0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #920 -: Юли 17, 2015, 08:58:15 am »
Ана Мария, успокой се, все пак са минали 3 дни след първия тест. Колко ембриона ти върнаха? При близнаци чхг-то е по-високо.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #921 -: Юли 17, 2015, 08:59:36 am »
Един
Само един оцеля и ми го дадохда само него
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #922 -: Юли 17, 2015, 09:02:07 am »
Стига ми само да знам, че не е лошо това, притеснява ме огромната разлика между двете даванки на кръв..... ОГРОМНА разлика
 :?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #923 -: Юли 17, 2015, 09:25:52 am »
Ана Мария, забравих да питам в една и съща лаборатория ли си прави тестовете? Имаш ли вече определен час за преглед? Аз не мисля, че е притеснително, но за успокоение можеш да се обадиш на лекаря си.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #924 -: Юли 17, 2015, 09:28:27 am »
ана мария, не е изключено ембриончето да се е разделило на две, кога имаш уговорка за преглед, свържи се с твоя лекар. При тази стойност би трябвало да се види плодно сакче (евентуално две).

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #925 -: Юли 17, 2015, 12:37:49 pm »
Ана Мария, забравих да питам в една и съща лаборатория ли си прави тестовете? Имаш ли вече определен час за преглед? Аз не мисля, че е притеснително, но за успокоение можеш да се обадиш на лекаря си.
  Да, в една и съща, през три дни... Направо се побърквам....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #926 -: Юли 17, 2015, 12:39:28 pm »
ана мария, не е изключено ембриончето да се е разделило на две, кога имаш уговорка за преглед, свържи се с твоя лекар. При тази стойност би трябвало да се види плодно сакче (евентуално две).



 8O
Но как е възможно, върнаха ми само едничко замразено, как се разделя на две и оцелява ли ... леле, такова нещо чувам за първи път... Имам час за преглед на 20.07. чааааааак в 17:30ч. дотогава мога да откача....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #927 -: Юли 17, 2015, 12:42:28 pm »
Пропуснах да отбележа, клиниката е в отпуск до 15-ти август. Изрично, като се чух с нея, ми каза, че няма да имаме връзка дотогава и да си запиша час след ултразвука след 15-ти август.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #928 -: Юли 17, 2015, 14:05:57 pm »
ана мария, не е изключено ембриончето да се е разделило на две, кога имаш уговорка за преглед, свържи се с твоя лекар. При тази стойност би трябвало да се види плодно сакче (евентуално две).
8O
Но как е възможно, върнаха ми само едничко замразено, как се разделя на две и оцелява ли ... леле, такова нещо чувам за първи път... Имам час за преглед на 20.07. чааааааак в 17:30ч. дотогава мога да откача....
Във форума има момиче, което роди тризнаци след трансфер на два бластоциста, единият се раздели на две.
Не знаех, че при теб е ЗЕТ, макар че може би и след размразяване е възможно да се раздели, не знам. Дано всичко да е наред с бременността ти!
Според мен има смисъл да направиш още един кръвен след около 48 часа, да видим дали се запазва тази тенденция за удвояването на ЧХГ, а най-добре ако имаш възможност да поговориш с лекаря по телефона, за да ти даде някаква насока.
 
п.п. но добре е, че имаш преглед след три дни. Този преглед при твоята лекарка ли е, не разбрах добре, след като казваш, че са в отпуск до 15-ти август.
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 14:15:06 pm от marsi »

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #929 -: Юли 17, 2015, 15:31:35 pm »
моята лекарка е в Надежда
Прегледа е при репродуктивен акушер - гинеколог в града ми.... Разполага с най-добрата техника, но ме е страх вече да правя тестове, днес е петък и без това до понеделник няма кой да ми направи кръвен тест. Моята лекарка ми каза директно са ида на преглед и август при нея.... Не знам защо реших да си направя втори кръвен и сега откачам заради това... Притеснено ми е от голямата разлика в двете стойности за три дни...
Хубавото е, че се покачва все пак
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #930 -: Юли 17, 2015, 19:32:06 pm »
Ана мария не се панирай всичко е наред ще видиш като отидеш на прегледа. Когато една яйцеклетка се раздели на две стават еднояйчни близнаци които си приличат като две капки вода а когато са от 2 или повече яйцеклетки са разнояйчни близнаци и не си приличат толкова.Така че не се напрягай толкова сега трябва да си спокойна радвай се че си бременна. :balk_5:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #931 -: Юли 17, 2015, 19:44:10 pm »
Благодаря ти много за куража.... много
Но как да се  раздели като ми е върнато едно на пети ден.... това направо ме разби
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #932 -: Юли 17, 2015, 19:53:14 pm »
Ана Мария, напълно възможно е да се раздели. Моят лекар категорично отказваше да ми върне повече от един бластоцист, защото именно при бластоцисти има голяма вероятност да се раздели на две! Не трябва да се притесняваш, наистина. Просто наистина има вероятност да са двечки  :bighug: :bighug:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #933 -: Юли 17, 2015, 21:17:33 pm »
Леле мале.... и аз изпращам прегръдки, но не знам откъде ги вземате тези човечета..... благодаря за куража
Ще пиша след прегледа
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #934 -: Юли 18, 2015, 09:47:34 am »
Момичета сега се връщам от лабораторията. Дадох кръв, но резултатът ще е готов чак в понеделник! Не издържам вече от чакане. В понеделник мисля направо да пусна втори тест, за да съм сигурна.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #935 -: Юли 18, 2015, 09:53:23 am »
Ох,милата и ти като мен слагаш каруцата пред коня.... бъди спокойна, като видиш резултата чак тогава мисли дали да даваш или направо на преглед... тази кръв ще ти трябва през цялата бременност за разни изследвания, така че не я раздавай
Прегръдки
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #936 -: Юли 18, 2015, 13:03:28 pm »
ана мария, моя резултат днес е 4300 на 17 ден , така че май ще са по двечки и двете.Ти взе ли си час за Надежда за преглед


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #937 -: Юли 18, 2015, 14:19:20 pm »
Олелелллллл
КОТКА чудесно... Браво миличка
Ти не беше ли с 500 на 13-ти ден, долу горе като мен? Моето е на 16-ти ден 4241.1
Аз се побърках да се притеснявам, чета разни глупости и почнах да се паникьосвам сериозно...
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #938 -: Юли 18, 2015, 14:20:54 pm »
За час за преглед не съм вземала, защото Перси ми каза, като мина на преглед тук следващата седмица тогава, но те нали са в отпуск, дали ще има кой да ни запише час за август?!
Аз наистина не знам какви са тези стойности.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #939 -: Юли 18, 2015, 15:18:10 pm »
loriane :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и чакам с нетърпение  резултата ти :D
Защо така късно ги изкарват тези резултати и аз на твое място бих се побъркала добре че тук в Гърция ги изкарват до 2 часа иначе сигурно ще спя пред лабораторията :lol:
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 15:23:20 pm от ninajivkova »