0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Здравейте момичета! Как стои въпроса с подаването на документи за втори опит чрез фонда.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #1 -: Декември 05, 2009, 12:06:33 pm »
Въпроса стои като с първото подаване, отиваш си в клиниката, подготвят ти документите, попълваш едни декларации, подаваш ги във фонда, дават ти ново номерче и чакаш да ти се обадят.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #2 -: Декември 05, 2009, 12:29:06 pm »
Здравейте момичета! Как стои въпроса с подаването на документи за втори опит чрез фонда.
взимаш епикриза от първия опит с резултатите, попълваш декларации и си ги подаваш. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #3 -: Декември 05, 2009, 12:37:54 pm »
На мен клиниката ми подготви документите, аз само подпълних декларациите, и те ми пратиха документите във фонда.След това ми се обадиха, от клиниката да ми кажат новия вх. номер.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #4 -: Декември 06, 2009, 16:57:46 pm »
за втори път документите се оправят много бързо.Отиваш в клиниката там ти дават  необходимите декларации за попълване попълваш и носиш пак на същото място и по същия начин-вземаш вх.№ и чакаш обаждане.
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #5 -: Декември 10, 2009, 15:23:34 pm »
На мен клиниката ми подготви документите, аз само подпълних декларациите, и те ми пратиха документите във фонда.След това ми се обадиха, от клиниката да ми кажат новия вх. номер.
В коя клиника извършват тази услуга?


*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #6 -: Декември 10, 2009, 18:28:17 pm »
Аз днес си подадсх документите за втори опит и стана много бързо.Изготвиха ми епикризата и ми дадоха да си попълня декларациятя.В центъра по хигиена също много бързо,защото нямаше никакви хора и съм 5229 номер.Разбрах че са стигнали до 3000. :ballons:
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #7 -: Декември 11, 2009, 06:28:25 am »
На мен клиниката ми подготви документите, аз само подпълних декларациите, и те ми пратиха документите във фонда.След това ми се обадиха, от клиниката да ми кажат новия вх. номер.
В коя клиника извършват тази услуга?

Селена Пловдив. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #8 -: Декември 11, 2009, 11:57:44 am »
Аз вечи си подадох документите.Стана много бързо.Сега чакаме пак да ми се обадят. :balk_600:
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #9 -: Декември 12, 2009, 11:18:14 am »
Здравейте,
аз имам следния въпрос, защо за втория опит трябва пак да подаваш документи, да чакаш да ти се обадят и т.н. това са още 2-3 месеца чакане и бумащини.
Като бяхме първия път да си вземем документите, че сме одобрени, ни казаха че са за 3 опита, а сега се оказва че тези документи са били за 1 опит. :(
И сега всичко наново, с нов входящ номер (над 5000), те са стигнали до 3000, значи след 2 месеца ще се обадят......., после ще кажат че са свършили парите по фонда......, абе българска му работа. То накрая излиза че можеш да направиш по 1 опит на година.
Някой има ли същите терзания?
*
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #10 -: Декември 12, 2009, 11:38:44 am »
badmojo, защото ако се замислиш, така е честно. Нареждаш се отново на опашката и си чакаш. Не виждам по каква логика трябва да имаш предимство пред момичета, които чакат за първо финансиране.
Ако наистина се интересуваше от фонда, щеше да знаеш, че пари ще има.
Надявам се хората, които имат терзания, подобни на твоите, да са малко.
Успех!

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #11 -: Декември 13, 2009, 14:52:16 pm »
badmojo, защото ако се замислиш, така е честно. Нареждаш се отново на опашката и си чакаш. Не виждам по каква логика трябва да имаш предимство пред момичета, които чакат за първо финансиране.
Ако наистина се интересуваше от фонда, щеше да знаеш, че пари ще има.
Надявам се хората, които имат терзания, подобни на твоите, да са малко.
Успех!


