0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #240 -: Февруари 10, 2012, 15:17:58 pm »
Момичета, днес ми беше трансфера. От 4 снежинки, всички се размразиха, но ембриолозите не харесаха едното и върнахме 3. Сега ще си почивам на топло и да се надяваме този опит да ни е последен. Питане - медролът се пиеше от утре, нали?
Успех Боги, много се радвам значи са се размразили...ох аз така се притеснявам за това като наспъти момента!
Стискам ти палци силно и дано да се похвалиш скоро с  :bfp:
А в крайна светка чакаха ли ги ембриончетата до бластоцит!???
И аз се притеснявах дали ще се размразят.
Върнахме ги на 4-ти ден следобяд. Да ти кажа, тъй като се наложи да чакаме Док около 2 ч., а нали знаете, че трябва да си пила вода. Та едвам го дочаках и съвсем не попитах.:)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #241 -: Февруари 11, 2012, 13:57:11 pm »
Няма значение, важното е да стане!Дано да повлечеш краче с  preggo !!!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #242 -: Февруари 16, 2012, 13:44:21 pm »
Момичета, да се запиша и в тази тема :) Вчера мина и моят ЗЕТ, от 4 ембриончета (замразени на 5 ден) се размразиха две, които вчера си прибрах на топло :) Сега започва голямато чакане, стискайте палци :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #243 -: Февруари 16, 2012, 16:23:47 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Късмет, искрено ти го пожелавам, както на теб IVA, така и на всички, очакващи големия успех. Аз имам 3 замръзени и се надявам поне 2-ки да се размръзят и развиват нормално (не че не искам и трите, но ...каквото сабя покаже).
Още веднъж успех мила  :wink:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #244 -: Февруари 17, 2012, 11:58:33 am »
Благодаря, sis_i! Успех и на теб!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #245 -: Февруари 17, 2012, 13:20:36 pm »
Момичета, да се запиша и в тази тема :) Вчера мина и моят ЗЕТ, от 4 ембриончета (замразени на 5 ден) се размразиха две, които вчера си прибрах на топло :) Сега започва голямато чакане, стискайте палци :)

Едно голямо УСПЕХ и от мен. И аз си чакам моя ЗЕТ, а не извадихте ли и една прясна яйцеклетка? Защото аз имам само две замразени.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #246 -: Февруари 17, 2012, 13:43:18 pm »
pvg, не сме вадили прясна яйцеклетка. Никога не съм била на естествен цикъл. Замразените ми ембриони са от последния ми опит ин витро, който беше през май миналата година.  Преди това съм правила два пъти ЗЕТ с 6 замразени ембриона от първия ми опит. Лекарите ни преценяват за всяка една от нас как ще е най-добре, всеки случай си е индивидуален. Стискам ти палци и на теб да събереш още ембриончета и съвсем скоро да мине и твоя ЗЕТ с ++ резултат на финала :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #247 -: Февруари 19, 2012, 12:03:29 pm »
стискам палци на всички ви.
Моята дъщеря е от ЗЕТ след стимулация и неуспешен втори опит ин втиро.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #248 -: Февруари 20, 2012, 18:57:40 pm »
Здравейте, момичета! Включвам се и аз към Вашата тема! През следващия месец ми предстои ЗЕТ, но никой не ми обясни какви изследвания са необходими, от кой ден започва проследяването, колко време продължава, как установяват овулация - чрез таймиране с Прегнил или чрез изчакване естественото й настъпване, наблюдение и изследване на хормони?!? :oops: А, нали е важен моментът на връщането! Моите 6 снежинки са замразени на 3-ти ден след пункция. В такъв случай на кой ден ги връщат? :oops: Измъчват ме толкова въпроси! Ще Ви бъда благодарна за повечко информация по темата! :wink:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #249 -: Февруари 20, 2012, 21:27:02 pm »
disi22, мога да ти кажа как протече при мен този месец ЗЕТ. Преглед на 5 ден от цикъла, след това няколко проследяващи прегледа на ултразвук. Трансферът ми беше миналия понеделник, в петък преди това ми назначиха Прегнил, като и моите снежинки бяха замразени на 3 ден :). Подготвителните изследвания бяха ПКК и микробиология.
Предполагам, че зависи от преценката на лекаря, но това беше при мен най-общо.
Успех!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #250 -: Февруари 21, 2012, 12:41:11 pm »
Благодаря, успех и на теб!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #251 -: Февруари 21, 2012, 16:13:31 pm »
За съжаление се записвам с - тест след ЗЕТ. Върнахме 3 замразени от предишни цикли, сложихме и лепило, но уви... явно проблема ми е с имплантацията..

На чакащите желая успех!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #252 -: Февруари 21, 2012, 16:42:22 pm »
Манга-зунга съжалявам, много лошо, дано пък да се открие причината и следващият път вече ... :cloud9:Горе главата ще дойде и нашият час!
Ти в Малинов ли беше и на кой ден ти беше трансфера?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #253 -: Февруари 21, 2012, 17:30:13 pm »
В Малинов съм. Трансфер на 3 ден на 2 хубави на по 8 клетки + 1 не толкова хубаво Е. От стимулирани опит не бяха толкова хубави Е.
Стигнах до извода, че колкото и да мързелувам и да се търкалям и да се настройвам позитивно - шансът си е шанс и късметът си е късмет!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #254 -: Февруари 21, 2012, 22:04:58 pm »
Жалко, Манга-зунга, на мен също ми предстой нещо подобно и от сега влагам доста надежди защото моите "снежинки" са от ЕЦ въпреки, че последно бях на клостилбегит и два дни на меногон!Незнам дали няма да правя комбниран ЗЕТ и ЕЦ, но това ще стане ясно по нататък!Колкото до това дали е късмет и аз мисля, че ако е писано ще стане!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #255 -: Февруари 21, 2012, 22:16:27 pm »
Жалко, Манга-зунга, на мен също ми предстой нещо подобно и от сега влагам доста надежди защото моите "снежинки" са от ЕЦ въпреки, че последно бях на клостилбегит и два дни на меногон!Незнам дали няма да правя комбниран ЗЕТ и ЕЦ, но това ще стане ясно по нататък!Колкото до това дали е късмет и аз мисля, че ако е писано ще стане!
Анаженс, и аз все това си повтарям. Дано този път да ни е писано.
Беше ме питала дали сме върнали бластоцити. Гледах снимки как изглеждат ембрионите и да ти кажа последните ми приличат на морула. Ембриоложката ги нарече хубави и компактни.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #256 -: Февруари 21, 2012, 22:25:09 pm »
Моите също бяха от ЕЦ. В рамките на 3 последователни цикъла ги събрахме, а последната Я от ЕЦ, която трябваще да бъде пресен ембрион нещо не се оплоди и нз какво стана точно. Затова върнахме само замразените.

Стискам ви палци, дано развеселите темичката.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #257 -: Февруари 21, 2012, 22:31:44 pm »
Жалко, Манга-зунга, на мен също ми предстой нещо подобно и от сега влагам доста надежди защото моите "снежинки" са от ЕЦ въпреки, че последно бях на клостилбегит и два дни на меногон!Незнам дали няма да правя комбниран ЗЕТ и ЕЦ, но това ще стане ясно по нататък!Колкото до това дали е късмет и аз мисля, че ако е писано ще стане!
Анаженс, и аз все това си повтарям. Дано този път да ни е писано.
Беше ме питала дали сме върнали бластоцити. Гледах снимки как изглеждат ембрионите и да ти кажа последните ми приличат на морула. Ембриоложката ги нарече хубави и компактни.
О Боги, ти си ми надеждата, много, много силно се надявам да си бременна вече!!!Стикам ти палци да го потвърдиш скоро! :crossfingers: :bfp:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #258 -: Февруари 21, 2012, 22:50:09 pm »
Благодаря ти, Анаженс!
Да ви развеселя малко. Питам вчера мъжа ми кога да отидем за теста (аз разбираемо нямам търпение), а той: „Е, как кога не беше ли за 3-ти март?” Аз  обяснявам, че на 14-16 ден след ЕТ и това е този четвъртък - петък - събота. А той ми казва: „Защо бързаш? Почивай си.”
Обясних му, че първо вече е време, и второ - ако не съм бременна, че няма смисъл да пия половин аптека.
Човекът се смее и ми обяснява, че вече трябвало да съм свикнала (не ни е за първи път - 4-ри инсета и 3-ри иксита) и да не ме тресе нетърпението. :lol:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #259 -: Февруари 22, 2012, 09:01:20 am »
:-)))да мъжете са от Марс, а ние от Венера...!!!
Разбирам те, но съм сигурна, че този път сте успели, няма как такива готини хора като вас да не ви се случи това към което сте вървели толкова дълго време!!! :bighug: