0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« -: Януари 16, 2010, 15:15:34 pm »
Искам да попитам нещо,този месец ми доиде 2седмици по-рано/на17-18ден/имаше и друго необичаино на десетия ден от предишния цикъл прокървих леко,миналия месец ми доиде два пъти в месеца,ако имате представа на какво може да се дължи моля кажете.
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 17:40:37 pm »
Аз също имах подобен проблем преди 4 години- идваше ми 2 пъти в месеца. Отиди на гинеколог-там ще ти направят необходимите изследвания на ехограф и кръвни. При мен имаше малка кистичка на единият яйчник и хормонално нарушение. Изписаха ми Диане35.
 
*
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 20:15:13 pm »
И аз се включвам с проблем уви...подобен или същият направо. Цикъла ми по прицнип е 27 дена, с 6-7 дни продължителност (според зависи от месеца).Този месец ми приключи на 3ти, овулацията ми премина на 8ми януари, а 1 седмица след това-на 14ти януари имах съвсем незабележимо жълтеникаво зацапване,което на 15ти премина в ръждиво-кафеникаво,а днес си е кръв. Цикъла ми трябва да ми дойде на 22ри,но май идва сега с една седмица по-рано от нормално. За съжаление е уикенд и направо незнам какво да си мисля  :oops: Имала ли е някоя от вас този проблем и какво значи...мисля си или,че е цикъла ми или киста или по-лоши неща. Понеделник съм на генеколог,но дотогава си ми остават тревогите. Извинете за дългият пост.
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 12:49:37 pm »
tova me pritesniva mnogo dali ima vrazka moiat cikal t stova 4e nemoga da zabremeneia ma4im ot edna i polovina godina.Ako mojete da mi kajete dobar ginikolog v gr.Stara Zagora.Moliavi nepoznavam nikoi samo 4uh za dr.Ina Coneva,6te sam vi mn.blagodarna :bori_002:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 15:18:37 pm »
tova me pritesniva mnogo dali ima vrazka moiat cikal t stova 4e nemoga da zabremeneia ma4im ot edna i polovina godina.Ako mojete da mi kajete dobar ginikolog v gr.Stara Zagora.Moliavi nepoznavam nikoi samo 4uh za dr.Ina Coneva,6te sam vi mn.blagodarna :bori_002:
Пиши на кирилица
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #5 -: Януари 17, 2010, 15:22:05 pm »
Аз съм с 26 дневен цикъл и с 6 дни продължителност.Доста пъти ми е идвало по два пъти в месеца.Ходила съм на преглед и са ми казвали,че всичко си е нормолно.По не за сега нямам никакви проблеми.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ С МЕНСТРУАЛНИЯ ЦИКЪЛ.
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 09:27:37 am »
Нушка22, според мен, след година и половина опити - по-добре е да се обърнеш към специалист! Такъв обаче, тук в Стара Загора няма. Бих ти  препоръчала д-р Даскалов от Пловдив. Ако имаш въпроси - питай!
Успех!