0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Търся отзиви за Бейби вак.
« -: Ноември 11, 2009, 10:10:07 am »
Здравейте.Търся отзиви за този  продукт.
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960
От прочетеното ми се струва ,че ако бях го приложила по рано нямаше да  се стигне до тук.Все казвах на личната,че има нещо.Тя казваше ,че е от кърмата и че не е страшно.

Мисля да поръчам днес.Георги е зле от няколки дни и сме абонамент на спешните кабинети.Няма температура .Казват ,че е сезонна алергия.
От първоначалната терапия няма полза и  от вчера е на антибиотик и нова диагноза:
"Остър ларингит" с  мнение за постъпване в болница.
Аз отказах ,че да не стане да влезем за едно а да си приберем повечко болести ,както често става с мои познати.
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 10:39:18 am от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2009, 10:20:55 am »
Здравейте.Търся отзиви за този  продукт.
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960
От прочетеното ми се струва ,че ако бях го приложила по рано нямаше да  се стигне до тук.Все казвах на личната,че има нещо.Тя казваше ,че е от кармата и че не е страшно.

в бг-мама бях чела добри отзиви за това нещо. аз ползвам обикновена помпичка за нос, която също върши работа.

а личната ти не знам какво има предвид за "кАрмата" (или може би "кърмАта"?), но не звучи медицински това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2009, 10:29:18 am »
Май в предната седмична темичка питах точно за бейби вак. Педиатърката ми го препоръча, но аз имам само обикновена помпчика, с която постигам нулев ефект. Ако си в София, бих се комбинирала за поръчката :)
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2009, 10:37:52 am »
Май в предната седмична темичка питах точно за бейби вак. Педиатърката ми го препоръча, но аз имам само обикновена помпчика, с която постигам нулев ефект. Ако си в София, бих се комбинирала за поръчката :)
От Варна съм.
Jam,редактирах се.
А ,по принцип ползвам и бутон "проверка правопис" понякога,който точно в този пост не отчете 3 грешки .Просто исках да го пробвам и се убедих за пореден път .Вярно е все пак ,че и тази дума я има с двоен правопис ,/ако мога така да се изразя/.
:wink:
Сори за спама!
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 10:44:01 am от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2009, 12:17:09 pm »
Тези неща не са подходящи.
Създават голямо отрицателно налягане, което не е нужно.
Може да ползвате Олинт от 0.05% и да капвате физ.разтвор. След физ.разтвор може да почиствате с обикновена помпичка. Ползвайте подходящият накрайник, иначе нищо не става.

Ако хремата не минава повече от 3-4 дена ( за тази възраст), или поне подобрение няма, ще е нужно да направите посявки.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2010, 13:52:59 pm »
Ние имаме такава помпа. Доволна съм, преди да ги науча да издухват секретите, с обикновената помпа нищо не ставаше. Такава борба беше, че се страхувах да не се нарянят, докато се опитвам да им почистя нослето. Аз пробвах на себе си бейби вака и засмукването е по-слабо, отколкото с аспираторчето за нос. Отделно, че се слага близко до нослето, не се вкарва наконечника и така за децата ми беше по-малко травмиращо. Изненадах се и че не се плашиха от самата прахосмукачка /включва се задължително на минимална мощност/. На около 9-10 месеца бяха като я поръчах и сега вече не я ползваме, защото вече могат да издухват. Неудобното е, че се изисква детето да е седнало.
Re: Търся отзиви за Бейби вак.
« Отговор #6 -: Март 06, 2010, 15:58:27 pm »
И ние имаме бейби вак и съм много доволна но аз не я слагам на прахосмукачка а мъжлето дърпа  :lol: