0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #60 -: Февруари 05, 2010, 09:28:58 am »
         :D Добро утро и от нас!Момичета,бъдете здрави и много-щастливи днес!
  Ей,...много ви обичкам...ама вие си знаете!
  :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #61 -: Февруари 05, 2010, 09:47:22 am »
Добро утро и от мен  :D
Цвете мерси мила за закуската и кафенцето.
Бари страхотни лаленца  :D искам пролееееееееееееееееееееет.
пиятен ден момичета.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #62 -: Февруари 05, 2010, 10:02:47 am »
Ох, и аз как искам да се стопля вече,друго си е като пекне слънчицето, да разцъфне всичко,направо душичката ми се отваря! :D
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2010, 12:03:20 pm »
Най-накрая се докопах до компютъра :D
Днес много работа....

Гледам снощи сте се позабавлявали  :D

А за времето и аз от кога го чакам, то бива лед тук във Варна, ама аз не помня да се е задържал толкова време по улиците....

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2010, 21:09:26 pm »
Ох, привет и от мен.  :lol: Да сваря все пак днес да се отчета и тук.  :wink: Днес и аз много работа имах.  :( Гледам пораздвижила се малко темичката.  :wink: :lol:
Желая ви приятна петъчна вечер и хубав уикенд!  :lol:
П.П. И не забравяйте, че утре е задушница.  :(

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2010, 21:13:10 pm »
Душе каква задушница е и какво се прави на нея. Сори, ама хич не съм в час с църковните празници. Надявам се все пак да е хубав празник и тъжната емотиконка, която си сложила в края да е печатна грешка  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #66 -: Февруари 06, 2010, 10:29:02 am »
Малкия Митко, май е оставил Баракуда днес да поспи до късно :wink:, няма кой да каже едно добро утро и да сложи едно кафе...

Добро утро! Весел и спокоен уикенд  :D


Хайде заповядайте, докато е топло :D

За мен съботата започна доста разсънващо :lol:
Това моето куче, освен да направи някоя беля няма какво друго :lol:
Такава физзарядка си направихме с мъжа ми :D
Защо да не реша да го разходя без каишка  :BangHead: и то да вземе да хукне след едни пумияри.... и тръгвам по едно стръмно баирче да го гоня, викам след него, то спира се обръща се, гледа ме :x и пак хуква :x :x :x. И седа аз насред една голяма поляна, къде сняг, къде трева, а аз по едни летни чехли :lol: :lol: :lol: и се чудя какво да правя, а то вече на другия край...

По едно време чувам мъжа ми (от прозореца) - "Тръгвай след него", а аз "Ами как в снега по чехли съм", и докато ний си говорим, вече виждах само опашката му на как завива в една уличка, вече отдавна пресякло поляната...

И като хуквам аз през снега да бягам, по чехли и само дето не рева, че си изгубих кучето :( :x :lol: и такъв спринт му дръпнах, ама го настигнах...
Докато му слагах каишката, гледам мъжа и той цъфна до нас :lol: :lol: :lol:, облякан, обут, пресякал цялата поляна, а беше на прозореца по потник :lol: :lol: :lol:

Какво да ви разправям, комшията умря да ни се смее :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #67 -: Февруари 06, 2010, 10:36:16 am »
А, добър ден и от мен!
Брррр, тук е голям студ навън!
Сттинче, благодаря за кафенцето, веднага си пиивам, че ми е сънливо!
А, бе голямо изживяване си направила рано рано! Пази се по-вече. Следващият път ще ти е за урок да не го пускаш от каиша! А най-добре мъжо да го извежда!
Гардже, днес се къди с кандило и се раздава за мъртвите души! За да не останат гладни! Ходи се и на гробищата да се почетат!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #68 -: Февруари 06, 2010, 10:51:44 am »
      :D Добро утро! :D Хе,хе,Радост...четирикракото ви бебче се е погрижило за активния ви фитнес днес! :wink: Да го нагушкаш от нас!И благодаря за хубавото кафенце!Днес е ден на почит към мъртвите.Мир на праха им.Пропуснала съм да похваля гарджето за страхотния аватар!Да й е на късмет!На останалите работни момичета желая един релаксиращ уикенд...и отделете повече време за себе си...маски,масажи,фризьор,козметик,сауна(никога не съм ходила :wink:)и всякакви глезотийки...заслужавате го! :wink: Иначе с Митя ставаме всяка сутрин в 6.00,не си мислете,че има почивка. :lol: Бъдете здрави!Хубав ден!...Айде,кой какъвто сандвич му е на душата да си избере... :lol:
     
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #69 -: Февруари 06, 2010, 14:19:25 pm »
М, Бари - с какво пак искушавате моята гарджа душа ? Аз кафенцата ги пропускам, но тези саламчета и сиренца... Само дано Лисицата не ме подгони пак заради някое кашкавалче  :lol: :lol: :lol: (милата хабер си няма, че я споменавам)  :P
Аз днес съм станала съвсем рано. Прескочих и до Мангалия за "гаргамелски Гонал", поразходихме се из румънско и май вече ми е време да ударя един следобеден спанак.
Радост, с кучо доста сте се забавлявали, а  :lol: Ама и ти къде препускаш с чехли и коремче. По-лекичко я карай.
За задушницата ясно, ама май до гробища няма да стигна :( Ще почерпя съседите.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #70 -: Февруари 06, 2010, 18:19:00 pm »
Приветче и от мен!  :lol:
Гардже, Петито ти е обяснила добре какво е задушница. При нас не се кади. Само се ходи на гробищата, да си обиколим роднините и приятелите, че повечето май са там вече за съжаление :( :( :(. Преливаме, припалваме свещички, оставяме нещо за хапване и раздаваме рано сутринта на някои съседи. Е, спазихме си и днес обичая - добре, че времето беше с нас. След това отидохме да купим дърва, че тази година зимата бая дълга и май ни изненада!  :wink: :lol: А тази вечер се очаква поредното застудяване и заснежаване.  :( :( :(
Радостинка, благодаря за кафенцето. То аз тези дни основно на това карам.  :(
Бари, мерси за сандвичите, ама за мене май пак няма...  :(
А, сега да ви почерпя, тъй като днес имам имен ден!

