0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #940 -: Юли 18, 2015, 15:21:01 pm »
ана мария, работят трябва да се обадиш и да искаш час, за преглед . Моя е за 23. Тази година има леекари които ще следят такива с пол. тестове. Така че звънкай и им искай да те запишат.Не се панирай само да видим ако са по две , какво ще правим после.Чак ме хваща страх.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #941 -: Юли 18, 2015, 16:20:39 pm »
Момичета, супер, дано да се намери кой да ви прегледа бързо! И на мен това ще ми е следващата питанка, но само да ми излезе кръвния тест, че да не прибързвам...

Ninajivkova, твоят трансфер ще е в понеделник нали? Стискам палци! Тази моята лаборатория в събота затваря на обяд, за това са спрели да дават резултати в събота (преди даваха, но явно са променили нещо). А ако направя тест в понеделник, ще излезе същия ден. Така поне се успокоявам, че в понеделник ще ми излязат и двата резултата.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #942 -: Юли 18, 2015, 16:59:22 pm »
loriane в понеделник ми е трансфера и имам големи надежди за този опит  :lol: направи си тест и в понеделник така ще си сигурна в положителния резултат ако се е удвоил osi_9
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 17:01:56 pm от ninajivkova »
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #943 -: Юли 18, 2015, 18:41:38 pm »
Добре де, хубаво е, че се покачват, но не спирам да се притеснявам да не е нещо друго.... освен глърдите абсолютно нищо нямам като симотом
Четох за някакви гроздовидни работи.... дано е това, което казвате....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #944 -: Юли 18, 2015, 18:43:05 pm »
ана мария, работят трябва да се обадиш и да искаш час, за преглед . Моя е за 23. Тази година има леекари които ще следят такива с пол. тестове. Така че звънкай и им искай да те запишат.Не се панирай само да видим ако са по две , какво ще правим после.Чак ме хваща страх.
КОТКА, 23 този месец ли?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #945 -: Юли 18, 2015, 19:50:08 pm »
ана мария не е задължително да имаш симптоми, успокой се . Важното е, че резултата е положителен :)
<br />
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #946 -: Юли 18, 2015, 20:11:48 pm »
 ана мария да сега в четвъртък, като се обадих че теста е пол ми казаха да си взема час до 12 дена след теста. Работят само Стаменов и група ги няма. Иначе аз нямам грам симптом, само вчера ме преболя корема и това е за всичките дни след трансфера.Обади се и си вземи час.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #947 -: Юли 18, 2015, 20:33:24 pm »
Благодаря Иренаа33, може би звучи глупаво, но не съм очаквала подобно нещо.....
КОТКА да, ще се обадя, благодаря ти, че ми каза, защото Перси каза след като се върнв от отпуск... това не пречи да си ида на лекар в понеделник все пак...
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #948 -: Юли 20, 2015, 09:24:31 am »
Момичета, моят резултат от събота е 345! Тази сутрин направих още един. След обяд ще излезе резултатът.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #949 -: Юли 20, 2015, 09:32:56 am »
Bravo Loriane....
Chudesno :)B ydi spokojna i shtastliva
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #950 -: Юли 20, 2015, 14:35:58 pm »
Момичета не съм на себе си. Получих кървене преди малко, лекарят каза да изчакаме резултата от теста и в сряда да направя отново ...
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #951 -: Юли 20, 2015, 15:06:00 pm »
Kakwo kyrwene
Колко като количество,,, Спокойоно, запази самообладание
Не ти ли излезе резултата вече, вече е след обед????
Няма ли там лекар, който да може да те прегледа????
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #952 -: Юли 20, 2015, 16:12:53 pm »
Количеството не е много, само на тоалетната хартия има, не тече, но е кръв...днес чхг то е 927. Страх ме е много
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #953 -: Юли 20, 2015, 16:33:48 pm »
Спокойно, щом расте ЧХГ-то, значи е ок... Моята докторка ми беше казала при течение или болка да пия ношпа, но не бих те посъветвала без да питаш лекар, за да не си навредиш... Нека някой да каже нещо по темата, на мен така ми казаха. Защо не попиташ за но шпа лекаря?
През това време ми се струва, че следва да почиваш и да не се товариш с нищо излишно, нито да ходиш напред назад, по - скоро си полегни малко и си почини...
Аз след малко отивам на доктор, а на мен тази сутрин ми тръгна нещо кафяво, така, че и аз съм в паника.... Всички сме плашливи... Щом се е качило ЧХГ-то - това е хубаво... ПОлегни малко
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #954 -: Юли 20, 2015, 16:56:00 pm »
Това е резултатът от тази сутрин, т.е. преди да прокървя...в сряда ще отида пак. Имам записан час чак в петък. Утре мисля да отида до спешното да ме прегледат...
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #955 -: Юли 20, 2015, 17:12:07 pm »
Loriane, спокойно - какъв цвят е течението - аз след ЗЕТ кървях до 14 седмица ръждиво че и червено чат път . Не е приятно, но ако не е обилно, няма болка може да е от висок прогестерон, може да е втори сак ако имаш върнат. Вземи но шпа д ауспокои матката, вдигни си дозата на прогестерона - не вреди - и ако го слагаш вагинално го пий. И почивка му е макиката и спокойствие.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #956 -: Юли 20, 2015, 18:55:07 pm »
loriane ,честито бременна си не се тревожи ако кървенето не е много пусни си прогестерон и се консултирай с лекаря си
И аз днес си прибрах два бластоциста теста ми е на 29.07
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #957 -: Юли 20, 2015, 18:58:55 pm »
KOTKA, записах час.... и моя е за 23-ти. За 17:15ч.
Бях на лекар преди малко... видя се сак, вия се ембрионче, рано било за сърдечна дейност - това следващата седмица... не е ли опасно да те ръчкат три пъти през няколко дни....
П.С. В  5.6 г.с. Дай БОЖЕ всичко да е наред  !
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #958 -: Юли 20, 2015, 19:39:08 pm »
Narnia, кръв е, по-скоро тъмно червена. Сега стана кафява. Не тече, а само при избърсване се появява на хартията...не знам какво да мисля. При теб от какво беше кървенето?
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #959 -: Юли 20, 2015, 20:45:09 pm »
в началото не знаеха от какво е - казваха почивка и това е . Аз се засилих по съвет на инвитро лекаря ми - не живея в БГ . Инвитрото правих в Турция. Минах на прожестерон инжекции, почивка и но шпа. После като станах в 13 седмица се видя ясно второто бебе, което беше спряло да се развива - никога не видяхме сърдечна дейност при него. Винаги като отидех в спешното и аз само зацапвах - при избърсване ме питаха - колко превръзки кървене имам та съм там е колко николко само зацапване ама то страх лозе пази. Почивай повече - добре се удвоява теста и запази спокойствие. После след 14 седмица изкарах толкова лека бременност все едно не бях бременна.