0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nina76

цитомегаловирус
« -: Май 03, 2006, 11:25:06 am »
Здравейте,моля ако някой може да ми каже какво ще рече този резултат от изследване CMV IgM  0.245 Au/ml.Прочетох тук таме за ЦМВ но така и не ми стана ясно, а до часа ми при доктора има доста време и се притеснявам.
Много благодаря!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
цитомегаловирус
« Отговор #1 -: Май 03, 2006, 11:43:36 am »
а какво пише в скобичките след цифрата?
тоест - какви са референтните стойности за това изследване????
вариантите са два - или е в референтни стойности и това означава, че нямаш текуща инфекция с този вирус, или е над референтни стойности и това означава, че имаш текуща или скоро отминала инфекция с този вирус.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nina76

цитомегаловирус
« Отговор #2 -: Май 03, 2006, 13:45:09 pm »
Там е работата че не пише референтни стойности и аз се зачудих защо това е така, ама ......Явно ще изчакам лекаря да го види.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
цитомегаловирус
« Отговор #3 -: Май 03, 2006, 15:22:34 pm »
И аз нямах граници и се оказа отрицателен.
Пишеше само това-CMV-IgM---
Незнам как така без стойности и граници, но...
Изследвах го във Вирусологията-София.
Нина, а ти къде?
*
цитомегаловирус
« Отговор #4 -: Май 04, 2006, 10:37:06 am »
Цитат на: danidan
И аз нямах граници и се оказа отрицателен.
Пишеше само това-CMV-IgM---

И при мен бяха по същият начин, само с (-). нямаше никакви стойности.