0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #260 -: Февруари 22, 2012, 09:20:13 am »
:-)))да мъжете са от Марс, а ние от Венера...!!!
Разбирам те, но съм сигурна, че този път сте успели, няма как такива готини хора като вас да не ви се случи това към което сте вървели толкова дълго време!!! :bighug:
Благодаря ти!
Ама да си призная се забавихме с вървенето по пътя.
Човек трябва да я прави по-рано първата крачка, защото годинките и стреса усложняват нещата.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #261 -: Февруари 22, 2012, 11:35:35 am »
Bogi, стискам палци и аз :) Мъжете са си мъже, те не могат да разберат, че ние не свикваме с чакането и живеем всеки ден до теста със свито сърце, колкото и опити преди това да имаме. И аз съм така, много добре знам, че трябва да изчакам, но не спира да ми се върти в главата идеята за ранен кръвен тест :) А на теб направо си ти е точното време. Хайде, чакаме да ни зарадваш :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #262 -: Февруари 23, 2012, 22:52:04 pm »
Вчера в 17 часа ми беше трансфера на 4 ембриона(3-ри замразени + 1 пресен).Трансфера беше на 4-ти ден.Събирани са на естествен цикъл.
Замразявахме ги на трети ден и бяхме събрали общо четири, но при размразяването с едното нещо се е случило и ембриолозите не го харесаха.
На 18.02. ми беше пункцията и извадихме две яйца, и двете се оплодиха, но едното спря да се развива. Вече исках да правим трансфер и на 21.02. размразиха снежинките, оставиха ги до четвърти ден и така заедно с последното от този месец ги върнахме на 22 февруари.
Прочетох, че и при Bogi е било така и на мен като ми ги показаха на екрана се опитвах да броя клетките им, но такива нямаше, всичко някак си се беше сляло не мога да го обясня, но казаха че са хубави и компактни или компактизирани не чух добре.

Малко история. Бяхме прекъснали опитите за няколко години, но от декември 2010г. започнахме отново. От тогава всеки ден съм тук и ви чета, следя всички теми и от тук съм получавала информация- кога няма да работи клиниката, кога докторите са в чужбина, колко трудно става да се вредиш за хистероскопия, кога не записват за естествен цикъл и т.н., всичко което пишете ми е било от полза. А аз най-егоистично само четях.
Трябва да си отворя дневник и там да си пиша.       
     
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #263 -: Февруари 24, 2012, 10:40:17 am »
Мерка, няма нищо егоистично в това да искаш да си информиран. Форумът е за това - да си споделим, да попитаме, да се оплачем. Все пак най-добре те разбира този, който крачи по твоя път. Аз на това му казвам взаимопомощ.

А иначе Тара беше сложила едно линкче в темата на клиниката за трансферите на 3-5 ден. Аз не съм броила клетките, просто по снимките на сайта се ориентирах. После ще метна и аз линк, като си включа компютъра, че в момента пиша от телефона.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #264 -: Февруари 27, 2012, 12:26:06 pm »
Момичета, моят ЗЕТ приключи неуспешно. Дано при вас нещата се наредят.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #265 -: Февруари 27, 2012, 12:56:36 pm »
Няма ли някой след ЗЕТ? Самичка ли съм?
Като чета лошите вести от Bogi, Ива, а и момичетата от другите теми, вече ме хваща страх. Чакам с нетърпение някоя да се включи с +++++.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #266 -: Февруари 27, 2012, 18:38:31 pm »
Здравей, Меrka! Не се притеснявай, всичко ще е наред! Следващия месец и аз се присъединявам към теб! Стискам ти палци за едно тлъсто ЧХГ  osi_9
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #267 -: Февруари 27, 2012, 19:37:02 pm »
Merka, не се притеснявай, това че при мен не се е получило не означава, че и при теб ще е така. Къди е пример за успешен ЗЕТ и се радва на прекрасна дъщеричка. :lol:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #268 -: Февруари 27, 2012, 20:14:11 pm »
нашите принцеси също са от ЗЕТ  :wink:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #269 -: Февруари 27, 2012, 20:29:41 pm »
Справила си се отлично rina.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #270 -: Февруари 28, 2012, 12:32:30 pm »
Merka,и аз очаквам края на седмицата да се присъединя към теб.Имам 2 замразени ембриончета и сега ме проследяват на ЕЦ за 1 пресен.Успех на всички.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #271 -: Февруари 28, 2012, 16:39:24 pm »
Еми, късмет този път, дано всичко мине леко и безпроблемно  :wink:
С теб съм  :bighug:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #272 -: Февруари 28, 2012, 18:22:39 pm »
Благодаря Сиси! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #273 -: Февруари 28, 2012, 18:55:16 pm »
Много обнадеждаващи новини! Да са Ви живи и здрави бебчетата!
Merka, Emilia_k, стискам палци всичко да е наред и да се похвалите с положителен резултат!  :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #274 -: Февруари 28, 2012, 20:25:37 pm »
Няма ли някой след ЗЕТ? Самичка ли съм?
Като чета лошите вести от Bogi, Ива, а и момичетата от другите теми, вече ме хваща страх. Чакам с нетърпение някоя да се включи с +++++.

Мерка, днес мина и моя трансфер  с 2 замразени и едно пресничко. Сега си пия хапчетата и чакам. Стискам палци и ти пожелавам да повлечеш крак с положителен резултат. Не си сама.  :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #275 -: Февруари 28, 2012, 21:00:20 pm »
Ще чакаме хубави новини, pvg! 
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #276 -: Февруари 29, 2012, 13:36:46 pm »
Моя ЗЕТ на три ембриончета приключи с отрицателен тест на 17-ден.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #277 -: Февруари 29, 2012, 14:31:42 pm »
Съжалявам,nadejda_sb! И при мен се получи така.   
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #278 -: Февруари 29, 2012, 17:56:41 pm »
Как се справяте с неуспеха, момичета? Аз май нещо тотално се сдухах, паднах пак в оная дупка, дето не знам как ще излезна.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #279 -: Февруари 29, 2012, 18:39:09 pm »
Как се справяте с неуспеха, момичета? Аз май нещо тотално се сдухах, паднах пак в оная дупка, дето не знам как ще излезна.
Всеки човек преживява нещата по различен начин.
Аз не падам духом. Продължавам нататък и знам, че каквото е писано - ще стане.
Не унивай и ти. След тъмната нощ идва светлото утро.  :D