0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #60 -: Март 20, 2010, 14:52:05 pm »
Здравей silvanchence, както ти е отгворила nikolina-pikolina е най- добре да решите с доки кога ще е най- добре за теб. Аз лично нямах търпение и желание да чакам месеци и направихме ЕТ при следващия цикъл, но се чувствах добре и всичко мина без усложнения при първия опит, така, че нека доки реши.
Успех  :crossfingers:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #61 -: Март 20, 2010, 15:50:12 pm »
И моето мнение /непрофесионално/ е  да се изчака поне един цикъл след неуспешния стимулиран опит.Аз имах нужда от почивка след многото прегледи и пътувания ,да се съвзема емоционално,даже и финансово ,малко да се заредя .
Не виждам  смисъл обаче от  многооооооо дълго изчакване -ако ще ги бъде снежковците ,няма никакъв смисъл от дълго чакане.
Успех на silvanchence yahoo_17!

999 , стискам палци за  щастлив финал  :crossfingers: !Щом трансфера  е бил на 14.03  ,искрено  ти желая, след Благовещение  ,да получиш най-благата вест  :bfp:!


*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #62 -: Март 20, 2010, 16:11:01 pm »
момичета здравейте,
днес на 19 ден след трансфера правих уринарен тест - ами една чертичка.А пък толкова се надявах . Най- странното е ,че още нямам цикъл. Мислите ли че може да е от утрогестана който продължавам да вземам. Не знам какво да мисля. В понеделник ще пусна и кръвен за всеки случай , ама при нас много бавят резултатите.
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #63 -: Март 20, 2010, 16:43:17 pm »
sne_do, съжалявам, миличка, знам през какво минаваш и няма какво да ти кажа, което да те накара да се почувстваш добре.  :bighug:
Прави ли кръвен?
На въпроса ти- при неуспешния /след отрицателни тестове/ ми опит попитах изрично дали лекарсвата, които приемам забавят цикъла, доки отговори, че като тръгне да идва нищо не може да го спре. Моят доста се забави, да не те излъжа, но мяй бяха повече от десетина дни.
Прегръщам те силно и знам, че ще намериш сили да продължиш, дано следващият път е последен за теб
Благодаря nimika, ще избързам с теста и ще го направя точно на благовещение- кръвния трябва да покаже дали ще има блага вест за мен  :)
« Последна редакция: Март 20, 2010, 16:48:58 pm от 999 »
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #64 -: Март 20, 2010, 17:49:18 pm »
999 благодаря ,
аз си се надявах защото при предните ми три трансфера винаги ми идваше на 11-12 ден.
Успех на теб!
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #65 -: Март 20, 2010, 19:54:03 pm »
sne_do, докато няма цикъл, има надежда :) Утрогестанът май не забавя цикъла, защото въпреки, че го слагах ми дойде на 13-14 ден (толкова ми е ЛФ) след неуспешното ин витро.
Не вярвай на уринарни тестове, пусни кръвен в понеделник и стискам палци да ни изненадаш приятно!  :crossfingers:
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #66 -: Март 20, 2010, 20:45:05 pm »
Zdravei te moiat test be6e1.5 i dok.kaza da spra lekarstvata i 4e do naikalko dni 6e doide cikala no minaxa 4dni i ne mi idva i po4vam da se pritesniavam kakvo 6e me posavetvate da napravia.Yspex na vsi4ki.
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #67 -: Март 20, 2010, 21:09:41 pm »
руми, изчакай още 3-4 дена и се обади на лекаря си!

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #68 -: Март 20, 2010, 21:21:36 pm »
Руми, моят тест също беше 1,5. Владимиров каза да спра Утрогестана, аз не го спрях, но въпреки това ми дойде след 1 ден. Изчакай още малко или пусни нов кръвен. Стискам палци  :crossfingers:
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #69 -: Март 23, 2010, 16:17:47 pm »
Здравейте,
да се отчета най-после. Току-що си взех резултата от кръвния тест - пак отрицателен.А пък още не ми е дошло - 22-ри ден след трансфера. Нямам сили да звънна на док. защото ще ревна. Утре може да му се обадя.
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #70 -: Март 25, 2010, 08:55:11 am »
Здравейте момичета,
С малко закъснение да се отчета и аз - резултата от уринарния тест на 12 ден след трансфера беше положителен.  8O Направо не повярвах. Повторих тест на следващия ден - отново положителен. Кръвния тест на 13 ден след трансфера даде резултат 944,1 mU/ml. Предстои ми УЗ преглед следващата седмица. Дано всичко е наред...  :oops:

Успех на всички!!!  :D

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #71 -: Март 25, 2010, 09:14:44 am »
Miss Dior  :) браво честито и не се притеснявай всичко ще е на ред.

sne_do ,съжалявам мила ако ти се плаче си поплачи но не забравяй че борбата продължава битката може да е загубена но войната не.Дано следващия път е успешен :crossfingers:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #72 -: Март 25, 2010, 09:41:57 am »
Miss Dior, поздравления !
Леки  ,безпроблемни и много щастливи  :cloud9: месеца!

Темата се  нужадеше от такава новина!

sne_do, съжалявам :bighug: ,но  се успокои и не се притеснявай !Този път не се получи ,следващия опит ще е  с щастлив финал!
Ще ти  дойде  -на мен при стимулираните опити ми зацапваше околко датата на теста  и при прием на лекарствата .При замразения ЕТ след отрицателния резултата    ми дойде  чак няколко дни ,след като спрях лекарствата .



Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #73 -: Март 25, 2010, 11:13:23 am »
Miss Dior честито! Намирисва ми на двенки  :wink:
Желая ти много щастливи девет месеца! :bighug:

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #74 -: Март 25, 2010, 11:59:11 am »
Miss Dior, честито, мила, много се радвам за теб.
Аз да се отчета, че днес няма блага вест за нас- отрицателен на 11 ден /0,10/,
стискам ви палци и желая успех от все сърце  :)
Знам, че ще стане, явно 3 път ще ни е на късмет.
Успех и усмивки от мен и до скоро...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #75 -: Март 25, 2010, 13:34:45 pm »
sne_do, докато няма цикъл, има надежда :) Утрогестанът май не забавя цикъла, защото въпреки, че го слагах ми дойде на 13-14 ден (толкова ми е ЛФ) след неуспешното ин витро.
Не вярвай на уринарни тестове, пусни кръвен в понеделник и стискам палци да ни изненадаш приятно!  :crossfingers:
При мен Утрогестана удължава ЛФ и докато не спра приема му, не ми идва ...
Честито на Miss Dior :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #76 -: Март 25, 2010, 14:42:38 pm »
Мили момичета,

Благодаря ви за хубавите думи. Желая на всички вас да изпитате вълнението което изпитвам аз сега. Не се отказвайте. Вярвайте че един ден ще се получи.

И нека добрите вести продължат...

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #77 -: Март 26, 2010, 10:21:22 am »
Miss Dior честито !!!!!!!!
На мен ми дойде вчера и смятам утре да отида на преглед , да поговоря с док. и ако реши да направим нов трансфер още тоя цикъл. Имаме си още двечки замразени. А иначе сме подали документи и втори път във фонда.
999 съжалявам мила...........
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #78 -: Март 27, 2010, 08:40:08 am »
И аз пак се нареждам на опашката за замразени бебенца.Другия месец стартираме,дано вече е за последно! Успех и на вас, момичета! :)
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #79 -: Март 27, 2010, 11:52:45 am »
Включвам се и аз в темичката. Започнах подготовка за трансфер на снежковци и към 10.04 трябва да ми е трансфера. Успех на всички и честито на успелите  :D