Желая ви хубава дечер и прекрасна неделя!!!  :wink: :lol:

*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #71 -: Февруари 06, 2010, 18:33:23 pm »
Душе, да си ни жива и здрава и скорошно сбъдване на мечтите, мила! :D
Благодаря за почерпката!
И нали си знаеш, до година - поне трима! :wink:
Гардже, радвам се, че си успяла в Румънско! Дано тези гаргамелски Гоналчета да ти са на късмет!
Бари, благодарности и за сандвичите! С удоволствие ще ги пробвам  :D
Лека вечер!
*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #72 -: Февруари 06, 2010, 20:30:35 pm »
Ей,момичета,мъжът ми се прибра и не мога да се докопам от неко да кампютъръ :lol:
Като се е изтъпанчил пред него....цял ден  :balk_121: Свържи си ми царството и това си е.Сега си похърква на дивана и аз като мишчица се докопах до лаптопа и почуквам леко по клавиатурата  :lol: :lol: :lol:

Душе,честит имен ден!Да си ни жива и здрава,много щастлива и усмихната!И аз като Петето,ти пожелавам догодина да сте най-малко трима  :lol:

Бари,благодарско за сандвичите,аз нали съм си месоядно животно,та веднага нападам саламчетата.

Радост,пак ме накара да се смея със сълзи на очите  :lol: :lol: :lol: в страшно приключение си се вкарала,ама какво да се прави -пусто обичаме си ги тия четирикрачковци.

Гардже,успех и късмет!!!

Сори,ако съм ви досадила с дългите си писания,ама не се знае кога пак ще пипна клавиатура :lol: :lol: :lol:

Хубава вечер!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #73 -: Февруари 06, 2010, 21:35:56 pm »
 :D Душе , честит имен ден!  :flower:Да си най-вече здравичка,винаги така лъчезарна и много щастлива във всички начинания!  :balk_15:
*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #74 -: Февруари 06, 2010, 22:10:16 pm »
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания! :lol: Да ви се връщат тъпкано! :wink: :lol:
Пете, Мече, Бари -  :bighug: :bighug: :bighug:!
Радост, големи премеждия сте имали! :lol:
Мече, друго си е когато мъжът ти е при тебе, нали? Нищо, че понякога се налага да се бутаме за компа? :wink: :lol:

Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #75 -: Февруари 06, 2010, 23:39:22 pm »
:hello2:, дами ;)



 :flower: :flower: :flower:  Душе, честит имен ден!   :kiss: :kiss: :kiss:
Пожелавам ти да имаш всичко, което не се купува с пари и пари за всичко останало! :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #76 -: Февруари 07, 2010, 06:35:24 am »
О, добро ви утро :)
Душе, пропуснала съм да честитя имения ден вчера - но днес с леко закъснение ти пожелавам най-вече здраве, дълъг живот и сбъднати мечти.
Мече, грабвай лаптопа и се скрий в килера - някъде, където мъжо да не те докопа  :lol:
Аз голям сън му ударих. Вчера като съм заспала в 17ч., та чак до сега (затова съм и толкова ранна птица). Навън вали дъжд и дано стопи леда. Как е положението в другите части на БГ. Никак не ми се иска да се зариваме в сняг и да са затворени пътищата  :?
Хубава неделя на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #77 -: Февруари 07, 2010, 10:26:15 am »
Добро утро!  :lol: То, даже добър ден станало!  :wink: :lol:
Пепс, добре си дошла при нас!  :lol: Ти май заслужаваше приза за халеева комета!  :wink: :lol: Благодаря ти за пожеланията!  :balk_21:
Гардже, благодаря и на тебе! да ти се връщат пожеланията тъпкано!  :hug2: Дано румънските гоналчета да са ти на късмет!  yahoo_17 А като си толкова ранобудна, поне по едно кафенце да беше почерпала?  :wink: :lol: При нас от сутринта вали дъжд, а преди малко започна да вали нещо средно между сняг и дъжд, май ще обръща на сняг. :(
Хайде, днес кафето и закуската ще са от мен!  :wink: :lol:


Хубава неделя ви желая!  :lol: Аз днес ще мързелувам пред компа и пред телевизора!  :wink: :lol:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #78 -: Февруари 07, 2010, 10:52:20 am »
 :D Добър ден!Душе,направо изби рибата с тази ранна софра,за което благодаря! :D Айде,лек ден на всички!  :D
*
Re: Февруарска , първа и щастлива седмица : 01.02.10-07.02.10.
« Отговор #79 -: Февруари 07, 2010, 13:18:20 pm »
Ха, добър ви ден!
Душе, благодаря за прекрасната трапеза. :D
Веднага се присъединявам към компанииката! :D
Мечееее, абе то и ние все за това се карахме, но му наех чалъма - аз пред компа, а за него служебния лаптоп без нет:D :D :D
При нас в момента не вали нищо, но от снощи си имаме 4-5см. снежец. :D
Приятен уикенд!