0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
New Love, спокойствието е много важно! Знам, че е трудно, но трябва да опиташ да успокоиш топката. Аз бях много нервна при АРТ процедурите, редувах една след друга инсеминациите, почнах Ин витрото с истеричното желание да успея на всяка цена и това ми докара само разочарование. Дай най-доброто от себе си и приеми, че успехът е 50:50.
Ако стане - супер! Ако не успееш - не е края на света. Всяка една от нас ще гушне своята рожба, рано или късно. Трябва само да се съхраним физически и психически.
Утре дишай дълбоко, съсредоточи се, пък ако нещо изпуснеш, няма страшно. Знаеш, че тук има много момичета, които с готовност ще се притекат на помощ.
Пробвай да поспиш :) Скоро ще дойде и твоят звезден час! Сънищата се сбъдват  :wink:
Успех!  yahoo_17
rtfrtf - честито за обаждането  :balk_46: Действай, момиче - малко остана.

Меме - и аз пуснах сълзичка. Още веднъж - лека и много щастлива бременност и :bighug:
*
Меме,  :D :D :D
Честито мила! Много се радвам, ама наистина страшно много!
Лека бременност и здраво момченце ти желая - да видим дали ще е момченце  :wink:
А и момиченцата карат колело, ей  :lol:, само да сте здрави и много да се пазиш.
Животът можел да бъде и хубав!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Благодаря ти, Анмар! Много зор видях да го гоня това калпазанче по стръмните улици. Само да ми дойде по-наблизо, ще го видя аз него - мъжко ли е женско ли е!  :lol:
Миличка, ще се радвам скоро да прочета нещо хубаво от теб и да отвориш нов дневник - с дългоочаквания щастлив край!  yahoo_17
Еййй..фана ме ококора...няма заспиване...голям зор ще видя утре , ама на...седя и чета дневника на АНМАР Що така реших незнам , ама се хилках , ама ревахи пак се хилках...и ревах....Душе цункам те...друго какво да кажа.. Прави каквото смяташ за разумно и дано Бог се смили...ако го има...и дано медицината и докторите намерят пътя към нашите деца...

Отивам да стискам очета....до скоро!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Благодаря за пожеланията, момичета  :)
Чудесата наистина се случват ..........
Момичета, продължавам да съм с вас и чакам последователки. Не спирайте да опитвате, дори когато изглежда безнадеждно! Мислех, че съм в енергийна дупка 1 месец преди 40-тия си рожден ден, а се оказа, че 2 седмици преди да навърша ужасяващите 40, видях първия положителен тест за бременност в живота си :)
Извинявам се за дългия пост, но имах нужда да го споделя и дано бъде полезно за някой.
Какво ти извинение, Меме, направо цялата настръхнах. Е, полага ти се това огромно щастие.

New Love, стискам палци!

 rtfrtf, браво, миличка!

На мен ми изписаха естрофем и дуфастон и ... изненадващо ме нагласиха за инсе на 06 май, но днес пуснах естрадиол - от него зависи дали ще правим нещо.

Хубав ден на всички!

 
Меме, честито! Лека и успешна бременност и най-здравото и красиво бебче на финала!

rtfrtf, успех и дано това да е последната и успешна процедура миличка!

New Love, не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Желая ти успешен старт и да разказваш после как е минало!

Аз все още чакам заповедта, дано да преди 27.05, че тогава имам час и вече искам да започваме.  :D
Здравейте милички,говорих с ембриоложката и имаме 4ембриончета,3 от които са много хубави .Трансфера ще ми е на Гергьовден.
*
Здравейте милички,говорих с ембриоложката и имаме 4ембриончета,3 от които са много хубави .Трансфера ще ми е на Гергьовден.

Бравоооо!
Късмет, много късмет, Биско :crossfingers: :babyboy: :sbabygirl: :babyboy:
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА :P
*
bisko72, чудесна новина! Сега спокойно, да мине трансфера и после ще стискаме палци за високо ЧХГ :crossfingers: yahoo_17
Меме, миличка, нямам думи! Едно огромно ЧЕСТИТО! Прекрасна новина! Отдавна не съм влизала да чета, а то какви работи се случват! Желая ти най-прекрасната бременност, наслаждавай се на всеки миг!  :bighug: :bighug: :bighug:

Биско много стиснати палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Мeme,  :bighug:. Прекрасна новина! Много се радвам, пожелавам ти много, много леки 9 месеца! Прекрасен подарък за рождения ти ден  :D.
Биско, браво мила!   :balk_46: Супер новина! Разбира се, че всичко ще е наред.
Гергьов ден, а? Е няма как да не е на хубаво - такъв празник.
И аз на 6-ти съм при док, но на преглед - първия видеозон от стимулацията. Да видим какво ще каже.

*
Е, моят естрадиол каза, че можем да се захващаме ...

При все че другите хормони не са добре, но както каза док., те при мен по-добри няма и да стават от тук нататък.

Така че и мойта дата е  06 май.
Тази вечер ще сложа прегнила.
Не сме много обнадеждени, но решихме все пак да опитаме.

 
*
Биско, Снежина, късмет утре!  yahoo_17
New Love, ти като не спа цяла нощ, да не спинкаш сега?  :D Чакам отчет,  :D

Дени,  :wink:
Записах си час за 18.05. за среща с екипа да видим как ще се развият нещата. И каквото кажат. Пък аз съм послушен и изпълнителен пациент.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Прибрахме се ...фюю...голем път , голема жега...Как живеете в тая София - ужас!
Док каза - има шанс! Няма страшно , да дойде заповедта от фонда и ще направим план на действие. До тогава трябва нови хормони от мен и имунологични, нова Спермиграма от него. На десети ден от следващия цикъл на приглед да види как са матката и яйчниците.

Лека нощ - отивам да гушна хапчето за сън и хапчето против стрес....котенцата ми :)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Биско, Снежи - Браво момичета! Много късмет ви желая и ....да миете и триете насрани дупета до откат :) :) :)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Биско, Снежи - Браво момичета! Много късмет ви желая и ....да миете и триете насрани дупета до откат :) :) :)
Искам, искам ...

Да ти се връща двойно, и даже тройно  :crossfingers: yahoo_17 :babyflips: :babyflips: :babyflips: