0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #60 -: Май 22, 2010, 21:09:01 pm »
Здравейте сладури сега сядам да се отчета минах стимулацията в понеделник ми е пункцията и дай боже в четвъртък да ми е трансфера на вас пожелавам късмет и само положителни тестчета :)
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #62 -: Юни 04, 2010, 23:29:40 pm »
ZDRAVEITE MOMI4ETA RE6IX I AZ DA SE VKLU4A AZ MINAX PARVIQ SI OPIT KOITO BE6E ZA JALOST :bfn:SEGA PODDADOX DOKYMETI ZA VTORI OPIT OT FONDA NOMER 7808 NO NEZNAQ KOLKO VREME 6TE SE 4AKA PAK POJELAVAM NA VSI4KI DA SE SBADNE ME4TATA IM DA VIDQT :bfp:NQKOI IMA LI SI NA PREDSTAVA DO KOI NOMER SA STIGNALI

*
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #63 -: Юни 05, 2010, 11:18:26 am »
danielska_81 , тук можеш да провериш как вървят номерата: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41865.0

Моля те, пиши с малки букви и на кирилица.
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #64 -: Юни 05, 2010, 18:17:34 pm »
blagodarq ti Elfi izvinqvam se no moga da pi6a samo na latinica nqmam takava fynkciq na laptopa da pi6a na kirilica o6te vednaj se izvinqvam

Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #65 -: Юни 09, 2010, 20:22:02 pm »
 Здравейте! Искам да попитам след първи неуспешен опит по ФАР какъв е срока за подаване на документите за втория опит. Отрицателният тест при мен е от 07 юни. Късно ли е например да ги подам на 14 юни, т.е една седмица след края на опита?
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #66 -: Юни 09, 2010, 21:03:10 pm »
Здравейте! Искам да попитам след първи неуспешен опит по ФАР какъв е срока за подаване на документите за втория опит. Отрицателният тест при мен е от 07 юни. Късно ли е например да ги подам на 14 юни, т.е една седмица след края на опита?
Можеш да ги подадеш когато си решиш, но аз лично не те съветвам да отлагаш. За тази една седмица плюс не е ясно колко човека още ще подадат документи и колко допълнително ще ти се наложи да чакаш заповед за втори опит.Но пък ако нямаш възможност не се притеснявай и без това номерата вървят плюс, минус от 100-200, понякога и с по-голяма разлика..
Успех следващия път!
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 21:12:04 pm от Dolphin »
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #67 -: Юни 09, 2010, 21:09:36 pm »
Мила -няма срок,но колкото по -бързо ги подадеш ,толкова по-бързо ще дойде следващия опит :P
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #68 -: Юни 10, 2010, 08:44:13 am »
Здравейте! Искам да попитам след първи неуспешен опит по ФАР какъв е срока за подаване на документите за втория опит. Отрицателният тест при мен е от 07 юни. Късно ли е например да ги подам на 14 юни, т.е една седмица след края на опита?
Привет и от мен.Съжалявам за неуспеха, но не губи надежда и още по-малко време.Аз като научих лошата вест още на другия ден веднага изпратих новите документи по куриер до фонда. Така че не отлагай.Времето, което ще ти е нужно за възстановяване на яйцниците е 4 месеца и горе-долу след толкова време ако веднага подадеш молбата ще получиш второто одобрение.Не забравяй, че при всеки следващ опит се нареждаме на опашката на чакащите.Късмет.
*
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #69 -: Юли 22, 2010, 21:35:16 pm »
Да се запиша и аз с приключил 2-ри опит, не стигнах дори до пункция и трансфер, адска хиперстимулация, с главоломно падане на естрадиола последните 3 дни...
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #70 -: Юли 23, 2010, 13:57:38 pm »
СЪЖАЛЯВАМ МИЛА РЕНИ :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #72 -: Август 03, 2010, 17:06:10 pm »
Здравейте. И аз ще правя втори опит ин витро по фонда. Не съм от София и ще си пратя документите по куриер. Притеснява ме как ще си взема входящият номер. Дали ще го дадът на куриера?
При първото подаване на документите не го дадоха, но аз и не бях предупредила, да го поискат, та нещата се объркаха тогава и си получих входящият номер след известно време.
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #73 -: Август 04, 2010, 11:00:51 am »
Изпрати ги по куриер, след два, три дни им се обади за входящия номер. Успех!
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #74 -: Ноември 19, 2013, 00:58:12 am »

Може ли някой да ми даде информация как се процедира при подаване на документи за втори опит по фонда, трябва ли да се правят отново някакви изследвания какви за изискванията много ще съм благодарна!!!
Re: Има ли започнали втори опит от фонда...
« Отговор #75 -: Ноември 29, 2013, 12:49:55 pm »

Може ли някой да ми даде информация как се процедира при подаване на документи за втори опит по фонда, трябва ли да се правят отново някакви изследвания какви за изискванията много ще съм благодарна!!!
До колкото знам от клиниката в която си правила последния опит , там попълваш документи че няма промяна в обстоятелствата и с епикирзата отиваш във фонда и ги подаваш
Re: Има ли започналио втори опит от фонда...
« Отговор #76 -: Януари 09, 2014, 19:54:52 pm »
Здравейте,момичета !И аз искам да кандидатствам за втори опит ин-витро ,искам само да ви попитам при подаване на заявленията или молбите ,те по местоживеене ли се подават или може тая молба да излезе и от клиника не от собствения ви град?И при кандидатстване за втори опит пак ли се правят всички изследвания ,които се правиха при подаване на заявлението за първи опит или няма такива екстри?благодаря ви предварително и се извинявам за многото въпроси.