0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Проблем с отварянето
« -: Май 04, 2006, 20:12:56 pm »
Мили модератори,от 3 дни имам проблем с отварянето на саита,стра6но бавно се зарежда.Това не ми се слу4ва за първи път,но от доста отдавна нямах никакви проблеми.Вси4ки други сайтове в БГ ми се отварят,единствено За4атие е много бавно и 4акам по 5 мин,а някои път и не се отваря изоб6то.
Бих те ли ми казали какъв е проблема.
Благодаря ви



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Проблем с отварянето
« Отговор #1 -: Май 04, 2006, 20:18:03 pm »
Елеонор, знаем за проблема и се извиняваме, от хостинг фирмата също  знаят. Проблемът е със зареждането на сайта от чужбина и се надяваме скоро да го решат.
*

    Anonymous

Проблем с отварянето
« Отговор #2 -: Май 04, 2006, 22:08:39 pm »
Цитат на: cygnus
Елеонор, знаем за проблема и се извиняваме, от хостинг фирмата също  знаят. Проблемът е със зареждането на сайта от чужбина и се надяваме скоро да го решат.


BLAGODARQ TI ZA BARZIQ OTGOVOR,MILA
DANO SKORO SE RE6I PROBLEMA
*

    Anonymous

Проблем с отварянето
« Отговор #3 -: Май 04, 2006, 22:09:32 pm »
Цитат на: cygnus
Елеонор, знаем за проблема и се извиняваме, от хостинг фирмата също  знаят. Проблемът е със зареждането на сайта от чужбина и се надяваме скоро да го решат.


BLAGODARQ TI ZA BARZIQ OTGOVOR,MILA
DANO SKORO SE RE6I PROBLEMA
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Проблем с отварянето
« Отговор #4 -: Май 04, 2006, 22:46:56 pm »
IZVINETE ME,GOSTA SAM AZ
NO NE MI SE OTVARQ KREDORA,A I NEMOGA DA SMENQ KLAVIATURATA NA BG,I ZATOVA PI6A NA LATINICA.
BLAGODARQ TI CYGNUS :oops:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Подобрение на свързаноста
« Отговор #5 -: Май 05, 2006, 11:13:39 am »
Здравейте всички вие които ползвате сайта извън България,
точно говорих с хостинг компанията и ми казаха че в неделя ще се сменят каналите за връзка с интернета извън България което се очаква да подобри значително свързаноста ни с Вас.
Моля всички ви ако забележите проблеми със зареждането на сайта след началото на следващата седмица - 8.05.2006 - да ми пращате на емаила: beast@zachatie.org писмо с държавата от която имате проблем с връзката и ако знаете как да видите IP адреса си го пратете и него (който не знае какво е това да ми прати поне държавата).
Поздрави
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Проблем с отварянето
« Отговор #6 -: Май 06, 2006, 16:20:38 pm »
Искам да ви се похваля,4е днес нямам никакви проблеми с отварянето,даже е доста бързи4ко. :bighug:  :love:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Проблем от къщи
« Отговор #7 -: Май 16, 2006, 10:29:21 am »
Не искам да отварям нова тема, затова ще помрънкам тук...

Днес сутринта към 8 часа се опитах да вляза в сайта от къщи, но ми даде директно Page Not Found.

Имало ли е проблеми по това време със сървъра? Или е проблем на моя доставчик (Мегалан) и трябва на тях да им мрънкам???

Мерси предварително за отговора  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Проблем с отварянето
« Отговор #8 -: Май 16, 2006, 10:55:29 am »
8.10 влизах от нас - нямаше проблем...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Проблем с отварянето
« Отговор #9 -: Май 16, 2006, 10:56:50 am »
Ани, тъй като не съм със статичен IP адрес - може ли да има бан на мегаланско IP и аз да съм се нахендрила на него??? Питам, за да знам на Razor-а (така деее, шефа на фирмата) за какво да му набивам канчето  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Проблем с отварянето
« Отговор #10 -: Май 16, 2006, 11:37:08 am »
Не, Рали, не вярвам. Така бихме отрязали прекалено много хора.
Предполагам си пробвала да отвориш и друг сайт и си проверила дали коректно е изписан адреса на Зачатие...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Проблем с отварянето
« Отговор #11 -: Май 16, 2006, 11:39:27 am »
Напълно правилно предполагаш, при това ми е добавен във Favourites и нямам проблеми в това отношение.... Хъмхх, сега ще тормозя Рейзъра, защото явно там е проблема... Мерси  :lol:  :balk_5:  :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Проблем с отварянето
« Отговор #12 -: Май 16, 2006, 22:48:43 pm »
Днес сутринта ги нямаше календара и сайта за около 20 минути някъде. Доставчиците са правили нещо по хардуера, но бързо възстановиха всичко.

Поздрави
*
Проблем с отварянето
« Отговор #13 -: Май 17, 2006, 12:25:29 pm »
В момента няма никакви банове.