0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
rtfrtf - миличка, колкото и да ти се иска не прави тест - изчакай, малко остана!   osi_6. Вземи прави нещо друго..... osi_18 osi_9
Дааа Десинка е далече от двете черти.,ишо се е объркала.Сега нещо да се посмеете ,защото цял след обяд рева,а вече ми е смешно.Днес ми се обаждат от фонда,че нещо спермограмата ми е объркана и аз тичам на обяд в Малинов.Гедам да се вместя в мойта обедна почивка.Слизам в тъканна банка и докато ми я напишат ,усещам ,че съм за wc,нали лелката ми дойде.Качвам се на регистратурата и пред мен имало едно малко стъпало,ама много малко и като се метна оттам,ама все едно,че някой ме хвърли,пред 100 човека.Втурнаха се да ме вдигат,а аз съм 64 кг,не съм кой знае колко тежка.Казвам ви за първи път се зарадвах,че нямам две черти.Момичета направо си бях за травматолог.Цял след обяд съм с лед на колената в службата.Историята е поучителна.Не бързайте и бъдете много внимателни.Та вече ми е смешно,но като си свия единия крак си е бая болка. :balk_77:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
ivetod,desinka71,Velka,Memeq Чоки, Надеж и всички момичета, благодаря за подкрепата. Треперя си аз от страх и тва си е...
Успех на всички които са в процедура или скоро ще им предстои.
rtfrtf, миличка ще се моля за теб с цялото си сърце на 16.04.
*
И момичета имам един въпрос - на 2.04 ми поставиха Лукрин за блокаж, а днес е 12 ден от тогава и все още не ми идва цикъл. Чудя се ако не ми дойде,какво да правя, трябва да отида на 22.04  при лекаря. Досега опитите ми са били на къс протокол и на ЕЦ, дайте мнение и опит, Благодаря
Добро утро!Момичета как сте?Предлагам ви rtfrtf да пусне новата тема(станаха 50 страници),за да ни е на късмет!Лек и успешен ден! :grouphug2:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!