Напълно подкрепям казаното.Всеки трябва да си чака реда.Това,че един път съм одобрена незначи,че вече съм с привилегии.Така или иначе трябва да минат шест месеца от опит до опит,така че какъв е проблема с чакането.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #12 -: Декември 14, 2009, 20:13:22 pm »
Здравейте,
аз имам следния въпрос, защо за втория опит трябва пак да подаваш документи, да чакаш да ти се обадят и т.н. това са още 2-3 месеца чакане и бумащини.
Като бяхме първия път да си вземем документите, че сме одобрени, ни казаха че са за 3 опита, а сега се оказва че тези документи са били за 1 опит. :(
И сега всичко наново, с нов входящ номер (над 5000), те са стигнали до 3000, значи след 2 месеца ще се обадят......., после ще кажат че са свършили парите по фонда......, абе българска му работа. То накрая излиза че можеш да направиш по 1 опит на година.
Някой има ли същите терзания?
Скъпа имам една добра и една лоша новина:
Добрата е, че нови документи няма да се подават /освен разбира се декларация за липса на промяна на обстоятелствата и нова етапна епикриза, която ти подготвя клиниката/- можеш и по куриер да пратиш документите и да се обадиш по телефона във фонда за номера.
Лошата е, че ако си мислиш че ще чакаш 2 месеца.. няма да само 2 - аз си подадох юли документите за 2ри опит и се надявам януари-февруари да ми се обадят /6-7 месеца чакане/.

Относно "българската работа" това е най-прекрасната българска работа, която на мен ми се случва - защото без този фонд, аз нямаше да имам надежда за дете. Парите няма да свършат - успокой се. А за това, че се нареждаме на опашката.. ами, че къде другаде?.. а момичетата, които тепърва подават документи.. какво.. да чакат година .. щото сега които не са успели от първия път пак подаваме .. и хоп първи.. така се завърта омагьосан кръг.. а не е справедливо.. така, че най-справедливо е на опашката.. просто се успокой.. идва коледа..  santa2 щастливо време.. усмихни се..  xmas-smiley-027 Когато.. тогава!.. Знай, че ще се случи!.. ще стане!.. обещавам ти!.. един ден ще ми пратиш снимки на поколението ти! :babbycarrage:

 mc101
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #13 -: Декември 15, 2009, 14:10:00 pm »
Здравейте,момичета.Днес си подадох документите за втори опит вх.номер 5303.Започва дьлгото чакане отново,но дай Боже всичко да е наред.Пожелавам успех на всички!
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #14 -: Декември 15, 2009, 18:48:56 pm »
Аз също подадох веднага след като ми дойде защото за наша жалост ми дойде в клиниката след 2 сед. ми се обадиха и ми казаха кой номер съм сега си чакам реда мисля че към пролет сме на линия от мен успех и  mc101 tree2a
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #15 -: Декември 16, 2009, 16:23:06 pm »
Тези,които са подали документи през юни са чакали точно шест месеца,така че търпение докато дойде отново нашия ред ще стане пак лято май,но нищо ние сме търпеливи.Стискам палци дано този път да ни е за последно чакането и повече да не се редиме на тази опашка,а на тази,на която чакат за консултация.Успех на всички.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #16 -: Декември 19, 2009, 15:59:19 pm »
Ето малко весели новини като гледам как вървят нещата много бързо идва и нашят ред Мили Дами  Фонда работи с пълна сила за нас нека сме благодарни и Весела Коледа :D
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #17 -: Декември 19, 2009, 16:12:54 pm »
Да казаха,че продалжават да работят както до сега и ще отпускат по 2 000 000 на месец,което значи по 400 двойки одобрени,така че след около шест месеца ще дойде нашия ред отново.Търпение момичета.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #18 -: Декември 20, 2009, 09:20:36 am »
Здравейте момичета! Моля, да ми кажете какви точно документи подадахте за втори опит. Ние сме с мъжки фактор. От клиниката ,в която правихме първия опит ми казаха, че чакат да получат комплекта с документи и тогава ще ми се обадят. Какъв е този комплет и дали аз немога да го взема от някъде. На 39год. съм и нямам много време за отлагане.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Имали момичета подали документи за втори опит
« Отговор #19 -: Декември 20, 2009, 09:33:20 am »
Попълваш същите декларации като първия път и една етапна епикриза и това е.Всичко се подготвя от клиниката.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html