0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #980 -: Октомври 10, 2011, 22:19:01 pm »
На мен ми се обадиха на другия ден да ми кажат, че се е оплодила яйцеклетката и после на следващия ме викнаха да си го прибирам.За лепило не знам да каже момиче на което е слагано.

На мен са ме викали за лепило. Обикновено това е денят преди трансфера. А на кой ден от пункцията ще ти е трансфера, наистина преценяват докторите, но е обикновено на третия ден, в редки случаи петия ден. Но това при момичета, при които не е настъпила имплантация
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #981 -: Октомври 10, 2011, 23:21:05 pm »

Евита ,не се притеснявай за закъсняване на цикъла, т.к. ако правиш опит на ЕЦ няма как да си "натъпкана " с хормони. Просто ти пунктират яйцеклетката, ще ти изпишат дуфастон за 10 дни, и след още два  дни цикълът ще дойде като по часовник. Ще си готова за началото на нова процедура на ЕЦ. Поне при мен бе така- два последователни месеца, две пункции на ЕЦ. Друг е въпросът  дали в следващият цикъл ще тръгнат фоликули и  нивата на естрадиола ,ЛХ и прогестерона ще са в стойности,съответстващи за извършване на пункция .
Не го мисли  сега. Всичко ще се нареди. Успех от мен и дано голямото чудо се случи за теб по Коледа./ пожелавам го и на себе си и на всички борбени момичета /
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #982 -: Октомври 11, 2011, 08:52:28 am »

Евита ,не се притеснявай за закъсняване на цикъла, т.к. ако правиш опит на ЕЦ няма как да си "натъпкана " с хормони. Просто ти пунктират яйцеклетката, ще ти изпишат дуфастон за 10 дни, и след още два  дни цикълът ще дойде като по часовник. Ще си готова за началото на нова процедура на ЕЦ. Поне при мен бе така- два последователни месеца, две пункции на ЕЦ. Друг е въпросът  дали в следващият цикъл ще тръгнат фоликули и  нивата на естрадиола ,ЛХ и прогестерона ще са в стойности,съответстващи за извършване на пункция .
Не го мисли  сега. Всичко ще се нареди. Успех от мен и дано голямото чудо се случи за теб по Коледа./ пожелавам го и на себе си и на всички борбени момичета /
Икар, тънкият момент при мен е, че според решеното от Доктора първият месец ще съм с нормална стимулация както при стимулиран опит, следващият месец иска да използваме ефекта от лекарствата ...т.е. не съм на ЕЦ, а тъкмо обратното.
Успех на всички ни желая по Коледа и дано в най-скоро време имаме други тревоги!
П.С.Дидомира, дойде и твоят ред да пуснеш нова тема, защото вярвам, че ще е много късметлийска за всички ни! :goodluck:
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 08:55:12 am от evita1717 »