0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гери, подкрепям Буба :wink:
Моите НК бяха 26, при същите граници и в месеца, в който забременях също не бях правила вливане.

Много ви се радвам да знаете :), аз също съм пациентка на д-р Симеонова от близо 4 години, но вече я посещавам по друг повод :wink:

Пожелавам на всички ви успешни процедури  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
И сега, нали все нещо трябва да не е наред - NK 14.49% при гранични 11 :balk_144:
Оххх и мойте са много високи - 21,28% :balk_144:Много се тревожа сега какво ще следва.А още не са излезли и резултатите от генетичните и от там какво ли ще изкочи...
Гери, подкрепям Буба :wink:
Моите НК бяха 26, при същите граници и в месеца, в който забременях също не бях правила вливане.

Много ви се радвам да знаете :), аз също съм пациентка на д-р Симеонова от близо 4 години, но вече я посещавам по друг повод :wink:

Пожелавам на всички ви успешни процедури  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Миличка,до някъде се успокоявам така,но да видим какво ще стане.Дали ще забавят сега процедурата?
И сега, нали все нещо трябва да не е наред - NK 14.49% при гранични 11 :balk_144:
Оххх и мойте са много високи - 21,28% :balk_144:Много се тревожа сега какво ще следва.А още не са излезли и резултатите от генетичните и от там какво ли ще изкочи...
Гери, подкрепям Буба :wink:
Моите НК бяха 26, при същите граници и в месеца, в който забременях също не бях правила вливане.

Много ви се радвам да знаете :), аз също съм пациентка на д-р Симеонова от близо 4 години, но вече я посещавам по друг повод :wink:

Пожелавам на всички ви успешни процедури  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Миличка,до някъде се успокоявам така,но да видим какво ще стане.Дали ще забавят сега процедурата?
Сладкиши ЧЕСТИТА ВИ БАБА МАРТА
Много ти благодаря BUBA12  :balk_21: вдъхваш ми нов оптимиистичен дух! Много ти благодаря и лека бременност до края  :balk_103:
Ей гери да не дойда с шамарите :lol: 8Oняма от какво да се притесняваш ще пуснат малко интралипид и си ок мило после иде и големиоооооо корем и след това идеееееееееее :bori_007: :bori_005: :bori_008: :grouphug2:
*
Здравейте момичета :bighug:честита баба Марта и от мен! Бъдете бели и червени, весели и засмени и много много късмет на всички нас yahoo_33
И аз мисля че не трябва да се притесняваме за тези резултати защото и моите са по-високи 16,17% и нищо не са ми казали че трябва да пия. Не вярвам да се забави процедурата заради това още повече че при генетичните пък почети няма някой на когото всичко да му е наред. На мен ми казаха че ще се съобразят по време на процедурата.
*
Златни сте момичета :youwoman:,ако знаехте как се бях ошашкала сутринта като си видях резултатите :cloud:!!!!!  Благодарение на вас сега съм много по спокойна и утре ще отида с усмивка!


Огромно БЛАГОДАРЯ :balk_21: :bighug:

*
Момичета,Гери е казала всичко ,което мисля и аз,но все пак да си кажа и аз БЛАГОДАРЯ ВИ.Определено се бях побъркала вчера и даже ме избиваше на рев :balk_145:.Много ми беше притеснено,но добре ,че ви има  :bighug: :balk_21:за да ни подритвате  :fighting:
Хубав ден на всички и много усмивки...
Пак почнахте да се лигавите Как не ви е срам бъдещи мами сте :lol:чакам да се организирате и да се видим на мой терен :lol:и тогава ще раздавам шамари и целувки
*
 osi_5
Привет, да подбутна малко темичката  :)
днес се видях с доки /гадната лелка дойде най-после/ и я мятаме  :)
ЕТ на сладоледчета около 14, 15 март, сега малко хапченца и спокойствие + имуновенин- предният път вливахме интралипид.
Как сте вие, мацки, надявам се сте добре и изпълнени с оптимизъм, стсикам ви палци и целувки с много усмивки от мен.
« Последна редакция: Март 02, 2010, 18:09:25 pm от 999 »
*
Браво Жаси osi_9 ние докато се чудим още с тези и онези изследвания ти ще ни изпревариш с още един опит, който ти желая от все сърце този път да е успешен че и ние след теб :sucky:
Хайде време е някой да постави и първия положителен резултат в темата :crossfingers:
*
Честит Празник!!!

Жаси,супер :balk_602: много се радвам,че толкова бързо действате.Пожелавам ти този път да бъде твоя и сладоледчетата да те зарадват с присъствие много скоро.Успех,миличка :bighug:
п.с Жаси,имаш лично съобщение...
Добър ден каде сте беееее милички скадкиши
*
Ето ме и мен :balk_5:!  До тук всичко е наред,чакам 11.03 за лукрин и продължаваме напред!

Жаси,много се радвам за теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: много стиснати палци за много  :babyflips:!


*
Да побутна малко темичката ни  :kittenyarn:
Момичета,днес ходих да нося в лабораторията материал от мъжо за изследване на еякулат и във вторник ще са готови резултатите.На някой друг правили ли са такова изследване и ако има нещо колко време се пият антибиотици?
*
Здравей doddo, пропуснах да ти спомена за антибиотиците- много зависи какво ще открият, но или има едни за около седмица, или едни 3 броя са точно- сумамед, мисля се казваха. После за теб едно хапченце против гъбички- веднага след последното ти хапче антибиотик. И това е общо взето, но много зависи какво ще открият- дано няма нищо де.

Мацки, много ви обичам, но много ви моля, ама много, много не ме наричайте Жаси- напомня ми онова глупаво недоразумение от Колелото на Късмета- направо ми се изправя косата.
Усмивки и целувки от мен
*
Мацки, много ви обичам, но много ви моля, ама много, много не ме наричайте Жаси- напомня ми онова глупаво недоразумение от Колелото на Късмета- направо ми се изправя косата.
Усмивки и целувки от мен
OK,нямаш грижи :wink:  :bighug:
Момичета,аз изчезвам,два дена няма да съм тук.В понеделник да има някакви
Чаооо

« Последна редакция: Март 05, 2010, 16:18:54 pm от doddo »
Ей момичета докъде стигнахте  имали  нови новини за инвитрото по фонда. Пишете мнения за процедурите в Олимед и аз чакам вече да ми се обадят за получаване на заповед. Лека и спокойна вечер. Целувам ви и дано всички резултати да бъдат +
« Последна редакция: Март 05, 2010, 19:41:24 pm от g.petrowa sdl »
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Момичета кокичета, след колко време си получихте входящия номер на документите за фонда?
Оставих си в Олимед документите за фонда около 20.02 и до сега никой не ми се е обадил да каже, че са подадени и кое номерче сме ...
Решихме, че ще опитаме преди това с наши средства(към края на март вероятно) , но все пак ми се иска и тези документи да се движат, а нямам инфо за това ...
Момичета кокичета, след колко време си получихте входящия номер на документите за фонда?
Оставих си в Олимед документите за фонда около 20.02 и до сега никой не ми се е обадил да каже, че са подадени и кое номерче сме ...
Решихме, че ще опитаме преди това с наши средства(към края на март вероятно) , но все пак ми се иска и тези документи да се движат, а нямам инфо за това ...
Аз подадох документите си на 20.01. и на 26.01 ми се обадиха за номера. Мисля че трябва да звъннеш в клиниката Мила.
*
Честит празник мили момичета :balk_7:
Дори,и ние занесохме този еакулат,но едва днес и чак в четвъртък ще е готово,дано да няма нищо :crossfingers:!