0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: Въпрос за Пурегон
« Отговор #20 -: Януари 13, 2010, 15:50:41 pm »
А защо трябва да се съхранява в хладилна чанта?На мен ми дадоха писалка за ползване от АГ-то и нищо не са ми казвали за хладилник,държа я в стаята :ask:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос за Пурегон
« Отговор #21 -: Януари 13, 2010, 16:12:53 pm »
На лекарството пише, че се съхранява в хладилник. А ако се съхранява при по-висока температура ( но, до 25'С) срока на годност пада до 3 месеца. Предполагам, че пти Т над 25'С е съвсем противопоказно.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос за Пурегон
« Отговор #22 -: Януари 13, 2010, 21:37:16 pm »
А защо трябва да се съхранява в хладилна чанта?На мен ми дадоха писалка за ползване от АГ-то и нищо не са ми казвали за хладилник,държа я в стаята :ask:
Ако е пробита мембраната на флакона, годността е много малка, дано да не бъркам, но мисля, че беше 28 дни. И не е нужно да се държи в хладилник докато го използваш.
     
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос за Пурегон
« Отговор #23 -: Януари 13, 2010, 22:30:19 pm »
Е, да ама ако не се използва целия разтвор в писалката ? После остатъка да отиде в канала ли  :lol: :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос за Пурегон
« Отговор #24 -: Януари 14, 2010, 07:36:47 am »
Е, да ама ако не се използва целия разтвор в писалката ? После остатъка да отиде в канала ли  :lol: :lol:
Ако няма кой да ги оползотвори, в смисъл момиче в процедура, на което не достигат единици, отива в канала.