0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: инвитро
« Отговор #20 -: Януари 28, 2010, 18:38:12 pm »
Искам да попитам-във връзка с моите килограми/80кг/ има ли вероятност ако не ги сваля до препоръчана инвитро процедура да откажат да ми направят такава, заради тези високи килограми? Моля, ако има някоя от вас с подобен случай нека да пише! :ask:

Виждала съм доста приятни и закръглени дами из клиниката, а някои от и с корем, не свързан с килограмите  :lol:
Успех, мили момичета. 
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: инвитро
« Отговор #21 -: Януари 31, 2010, 15:53:38 pm »
И аз съм над 80кг. но вече имам два опита инвитро и до сега никой не ме е карал да отслабвам.Имай в предвид,че ако започнеш процедури ще качиш още.
УСПЕХ
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: инвитро
« Отговор #22 -: Януари 31, 2010, 20:55:06 pm »
Абе това с качването на килограми от процедурата е мн относително според мен,аз за сега не съм качила нищо от горе бях 60 и пак съм си 60кг.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: инвитро
« Отговор #23 -: Февруари 02, 2010, 13:45:20 pm »
Тинче, ти си 80 кг, но колко си висока?

Аз съм доста тежка - 85 кг, но съм висока 1,80. Не ми казаха нищо за килограмите като обсъждахме инвитрото, но си мисля, че трябва да сваля поне 10кг.


Re: инвитро
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2010, 17:32:16 pm »
Абе това с качването на килограми от процедурата е мн относително според мен,аз за сега не съм качила нищо от горе бях 60 и пак съм си 60кг.

Аз дори свалих два килограма, така че......
Re: инвитро
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2010, 18:05:16 pm »
Тинче, ти си 80 кг, но колко си висока?

Аз съм доста тежка - 85 кг, но съм висока 1,80. Не ми казаха нищо за килограмите като обсъждахме инвитрото, но си мисля, че трябва да сваля поне 10кг.

Висока съм 168см. и тежа 80кг. много се страхувам да не ми откажат  :( :?
 
Re: инвитро
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2010, 18:49:18 pm »
Тина , не се притеснявай , аз съм висока 160 и съм много над 80кг.,но никой не ме е карал да смквам кг.Имам два опита зад гърба си и при двата отслабнах с 3 кг.Може би се дължеше на режима който си бях създала и позитивната нагласа.


*
Re: инвитро
« Отговор #27 -: Февруари 03, 2010, 15:19:52 pm »
Тинче, стискам палци да няма проблеми. Не мисля, че ще ти откажат. Но, за наше добро си е да свалим излишните килограми. Тежат после при бременност. Аз изобщо не съм се опитвала.


*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: инвитро
« Отговор #28 -: Февруари 03, 2010, 17:02:26 pm »
Тинче спокойно няма да ти откажат има доста по пълнички от теб на процедурите и не ги връщат.
Но аз лично за себе си съм решила преди третия опит да смъкна максимум килограми,защото така ми тежат а като станат и бебетат не ми се мисли как ще се нося.И аз тежа и бебоците и те ще тежат,така че малко диета преди опитите няма да е излишна.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: инвитро
« Отговор #29 -: Февруари 09, 2010, 09:40:08 am »
Дано да е така както казвате момичета, но все пак са ми казвали че трябва да отслабна, когато бях в предишната болница. Имам подут стомах-изглеждам като бременна в третия месец :) и съм по-скоро закръглена в областта на ханша и бедрата. :?
 
Re: инвитро
« Отговор #30 -: Февруари 09, 2010, 10:14:42 am »
Да се включа и аз . По време на инвитрото се запознах с една мацка ,която казваше че качила 15 кила от горе. Аз не качих грам пък .Бях си 50 кг и толкова си останах.Та наистина всичко е строго индивидуално .
Re: инвитро
« Отговор #31 -: Февруари 09, 2010, 10:17:15 am »
И аз съм на мнение, че всичко е индивидуално. Аз качих 3кг но просто бях напрегната и доста си похапвах  :oops: Сега като спрях да се тъпча с каквото ми падне нещата се оправиха

*
Re: инвитро
« Отговор #32 -: Февруари 09, 2010, 17:46:31 pm »
Аз по време на стимулацията свалих 3-4 килограма, защото пиех много течности, хранех се здравословно, бях намалила захарта и тестените изделия и ходех пеша до клиниката. След неуспеха му отпуснах края и свалените килца ги наваксах, че и добавих отгоре. Мързелуването и преяждането по празниците също помогна. При мен напълняването не се дължи толкова на стимулацията, а по скоро на депресията след неуспеха.
Re: инвитро
« Отговор #33 -: Февруари 17, 2010, 09:54:10 am »
А аз по време на стимулацията качих 3кг,не се хранех в огромни количества,но... :?.
Сега след трансфера,пак се храня нормално,но за една седмица има 1кг,който вечер се показва на кантара(електронен),а сутрин го няма...то сигурно вече само ще се качват  :)

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: инвитро
« Отговор #34 -: Февруари 17, 2010, 19:39:50 pm »
Така е много бързо се качват килиграми по време на стимулациите,но наистина е индивидуално за всеки.Аз на първата качих 10кг. а на втората свалих.Но това е без значение важно е опитите да са успешни.Късмет на всички.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: инвитро
« Отговор #35 -: Февруари 17, 2010, 19:48:05 pm »
Тайс  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17

Re: инвитро
« Отговор #36 -: Февруари 17, 2010, 19:54:14 pm »
Да се включа и аз след 3-инсеминации  и 2-икси сьм ка4ила 15кг.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: инвитро
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2010, 15:39:33 pm »
ne se pritesnqvai za kilogramite,moqta 1-va bratov4etka zabremenq kogato taka da se kaje be6e vav nai-nadnormeniq si period-kam 100 kg.na 28 godin s xilqdi problemi kato kistozni qi4nici,neredoven cikal,bolki v qi4nicite prez celiq i jivot.....i t.n. A tazi sedmica razbrax 4e na edin moi poznat jenata e bremenna-a tq e napravo ogromna,stava vapros za mnogo kola(i osobeno v koremnata oblast).Edna moq kolejka zabremenq 2 pati pored ,a be6e 85 kg.Kilogramite ne vinagi imat zna4enie,imai vqra i nadejda .Uspex ti pojelavam po trudniq pat,po koito si tragnala..........
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: инвитро
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2010, 17:45:22 pm »
ne se pritesnqvai za kilogramite,moqta 1-va bratov4etka zabremenq kogato taka da se kaje be6e vav nai-nadnormeniq si period-kam 100 kg.na 28 godin s xilqdi problemi kato kistozni qi4nici,neredoven cikal,bolki v qi4nicite prez celiq i jivot.....i t.n. A tazi sedmica razbrax 4e na edin moi poznat jenata e bremenna-a tq e napravo ogromna,stava vapros za mnogo kola(i osobeno v koremnata oblast).Edna moq kolejka zabremenq 2 pati pored ,a be6e 85 kg.Kilogramite ne vinagi imat zna4enie,imai vqra i nadejda .Uspex ti pojelavam po trudniq pat,po koito si tragnala..........
Пеши на кирилица
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: инвитро
« Отговор #39 -: Март 31, 2010, 14:14:00 pm »
Здравейте!
Аз си избрах клиника, вече цял ден звъня, но свързването е трудно - с клиника Малинов. Миналата седмица ми мина лапароскопията при д-р Богомил Бойчев и сега съм без маточни тръби. Всичко се разви що годе бързо (разбрах, че имам двустранен хидросалпингс края на януари) и още се чувствам странно. Вълнувам се за ин витрото, но ме е и малко страх. Вие как се чувствахте?