0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Недобра спермограма
« Отговор #20 -: Юни 02, 2010, 21:19:33 pm »
Няма защо, радвам се, ако мога да помогна с нещо! Успех и стиснати палци!!! :balk_602:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Недобра спермограма
« Отговор #21 -: Юни 02, 2010, 22:15:20 pm »
Той предписва основно Фертилейд в момента. За вдигане на бройка поне при нас даде добър резултат, като комбиниран препарат е добре, защото има всичко почти вътре, въпреки не особено сериозния външен вид на опаковката... :)

Zai, на моят мъж също предписаха FertilAid (3х1), с олиготеразооспермия сме, според теб с тази диагноза дали ще има ефект от приема му? По Крюгер - 4%. ДНК фрагментация в норма. На опаковката пише - по една таблетка, а на него 3х1, дали не е много? Ако въпросът не е за тази тема, моля да ме извините.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Недобра спермограма
« Отговор #22 -: Юни 03, 2010, 15:45:47 pm »
Той предписва основно Фертилейд в момента. За вдигане на бройка поне при нас даде добър резултат, като комбиниран препарат е добре, защото има всичко почти вътре, въпреки не особено сериозния външен вид на опаковката... :)

Zai, на моят мъж също предписаха FertilAid (3х1), с олиготеразооспермия сме, според теб с тази диагноза дали ще има ефект от приема му? По Крюгер - 4%. ДНК фрагментация в норма. На опаковката пише - по една таблетка, а на него 3х1, дали не е много? Ако въпросът не е за тази тема, моля да ме извините.

3x1 се пие. Стига точно за 1 месец опаковката. При нас даде положително повишение на резултатите, вкл. и на морфологията, но при всеки е различно. За жалост се вдигна и ДНК фрагментацията като се вдигна цялостно бройката, може и игра на проценти да е, не знам. Но Кацаров каза на мъжа ми да го пие докато правим опити, тъй като не иска да го оперира, та сме абонирани за тоз препарат... Смятам обаче да направим по някое време лятото почивка. Не мисля, че е панацея, но все някаква файда има.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!