0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, момичета! Честит празник! Бъдете винаги обичани ЖЕНИ!
Искам да попитам пациентките на д-р Александров от АГ Варна, подадохте ли някъде документи за фонда? Към коя клиника се ориентирате? Знам, че е трудно да си смениш лекаря, но и финансите не са на заден план. Аз направо съм в шах от доста време и не знам на къде да се насоча. Моля ви да споделите! Мисля, че ще е полезно за много от нас.
Здравей,мила.Аз ги подадох в клиника Олимед.Вече очакваме да ни се обадят за заповедта.Наистина ми беше трудно да се ориентирам,защото имам три опита в АГ-то,
 познавам тези хора и им вярвам,но наистина средствата не са малко.Пожелавам ти да се ориентираш бързо.
  
Здравей,аз ги подадох от майчин дом,но сега ще си сменя клиниката с Щерев .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте,аз моите ги подадох в Майчин дом.Много е жалко че АГ не работят със фонда
Здравейте,аз ги подадох във Плевен ,но също се чудя дали да го правя там. Клиниката е страхотна,но е доста далеко от Варна.Хубавото е ,че ти правят много изследвания там и при мен излезе,че имам завишени НК клетки(клетки убийци)и ще трябва да ми се прави преливане на имуновенин и интралипид.Чух,че в Олимед Варна също правят това изследване.Аз бях при д-р Козовски и много съм свикнала с него и ми е страхотно неприятно това лутане.Дано се ориентираме по скоро,защото и моя номер ще излезе до месец.Късмет на всички,които като мен не са ориентирани.
Здравейте,аз моите ги подадох в Майчин дом.Скоро ще излезе и моя номер,но съм объркана.Досега бях при д-р Козовски и му имам голямо доверие.Искам да ви питам понеже бях чула че от 01.03 и той ще заработи с фонда.Ако някой има инфо нека сподели