0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Биско, Снежи, Петя, чудесен празник сте нацелили :)
Приемете го като абонамент за хубави изненади :wink: Кой каквото си е пожелал!
Свети Георги ще помага, а ние от тук ще стискаме палци!
New Love, видя ли че не е страшно :) Я си признай прави ли нерегламентиран запис :wink:
Малко спам  :)
Стоека, мернах в поздрава от вашия двор костенурки. Аз от време на време се зачитам във Фън шуй. Костенурката е символ на дълголетие, успех, здраве, търпение, постоянство и мъдрост. Символ на космическия ред. Стабилна защита от раздори и огън. Костенурката ще ви донесе пари и подкрепата на подходящи хора. Колкото повече костенурки имате у дома си, толкова повече ще е благоденствието и късметът в него. Така че размножавай, да има и за нас :wink:

« Последна редакция: Май 05, 2010, 11:17:56 am от Meme »
*
Мерси, Meme, твоите стиснати палци са много специални  :hug2:
Меме - какъв запис , пиле, какви 5лв  :lol:..аз пак ревах и хълцах...за нищо не ставам , нямам нерви хич...Пак , че запомних какво ми каза, ма то 3 неща , оставаше и тях да не запаметя ...То сега колко се сещам , че можех да питам ...ма карай ...следващият път - на 10-ти ден от цикъла....Пък той кога ще е ...само той си знае...пак ше се пие Дуфастон...
Док каза - имунологични ...ама само за мен ли , за двамата ли...мъгла брате...:) :) :) аз съм ужасна  :oops:
« Последна редакция: Май 05, 2010, 12:02:47 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Меме, и аз благодаря! Чул те Господ с тези пожелания!
Стискай палчета и се пази. И ти си в мислите ни!
Голям стимул си ни, да знаеш  :hug2:
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
[...Пък той кога ще е ...само той си знае...пак ше се пие Дуфастон...
New Love, я да ме светнеш - от кога и по колко го пиеш Дуфастона? Предполагам, че е с цел отлагане на цикъла, за да се напасне някак си с датата на прегледа или греша?
Успех на всички момичета в процедура и само ревящи резултати :D
New Love, спокойно бе жена, само на теб имунологични, няма мъжа ти да носи бебето я /шегувам се/ :D
Вземат ти кръв, питат те разни неща и си тръгваш, питай горе долу кога ще са готови изследванията ако може да ги съчеташ с някой от следващите прегледи супер ще бъде.
Питай каквото те интересува без да се притесняваш, нали сме за това да си помагаме с каквото можем, така ще е докато свикнеш в новата клиника после ти ще съветваш други :D
wild cat - цикъла ми е нередовен от както се помня. За да идва почти през цялото време съм на някакви лекарства, случвало се е на инат да не пия и да ми дойде само веднъж за цяла година.
 Правих лапаро(махнаха ми киста и увредените тръби) през септември - мензис самостоятелно не ми дойде до януари. За да мога да пусна документи за фонда ми трябваше актуално хормонално изследване , а то се прави от 3 до 5 ден на цикъла. Отидох на репродуктивен гинеколог. Изписа ми Естроферм 3 дни 3х1 табл. дневно, след тях 3 дни 3х1 табл. Дуфастон дневно.
Вчера го попитах д-р Стаменов , ако този месец пак не ми дойде самостоятелно какво да пия - каза само Дуфастон по същата схема. Дано да ми дойде така, че аз съм тежък случай....

Felindra - идея си нямам какви са тези изследвания и какво точно изследват . Писах в търсачката нищо съществено не ми изплю. Ако знаеш да има някъде писано подай , моля те - цункам те!
А иначе ще и свикнем на клиниката...да отида още 2-3 пъти и ще съм спец...Гледай тогава кви съвети ши праскам ...ъхъ :) :) :)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
New Love, не знам къде може да се прочете повече май в сайта на КИРМ имаше нещо но вече не се сещам. Тъй като при мен всичко е в норма не съм се интересувала изобщо. Доколкото ми е известно от всичките изследвания написани на листчето гледах най-вече НК клетките дали са внорма. Само че при мен се появи проблем след биопсия и така 4 поред с промивки и лекарства, дано не стигнеш до там.
Пусни първо имунологията после другите работи :D
Ааа те завзеха цялата клиника, на всеки етаж правят по нещо тъй че бая стаж трябва да навъртиш докато ги обходиш :D
Затова ти пожелавам да не се задържаш много в клиниката :D
ОК Фели - поживьом увидем...ще се самообучавам в крачка и ще питам няма само да рева ...ама ха...


Сега да ви ви пусна нещо , което се завъртя във фейса и аз си натъманих къмто мене си...
 
Истиската версия - Преди да си създадено, аз те исках. Преди да си
родено, те обикнах. Когато се роди, видях лицето ти и аз знаех, че съм
влюбена. Преди да си навършило един час, аз знаех, че ще умра за теб.
Това е чудото на живота."

Моята версия - Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах! В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена! Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб! Това е чудото на неосъществената майчина любов! Моята любов!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
[ Колкото повече костенурки имате у дома си, толкова повече ще е благоденствието и късметът в него.[/i] Така че размножавай, да има и за нас :wink:

Непременно Мeme! За да може благоденствието и късметът да докосне всички нас и да се случи така желаното от нас чудо.
*
Моята версия - Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах! В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена! Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб! Това е чудото на неосъществената майчина любов! Моята любов!
:bighug:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте момичета! Напоследък не ми оставаше време да пиша (на служебните компютри няма кирилица) но ви четях редовно...

Сега се заемам да се визуализирам с големия тумбак и червената рокля,  preggo
:lol: :lol: Rtfrtf, ти направИ тумбака, а ние ще ти купим червена рокля... 18.05. е рожденният ден на мама, така че няма да те забравя и палчетата ми ще са вързани на панделка...

Меме, разказът ти беше толкова вълнуващ... четях го на работа, но ще си призная, че пуснах и аз 2-3 скрити сълзи на радост... :D  А и доста полезни неща си споделила... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  Огромно благодарско за вирусчетата - трябваха ни малко тука... :)

Биско, колко ембриончета ти върнаха? Стискам много палци!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Как си, как си прекарваш дните?...

Рatyas, доколкото си спомням, на кино сте ходили вчера... :lol:  Какво показа ултразвука? Как са фуликулчетата - растат ли, колко са?...

Снежи, аз кат' малко по-глупавичка не разбрах много, вие какво правите? Инсеминация ли?...  :oops:

...То сега колко се сещам , че можех да питам ...ма карай ...следващият път ...
New Love, аз вече имам тактика - записвам си на едно листче нещата, които ми хрумва че искам да питам, за самия преглед си преписвам въпросчетата на чисто и отивам със списъчето.. Хич не разчитам, че ще запомня всичко, защото много добре знам, от вълнение колко се забравя...
За стихчето мила и от мене
 :bighug:

Хубав ден от мен!

« Последна редакция: Май 07, 2010, 12:35:33 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Здравейте,чера ми беше трансфера.Върнаха ми 3 ембриончета.Сега си почивам,за това не пиша много -много.Иначе съм добре,странно но съм много спокойна.Благодаря ви момичета за подкрепата.Сега се нуждая от стиснати парчета :P
Късмет,bisko72! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

Снежи, аз кат' малко по-глупавичка не разбрах много, вие какво правите? Инсеминация ли?...  :oops:

Да, инсе, без да се каним много-много, при последния преглед набързо го решихме и ... скочихме.

Здравейте,чера ми беше трансфера.Върнаха ми 3 ембриончета.Сега си почивам,за това не пиша много -много.Иначе съм добре,странно но съм много спокойна.Благодаря ви момичета за подкрепата.Сега се нуждая от стиснати парчета :P


Точно така, почивай си, Биско. Ние разбира се  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

И аз така - нямам никакви предчувствия, вълнения .... х-м, много странно за мен.
Мацки - резултата от първата прожекция, както се изрази Чандрито  :hug2:, е преблизително 8 /3-4 в единия и 4-5 в другия яйчник/. Аз и на този резултат се радвам. Дано са ми здрави и излязат бораци  :lol:. В неделя съм при док за втора серия.

Биско, браво мила! Сега започва голямото чакане, което естествено ще е завърши с две ярки чертички. Почивай, пази се, усмихвай се ... те това е ...
От нас имаш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Поздрави и целувки на всички!
 :bighug:
               Здравейте момичета,
   Искам първо с Вас да споделя голямата си радост, а именно  :bfp: и да ви вдъхна кураж да следвате мечтата си до сбъдването и.
   След диагностично лапаро, 2 неуспешни инсеминации и едно ИКСИ също без резултат,в момента съм бременна по естествен път.Няма да разказвам за дългото висене в клиниката,безкрайните изследвания и големите разочарования всеки път,защото всички го знаем прекрасно,пък и нали пиша да вдъхвам кураж.
   Ще споделя само,че докато чаках заповедта от фонда /№5427 и може би ще получа обаждане след броени дни / моя позната ми сподели за една билкова аптека и аз отидох.Жената, която работи там е могистър фармацефт не е пенкелер или някаква шарлатанка.Взех си два пакета един за мен и един за мъжа ми + един сироп за имунната система само за мен.Това се случи в края на м.март.В понеделник отивам на преглед и да се запиша на ЖК.
   И не на последно място пиша точно в тази тема, защото след няколко месеца ще навърша 42.
   Ако някой иска повече инфо мога да споделя и тук и на личния.
   УСПЕХ МОМИЧЕТА И САМО ХУБАВИ МИГОВЕ!!!!!!!!!!!
*
Честито, Роско!

Благодаря ти, че споделяш тук.
Имаме нужда да ни се напомня, че ЧУДЕСАТА всъщност са РЕАЛНОСТ.

Лека и безпроблемна бременност и най-сладкия финал  :babyflips:
След толкова изпитания, знам, радостта ще е безмерна :dance2:
Роско, ЧУДОДЕЙНА новина!  :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Браво, мила!
Всяка от нас има нужда от кураж, така че подобни вести са ни боре дошли  :lol: :D :lol:
Е-е-е-е, дай Боже всеки му такова чудо!

Лека бременност, леко раждане и всичко най-хубаво за теб и бебока!
 :babyflips: :babyflips: :babyflips:

И разбира се пиши инфо за тези билки - много съм чела за тях, но не познавах човек лично повлиян.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Роско, честито и лека бременност до края!
Имаме нужда от такива постове като твоя, да ни вдъхнат вяра и надежда, че чудесата се случват когато най малко ги очаква ме. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495