0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
1. Коя е най- ефективната хормонална терапия при мъже с намалена оплодителна способност?
2. Могат ли да повлияят или да навредят хормоналните стимулации при мъжа, ако репродуктивните хормони са без отклонения?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Само да ви напомня, че утре сутринта ще разпечатвам въпросите към специалистите. Затова побързайте, времето тече.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Каква доза Аспирин е напълно безопасна за плода?
Има противоречиви мнения :roll:
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
80мг. Друг е въпросът дали е наистина напълно безопасна.
Лали, според доцент Конова - до 150 мг :roll: Затова искам да чуя повече мнения :roll:
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Е, разни лекари, разни мнения.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
1. Микробиология и Ин Витро процедура.
При наличие на нечиста микробиология ( Ентерококи, коли, Протеус..) Какъв е правилния подход и какви са рисковете при евентуална Ин Витро процедура?

2.При завишени CD3+CD16+56+ NKT cells   13 %   ( 2-10 % ) какви вливания е необходимо да се направят?
В какво се изразява негативното влияние на тези NKT cells?

3.Оказва ли влияние сезона, върху успеваемостта, при Ин Витро процедура  ?
Подходящи ли са топлите месеци ( напр. юли и август ) за такава процедура?

Благодаря Мели,  :flower:  
ние с половинката планираме да присъстваме но реших да напиша моите въпроси тук, дано отговорите са в полза и на други момичета.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Може малко нахално да прозвуча , но да попитам все пак , кога ще се публикуват отговорите на нашите въпроси :lol: Има доста интересни въпроси , на които с нетърпеие чакам отговорите.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Днес или утре най - късно ще напишем някакъв репортаж и ще сложим линкове към звукозаписа, а отделно като се получат отговорите в писмен вид, ще ги публикуваме и тях.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Мога ли да помоля отговорите на въпросите специално да са в обикновен текстов вид тук някъде в сайта :oops:  За такива като мен с орязан интернет достъп :oops:
Благодаря ти, Бени!







*
Фреши, за такива като теб, ги преписваме, нали знаеш :kiss:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Благодаря от сърце за аудио материала от събитието в Плевен, изслушах с внимание сесията въпроси и отговори. Свършили сте чудестна работа   :youwoman:.
А втора част предвижда ли се да има? Записът за съжаление не е пълен :cry:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
къде го видя изобщо
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Цитат на: Lilly
къде го видя изобщо

Лили на главната страница на Зачатие е, след репоража  :wink:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
аааааааа тъпа, тъпа, тъпа :balk_149:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
не бе, само разсеяна :lol:
Дайте моля някакъв текст с отвогорите (нещо, което не иска кликане на линкове).

Благодаря :D
Благодаря ти, Бени!







Благодаря за качените материали!  :thankyousign: Както винаги, страхотна работа сте свършили.
Мога ли пак да помоля - къде мога да видя отговорите в обикновен текстов вид и в сайта, а не с линк?

Благодаря :D
Благодаря ти, Бени!