0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Татуировка - да или не ?
« Отговор #20 -: Май 06, 2006, 21:39:33 pm »
Цитат на: adi
Дидето мила ,та ти през лято си като наказана!Наистина трябва да се внимава.Ти направо ме разубеди от истинска тату. :lol:


Само по време на среща, а освен това климатиците ме спасяват :lol:
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Татуировка - да или не ?
« Отговор #21 -: Май 06, 2006, 23:08:14 pm »
Именно затова е важно къде ще я направиш-да се вижда само когато ТИ искаш :lol:
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #22 -: Май 07, 2006, 09:42:19 am »
Аз си направих миналата година - малка стилизирана пеперуда :) харесвам си я,на гърба е мога да я скрия и да я покажа когато пожелая.Там няма опасност кожата да се отпусне или да има целулит :) .Нещо се размислям напоследък дали да не направя една и на крака ниско долу на стъпалото.....някой беше казал -без една може с една не може :lol:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Татуировка - да или не ?
« Отговор #23 -: Май 07, 2006, 13:27:21 pm »
Здравей,Дивна! И аз това си мислех...или пеперуда или слънце на гърба. Във Варна ли си я прави ? Къде и колко стуваше горе-долу ? :oops:
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #24 -: Май 07, 2006, 21:19:16 pm »
Цитат на: Eli_
Здравей,Дивна! И аз това си мислех...или пеперуда или слънце на гърба. Във Варна ли си я прави ? Къде и колко стуваше горе-долу ? :oops:

 Студио Роси-40 лв .Намира се по улицата ,която е от Валентина към гарата-вляво :lol: голямо обянсение ти дадох :lol: Преди беше Аврам Гачев сега е маи някои цар- Симеон ли беше :? Знам,че и в "На тъмно " правят много хубави :) Да се похвалиш,ако решиш да   направиш :wink:
Татуировка - да или не ?
« Отговор #25 -: Май 08, 2006, 12:38:57 pm »
Аз много харесвам татуировките! Винаги съм искала да имам тату /още от дете!/.
Но нямам. Честно казано не ме притеснява, че ще трябва да я нося цял живот. И винаги съм си я представяла - на глезена малък индиански йероглиф!
Не съм си направила до сега, просто от всички каталози така и не видях МОЯТА татуировка.
До колкото знам има професии, които изрично не допускат татуировки и пиърсинг. Има и хора, които са против татуировки и т.н.
Ако откриеш твоята тату си я направи, но трябва да си убедена, че искаш точно това.  :balk_48:
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #26 -: Май 08, 2006, 14:08:09 pm »
Цитат на: Dideto
Цитат на: adi
Дидето мила ,та ти през лято си като наказана!Наистина трябва да се внимава.Ти направо ме разубеди от истинска тату. :lol:


Само по време на среща, а освен това климатиците ме спасяват :lol:


аз мисля, че и без татуировка, дълъг ръкав на делова среща е задължителен.
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #27 -: Май 08, 2006, 14:15:50 pm »
Цитат на: adi
Kaffee  миличка я кажи нещо за тези боички че ми стана много интересно! каде ги закупи??как се казва......колко струват????
С какво се рисуват???
Ъази идея ми допада. :lol:  :lol:  :lol:

 :lol:  тези неща дето ги разказах се случваха преди 2 години и повече. Миналото лято имах някаква лепенка, мъжът ми ми я избра.  :lol: много "хард" беше. За боичките потърси в магазините за аксесоари. Ние заедно с тях си купихме и лак на звездички и някакви други простотии. Цените са много приемливи.
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #28 -: Май 08, 2006, 14:16:48 pm »
Моята е на гърба горе, някъде по средата между двете плешки. Правена е преди 4-5 години и даже вече съм забравила, че я имам, понеже не си я виждам. И може би затова и не ми е омръзнала. Никога не съм съжалявала, че съм си я направила.
И аз съм се замисляла за втора, но не съм решила къде. Определено ми се струва, че като си направиш една и после ти се иска да имаш още една.
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #29 -: Май 08, 2006, 14:20:14 pm »
сега се сетих, че тауировки не е добре да се правят там където има много нервни окончания. затова се избирали дебеличките части на тялото.  :lol:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Татуировка - да или не ?
« Отговор #30 -: Май 09, 2006, 22:40:02 pm »
Цитат на: Divna
Цитат на: Eli_
Здравей,Дивна! И аз това си мислех...или пеперуда или слънце на гърба. Във Варна ли си я прави ? Къде и колко стуваше горе-долу ? :oops:

 Студио Роси-40 лв .Намира се по улицата ,която е от Валентина към гарата-вляво :lol: голямо обянсение ти дадох :lol: Преди беше Аврам Гачев сега е маи някои цар- Симеон ли беше :? Знам,че и в "На тъмно " правят много хубави :) Да се похвалиш,ако решиш да   направиш :wink:

Разбрах те перфектно ! Знам ги и двете места ! Много ти благодаря за информацията и разбира се,че ще се похваля ! Само да я направя ! :kiss:
*
Татуировка - да или не ?
« Отговор #31 -: Май 10, 2006, 10:20:48 am »
Аз имам две рибки обърнати една срещу друга високо на лявото рамо. Правила съм си я като бях в 10-ти клас. Ама добре че тогава с онзи си акъл ми дойде на ум да съобразя да е по-скришна, щото не се знае каква работа ще се наложи да върша и как ще се обличам. Добре че не ми хрумна и на корема, щото сега след раждането на тия стрии щеше много да им отива :)))) Абе мисля, че много сполучливо място си избрах, вижда се само ако съм с потник, а с потник съм в неофициална обстановка където не ми пречи, че се вижда. Иначе е много хубава татуировката, мъничка е и не дразни, не е мръднала за толкова време, кожата ми високо на рамото не е увиснала и няма да увисне и да и се появи целулит така, както би станало с корема, дупето или бедрата.
*

    lgracha

Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #32 -: Юли 08, 2009, 03:53:45 am »
iskam da znam ot kade moga da si zakupiq takava boiq za vremeni tattosi? samo vav Varna li ima takuv magazin ?
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #33 -: Юли 08, 2009, 13:15:33 pm »
Аз съм твърдо за татосите,мн ми харесва и чакам да захладнее и се мятам.В "На тъмно" са мн добри.Цената зависи от абсолютно всичко,колко е голяма,къде ще е ,каква ще е самата рисунка,бабъв цвят ще е абе ат абсолютно всичко се влияе.Хайде давайте с татосите какво значи целулит ако една жена се потдържа няма да стигне до положение за целулит и зле изглеждаща татуйровка  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #34 -: Юли 08, 2009, 22:24:40 pm »
 
Цитат
Добре че не ми хрумна и на корема, щото сега след раждането на тия стрии щеше много да им отива
.  Имам една позната,която е голямо ку-ку и винаги си е била леко закръглена.Преди години си татуира Дева Мария на корема и след бременността и раждането, Божията майка заприлича на дърта вещица  :lol:  .То не е хубаво да се подиграваш,ама то си е направо супер смехория.  :lol: :lol:
 Също така има една чуждестранна водеща на едно предаване,която е бяла,русичка,страхотна симпатяга е.Като ангел,а с отвратителна татуйровка на бицепса.Просто й разваля цялата визия.  osi_8   Според мен трябва много добре да се обмисли преди да се действа.Това лято на плажа видях едно момиче ,което имамше 3 татуйровки -на бицепс,глезен и плешката на гърба.На видими места,но просто картинките бяха страхотни и й пасваха перфектно.И не бяха някакви женски,по-скоро унисекс,но си ги беше подбрала идеално.
  И аз миналото лято без малко да си направя тату. И сега съм голяма фенка,но вече съм сигурна,че аз на моето тяло, нищо доживотно няма  да рисувам.И все пак ,ако си бях направила щеше да е на място ,което да загатва и да изкушава да се види .Харесва ми на тила или най-горната част на гърба ,ама там май много ще боли.
 Иначе имам пиърсинг на пъпа от 3 гд. и страшно много ми харесва.Дори сега за лапарото естествено си свалих обицата за около 2 седмици и ми беше някак много безинтересно и тъпо коремчето.  :wink:
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 22:30:14 pm от peroshinka »
*
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #35 -: Юли 15, 2009, 22:47:23 pm »
здравейте,изчетох цялата тема,понеже и на мен ми влизат такива мухички в главата за тату, реших проблема,сложих си пирсинг на корема.така поне ако ми омръзне го свалям и готово.сега съм си дала една дълга почивка до следващата процедура,но като си погледна коремчето ,много му се кефя.беше ми мерак от две години.
*
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #36 -: Ноември 18, 2009, 14:52:46 pm »
здравейте,тук май никой не пише вече :(
искам да попитам мамите с обеци на пъпчетата,свалихтели ги по време на инвитро процедури,пречатли изобщо по време на стимолацията?
благодаря на тези ,който ще се включат :P
*
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #37 -: Януари 06, 2011, 04:38:54 am »
Татуировка - да или не ? Категорично не.

А като се татуирате, да ви питам проверявате ли студиата, хигиената и правилата, които спазват, за да ви спестят животозастрашаващи инфекции и болести?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #38 -: Януари 06, 2011, 05:01:58 am »
"Да" - беше до 19 години. Реших да поотложа във времето и сега съм категорично против. Наоколо е пълно с татуирани хора, на които кожите отдавна са увиснали. Най - важното Цигу го е написала.
Re: Татуировка - да или не ?
« Отговор #39 -: Януари 06, 2011, 20:01:55 pm »
здравейте на всички единственото което ми казаха преди да ми почнат татто ми казаха да гледам иглите как ги разпечатват тва е наи важното и винаги да работи с ръкавици моита си я направих при един познат на моя приятел братму  :) мислех че ще ме боли но съм згрешила беше тарпима болката даже повече усещах гъделичкане  :)  мога да ви покажа как изглежда татто  :) ако има някои фацебоок ето линка  http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=179947678691149&set=a.130253833660534.18389.130247683661149&pid=570484&id=130247683661149  ако не става нищо просто пишете в фацеебоок Star dust tattoo и разгледайте мойто татто представлява цветенце с завъртулки  :)