0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Увеличени лимфни възли
« -: Септември 14, 2006, 10:14:38 am »
Здравейте момичета.Чудих се къде да зъдам въпроса си и реших да е тук.Днес си говорих ме с мъжа ми и той сподели,че при преглед от  военна комисия са му казали,че има увеличени лимфни възли на левия тестис.Това може ли да бъде някакъв проблем.Много се притесних.Моля ви ако знаете нещо каже те ми.Ще съм ви много благодарна.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Увеличени лимфни възли
« Отговор #1 -: Септември 14, 2006, 10:36:03 am »
Трябва лекар да го види. По всяка вероятност е било някаква реакция на имунната система.
*
Re: Увеличени лимфни възли
« Отговор #2 -: Септември 14, 2006, 17:52:47 pm »
има увеличени лимфни възли на левия тестис.
Че в тестисите има ли лимфни възли? Доколкото знам в тази област са около слабинните гънки. Да не би да са имали предвид разширени вени на тестиса?
На моя мъж при преглед на военна комисия му открили варикоцелето ( разширената вена), но не са му казали, че задължително трябва да го оперира, а само, че не му пречело кой знае колко. Поради тази причина операцията се забави доста години и това сега си личи на спермограмата. Нека да отиде на преглед и ще разбере какво е.
« Последна редакция: Септември 14, 2006, 18:17:36 pm от Galia »
Re: Увеличени лимфни възли
« Отговор #3 -: Септември 14, 2006, 20:03:59 pm »
Галя не сам много на ясно с тези неща,просто той така каза.Каза ли му,че няма проблем,но все пак аз исках да попитам.благодаря ти за отговора.