17:06:21 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Чандра, и от мен имаш стиснати палчета  :crossfingers:.
Ще видиш, всичко ще мине нормално, а за ембриончетата съм сигурна, че ще са хубави и ще се делят добре. Желая ви успех
Чандра, стискам ти всичките палци, и на ръцете, и на краката!
Нека Бог е с теб!
И това, че знаем руски, не значи, че не сме вярващи хаха

 :goodluck:
Чандра имаш и моите стиснати палци :D
Много късмет ти пожелавам дано това е да е последният ти опит :D
Трябва да си с положителен резултат за да те последваме и ние, стига само неуспехи :D
Късмет,Чандра!
*
Чандра, хубава среща с ембриончетата! Дано се харесате и останете заедно 9 месеца!
 :crossfingers: :crossfingers: :cloud9:
Успех на всички момичета в темичката! Чакам ви съвсем наблизо :wink: