0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #20 -: Декември 30, 2009, 19:47:54 pm »
Тази темичка много запустяла,ама то като гледам  май само в темите  за гозби   и менюта пишем  сега :balk_53: ,а от догодина -за диети и отслабване :cross: ще трябва .

Може  за последно  за тази година  да влизам тук-утре може да нямам време   - нали трябва да се разкрася  за Новата година,да  спретна някоя и друга вкусотия ,да помързелувам релаксиращо  ...

Така че пожелавам  на всички  утрешния ден да е много хубав и ползотворен .Без тъга да изпратим старата  година и с много надежда и любов  да посрещнем Новата!
При нас снега се стопи и всичко изглежа мръсно по улицте,по -добре макар и студено беше с бялата покривка!
« Последна редакция: Декември 30, 2009, 19:58:21 pm от nimika »


*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #21 -: Декември 31, 2009, 10:06:17 am »
Хайде и аз да се включа в последния ден на годината.
Днес Ви желая една богата трапеза, да сте заобиколени от много приятели и любими хора и весело да посрещнете Новата година, а който е пропуснат от дядо Коледа, да бъде посетен от дядо Мраз със страхотни подаръци.
*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #22 -: Декември 31, 2009, 18:02:49 pm »
Да се включа и аз в последния ден на старата вече 2009 година!  :lol:
Да си направим равносметка, да погледнем назад, да кажем "обичам те" на любимия човек и "благодаря" за приятелите и даровете на отминалата година. да оставим лошия късмет и болестите в миналата. Да си пожелаем новата да е по-добра и по-щедра към всички! Дано имаме повече късмет и щастие, да сме здрави, да сме обичани и да обичаме и дано всички мечти да се сбъднат през новата 2010 година!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #23 -: Декември 31, 2009, 19:06:20 pm »
Желая ви весело посрещане на нова година!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #24 -: Декември 31, 2009, 22:07:45 pm »
Днес си мислех за изминалата година. Цяла една година. Още една. Само една:)
Случиха ми се много неща и във всички тях имаше едни постоянно пребиваващи...чуми:) Мислех да кажа хора, но то половината са някакви животни, другата половина змии, а останалите извънземни.:) Понеже знам, че тук ще го прочетат-искам да благодаря на бандата на Шаро, че направиха живота ми по-цветен, по-шарен,по-истински:)
Благодаря ви, че бяхте до мен, зад мен, около мен, в хладилника ни, в спалнята (някои), в банята (пак някои).
Срещнах ви и няма оттърване:)

Весела, щастлива и спокойна Нова Година желая на всички. Бъдете здрави и усмихнати хора.
*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #25 -: Януари 01, 2010, 13:06:19 pm »
че бяхте до мен, зад мен, около мен, в хладилника ни, в спалнята (някои), в банята (пак някои).
Срещнах ви и няма оттърване:)


Аз се разпознах навсякъде освен в хладилника, там явно ида други виновници, хахаха  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

честита Нова 2010-та чуми мои ненагледни, както и на всички момичета от Зачатие. Да сте ми живи и здрави, все така щури, лъчезарни и обичащи! Борете се до край за мечтите си - понякога те се сбъдват! :)
*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #26 -: Януари 01, 2010, 13:33:38 pm »
Честита нова 2010 година! На любимите ми чумички от все сърце (щот акъл нямам :wink:) - големи подаръци, яки запивки, неспирни купони, пълни къщи с дечурлига, безмерна любов и преливащо от всякъде щастие! Много ви обичам!
На всички момичета от зачатие пожелавам толкова вързопчета, колкото си пожелаят!

*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #27 -: Януари 02, 2010, 14:12:33 pm »
Честита нова година!
Бъдете здрави, много щастливи и обичани!
2010-та да е една успешна и късметлийска година за всички и детски усмивки да греят в домовете и радват сърцата ви!!!
 :grouphug2:

*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #28 -: Януари 03, 2010, 10:01:17 am »
Честита да е Новата година!
Желая на всички здраве, любов и късмет!


Аз изпратих старата година типично в мой стил - не може да не ми се случи нещо на мен - съдба!  :lol: :lol: :lol:
На 30 декември някакъв буен младеж с кола си направил среща със стълба до нас. Слава богу, не електрическия, та имахме ток на празника, а този, по който вървят кабелите за нета (у наше село кабелите все още са надземни). Досещате се, че никой няма да се затърчи в навечерието на НГ да оправя стълба, лежи си прострян на тротоара още.
Когато спряхме да се ядосваме с мъжа ми, се смяхме до сълзи, защото стигнахме до прозрението, че тази година няма как да завърши по друг начин за нас, освен с една финална гадост. Надяваме се през новата лошото да ни забрави.

Днес дойдох до центъра да ползвам нета от офиса (слава богу, тук има ... засега  :lol: :lol: :lol: )

п.п. Всяко зло за добро - наваксах с книгите през почивните дни.  :D
*
Re: Най-празнична Новогодишна тема:28.12.09-03.01.10.
« Отговор #29 -: Януари 03, 2010, 16:53:39 pm »
Честита Нова година, мили момичета!
Желая на всички в тази темичка да са все така лъчезарни и усмихнати! Все така задружни и "луди глави"! :wink: :lol:
Желая ви една ползотворна и изпълнена с положителни емоции 2010 година!