0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #20 -: Юни 02, 2011, 20:40:56 pm »
Моя приятелка българка направи инвитро в същата клиника заради запушени тръби и успя от първия път.
Близнаците й са почти на 5 години и са две от най-чаровните деца, които познавам. :D
Успех!
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #21 -: Юни 02, 2011, 20:58:47 pm »
Моя приятелка българка направи инвитро в същата клиника заради запушени тръби и успя от първия път.
Близнаците й са почти на 5 години и са две от най-чаровните деца, които познавам. :D
Успех!
az ot minalata godina sam vav tazi klinika no sam dovolna.Moiat problem e po goliam
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #22 -: Юни 09, 2011, 00:21:31 am »
AZ sam v bolnica LAFE sashto valensia.za sega sam dovolna ot otnushenieto na vsichki lekari.nadqvam se v nai skoro vreme i az da zapochna sashtinskata procedura.oshte sam na etap chakane na dokumenti ot listata na chakashtite.
*
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #23 -: Юли 19, 2011, 12:28:08 pm »
Здравейте, момичета!

И аз като вас живея (повече от 11 години) в Испания (от 2 години в Паленсия).
Искам да ви уверя че здавеопазването тук е на доста добро ниво, а отношението на здравните работници към пациента е отлично. Съгласна съм, че доста се чака. Мога да ви посъветвам, ако наистина опитвате отдавна (около 2 години), когато отидите на първия преглед при гинеколог, да кажете, че опитвате от повече време. При мен така се случи. На тази среща веднага ме записаха в списъка за чакащи и ми се обадиха сравнително бързо: записахме се на 06.11.2008, а ми звъннаха някъде лятото на 2009 година, когато вече бях бременна. Забременях спонтанно. Тук оказват влияние и други фактори, например къде живееш. Но дори и този фактор не забавя толкова процедурата. В моя случай се касаеше за Комунидад де Мадрид, Алкала де Енарес. Сигурно трябва и малко късмет...Не знам. Но моят опит е напълно позитивен.
Желая успех на всяка една от вас! Не се отказвайте и не се отчайвайте!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #24 -: Май 08, 2012, 22:01:16 pm »
zdraveite otnovo mili dami.sled chakane blizo dve godini dnes nai posle poluchih dalgoochakvaniq plik s dokumentite za in-vitro procedura.NOOOO........predi sedmica razbrah che sam veche bremenna.i vednaga reshih da vi spodelq moqta radost.uspeh na vsichki koito vse oshte chakat.
Re: Има ли бебеправещи ва Валенсия - Испания
« Отговор #25 -: Октомври 20, 2012, 22:54:31 pm »
Уааау..разстресе се положително предният пост... :lol:
vesiboeva ,ЧЕСТИТООО...стават чудеса!!!