0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

5 meseca bez menstruaciq
« -: Януари 16, 2010, 20:26:41 pm »
Podlogih se na dieta v sledstvie na tova 5 meseca sum bez menstruaciq pih dufaston no ne mi pomogna .Ako nqkoi moge da pomogne da mi pishe...........

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 14:57:02 pm от evro »
Re: 5 meseca bez menstruaciq
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 21:13:19 pm »
Според мен само лекар може да ти помогне. С тази диета много е възможно да си нарушила целия си хормонален баланс.
*
Re: 5 meseca bez menstruaciq
« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 21:25:57 pm »
Аз също допреди година и половина бях с нарушени липсващ цикъл с месеци наред.Също от диети.Гинеколожка ми изписа противозачатъчни и primolut nor,така си идваше ,но следващия месец ако спра приема им и менструация нямаше.Било от свръх ниското тегло,но наддадах и вече се оправих,и овулация нямахно инея регулирахме..Трябва да качиш килограми,понеже хормоните им е нужна мазнина за да функционират.


Re: 5 meseca bez menstruaciq
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 13:57:17 pm »
През лятото на 2008г. бях два месеца без цикъл, отидох при гинеколожката ми като се надявах да съм бременнна, но уви  :( .Тя ми каза че е хормонално нарушение и че може да е от стрес. Пих Дуфастон и цикъла ми се регулира.
Сега се сещам че тогава запачнах нова работа и бях много притеснена от това дали ще се справям. Е, стреса найстина много влияе на целия организъм, а аз съм податлива  :wink: :?
 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: 5 meseca bez menstruaciq
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 15:25:09 pm »
Трябва да отидеш на лекар.
Пиши после как е минало, моля
Дано бързо да се оправи МЦ :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум