0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Профертил
« -: Февруари 16, 2010, 16:22:02 pm »
Здравейте, мъжът ми е с много лоша спрмограма: едва 15 % слабоподвижни сперматозоиди. Прочетох за едно лекарство Профертил

http://www.profertil.eu/index.php?id=29

Някои взимал ли е от него и какъв е резултата? Благодаря за отзивите
*
Re: Профертил
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2010, 10:11:00 am »
Здравей Сантини,
При нас 3 месечния курс на лечение с Профертил даде положителен резултат! Увеличихме подвижността от 34% преди лечението на 46% след проведено такова!Щях да поръчам още една опаковка, но сега ползваме Проксийд Плюс!
Познавам и друга девойка с добър резултат от лекарството и другия месец ще се срещне с дългоочакваната си мечта!
Дано това ви помогне да вземете решение!
Успех!
Re: Профертил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2010, 12:46:16 pm »
Здравей и от мен ! Мъжът ми бе с 24 % подвижност. Имаше и варикоцеле , което оперирахме и месец след приема на лекарствата и операцията аз забременях спонтанно.Пиеше ги по 3 на ден. Вярвам ,че капсулите също помогнаха за това.
 Успях и на вас !
Re: Профертил
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2010, 13:07:16 pm »
здравейте, на нас Кацаров ни изписа Фертилейд и Клостилбегит и се чудим ако вземем Профетил дали не е по-добре, понеже за този Клостилбелгит само лоши неща чувам. Но мъжът ме и с много лоши показатели 0% силноподвижни и едва 15% слабоподвижни, та се чудя дали тези  неща ще помогнат на толкова лош случай. Но ще ги пие няма как. А дали е възможно да пие едновребеммно и Фертилейд и Профертил, може ефекта да е по-голям, какво ще кажете?
Re: Профертил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2010, 13:26:08 pm »
Viki_vat това което сте постигнали е добре но не ми се струва много голямо подобрение от 34 на 46%, това означава че при нас няма да има никакъв задоволителен резултат, от 15 на вероятно 20% това няма да е достатъчно в никакъв случай ми се струва, ако взима по-дълго лекарствата дали няма да ема по-голям ефект?
*
Re: Профертил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2010, 16:02:33 pm »
Сантини, спокойно, при все е различно. Освен това всеки процент подобрение е важен. Дори и да не стане по естествен път, поне ще има по-големи шансове при инвитро/икси.
Слушайте съветите на Кацаров. Не е хубаво и да се пият прекалено много медикаменти, защото те могат и да навредят. Направи му на мъжа ти бърканицата ако искаш. Нали знаеш иначе правилата широки памучни гащи, хладки душове, спиране на цигарите и т.н.

Успех


Re: Профертил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2010, 16:34:42 pm »
но той никога не е пушил, носи само боксерки откакто го помня и води много здравословен начин на живот, каква е тази бърканица? аз му взех чай от магарешки бодил сега го пие вечер и сутрин.. нещо друго?
*
Re: Профертил
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2010, 16:39:47 pm »
Сантини, ще ти пиша на лични.


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Профертил
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2010, 18:49:47 pm »
Здравей,ний сме по-горе споменатата двойка :D При нас,след Профертил също имаше подобрение най-вече в подвижността от 22%(доколкото помня) на 49%,морфологията беше 1%,след това 3%(което не е кой знай кво,даже хич).Факта си е обаче,факт - вече чакаме да вземем нашето Чудо на ръце :D.
Трудно е да се предвиди,как и до колко ще бъде повлиян човек от дадено лекарство.Както и е трудно да се твърди със абсолютна сигурност,че то е причината за успеха,но е факт - само може да подобри нещата,или да даде по-добър шанс на едно Инвитро.

пп За Профертил,аз научих от Доринда(така и не успях да ти кажа - БЛАГОДАРЯ)
пп Мъжът ми освен Профертил,пи още МАКА(чист,без др добавки) както и комплекс вит Б и допълнително вит Е и вит Ц...

Желая ви успех и много кураж и здрави нерви на мъжът ти
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Профертил
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2010, 19:59:24 pm »
Fibo,при тази морфология бебо по естествен път ли стана или АРТ процедура?
Успешен финал ти желая!


*
Re: Профертил
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2010, 20:44:30 pm »
Аз не мога да си купя точно това лекарство, но съставките могат да се набавят поотделно от аптека или магазин за витамини и добавки. В крайна сметка май излиза и по-евтино.

Profertil(R) съдържа следните съставки (с дневна доза):

L-Carnitine    440 mg
L-Arginine     250 mg
Coenzyme Q10    15 mg
Vitamin E      120 mg
Zinc            40 mg
Folic Acid     800 mcg
Glutathione     80 mg
Selenium        60 mcg

Благодаря на Фибо, Вики_Ват и задочно на Доринда за препоръката.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Профертил
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2010, 00:20:42 am »
Дам,бебко стана етествено.Разбрах,че съм бременна точно три дни след контролната ни СГ...

Цигу,да...съставките могат да се набавят и поотделно.Риска е в предозиране на съхраняващи в-ва.Нали знаеш,че вс лекарство съдържа различни видове в-ва - за трайност,за капсулиране и т.н. Ако се приеме,че ще пие вс добавка поотделно...струпват се доста...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Профертил
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2010, 08:39:10 am »
Момичета, как се здобихте с Профертил. Аз търсих, но не го внасят в БГ.
Re: Профертил
« Отговор #13 -: Февруари 19, 2010, 10:03:30 am »
поръчай си го оттук

http://www.profertil.eu/index.php?id=29

успех
Re: Профертил
« Отговор #14 -: Февруари 22, 2010, 16:33:53 pm »
Здравейте и от мен момичета.Аз съм нова във форума и по повод на PROFERTIL-а искам да споделя че и на нас ни го предписаха и го купихме от Австрия.От скоро го пием ,а трябва да минат 3-те месеца.Моля пишете ми дали някои го е пил и дали има подобрение на спермограмата при диагноза Олигозооспермия......
Re: Профертил
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2010, 18:52:11 pm »
Забравих да попитам някой дали е наясно със страничните ефекти на Профертила,защото пише само на немски и немога да се ориентирам.И още един въпрос,докато мъжа ми го приема 3 месеца напълно ли трябва да спре алкохола(имам предвид поне 1 бира да си пие пончкога)за твърд алкохол то е ясно че не може.Моля пишетш ми,да сме наясно,............
Re: Профертил
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2010, 19:15:35 pm »
здравейте, някой може ли да ми каже дали Профертил и Фертилейд са взаимнозаменяеми и резултатите са сходни? като гледам съставките са доста еднакви, но се чудим кое да вземем, вече купихме фертилейд но ако профертила е по-добър ще го вземем него, моля ви пишете...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Профертил
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2010, 21:23:46 pm »
Сантини,може и да са,гледайте обаче не само съставките,но и дозировката.Имайте в предвид че на листовката на Профертил е упомената дозата на ден,а не на капсула.Взимат се 3пъти на ден.Съответно,ако дозировката е що годе еднаква,според мен може и да са заменяеми.Още повече ако някоя съставка липсва,можете да я взимате отделно...

Николинко,ние сме(по последни данни) със олигоастенотератозооспермия...с една дума - всичко зле...при нас Профертила повлия най-силно подвижността и леко морфологията.Колкото до странични ефекти - моя мъж го пи месец и половина и нищо му нямаше(а още с колко неща го тъпчех).Страничните ефекти на Профертил не са по-различни от тези на едни мултивитамини.
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 21:26:28 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Профертил
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2010, 08:57:31 am »
Е обясни ми тогава как при такава диагноза бебо стана по естествен път.........Прочетох по нагоре,4е си бременна,пожелаваме ти успех и да си много,много щастлива.Значи всичко е възможно,БОЖА РАБОТА,пък и колкото и да е лош анализа на спермата,нали в крайна сметка един е нужен,които да е подвижен и бърз...........Ние сме едва в началото на лечението,най-много ме заболя когато лекарката каза..........ОООООООООО С ТАКИВА РЕЗУЛТАТИ ОТИВАЙТЕ НАПРАВО ЗА ИН-ВИТРО .......няма никакъв шанс да стане по есрествен път.....
Re: Профертил
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2010, 09:01:49 am »
Забравих да те попитам,а ти имахе ли някакви гинекологични проблеми,които лекъва или проблема бехе само при мъжа ти..........