0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Ризова
« -: Февруари 08, 2006, 12:03:37 pm »
Привет!

Изчетох всички теми и мнения в този раздел на форума, но не открих никакви коментари за д-р Ризова от Торакс - София.

Препоръчаха ми я горещо и разбрах, че имало голям наплив при нея.

Конкретно за проблема ми - съмнения за раничка на шийката на матката (след раждане). Казвам съмнения, защото едни лекари я виждат, други не. Резултатите от цитонамазката, която си направих бяха ок - нищо тревожно (въпреки, че мина през няколко специалисти, защото в началото имаше индикации за патология, но финално се оказа, че всичко е наред). Така или иначе, струва ми се, че има проблем (течение, болки при полов акт и пр., няма да ви занимавам подробно).

Та, въпросът ми е: някой има ли лични впечатления от Ризова? Да се боря ли за преглед при нея (не ставало със записан час, трябва да се чака на опашка пред кабинета) или да се насоча към друг специалист? Финанансовата страна на въпроса не е от значение.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
д-р Ризова
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2006, 12:06:24 pm »
Добра е.
д-р Ризова
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2006, 16:54:42 pm »
Ходила съм веднъж - да ми вземе материал за МБ. Според правилата на клиниката - няма как, трябва преглед преди това. Въпреки, че "срещата" ни беше кратка, останах с доста приятно впечатление. Приятна възрастна дама. Обясни ми разни неща за бактериите, като обяснението звучеше авторитетно. Поне аз съм доволна и от лабораторията им, ако нещо се наложи.

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







д-р Ризова
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2006, 17:49:13 pm »
Скъпа lorvel,
днес се връщам от преглед при д-р Ризова и мисля че иформацията за "наплива " е доста преувеличена. Хора наистина има, но това е благодарение на идиотската практика на Торакс да не може да си запишеш час и да разчиташ на случайността да няма опашка.
Иначе за д-р Ризова мога да кажа само добри думи- много е приятна и внимателна,ще ти обясни търпеливо всичко,което те интересува. Доволна съм и от лабораторията им и бих я ползвлала пак.
Има само едно "ама" и то е за цените.... Бих казала че са повече от солени и ако става дума само за рутинни прегледи и изследвания-да ама ако трябва да се лекуваш там...... В този смисъл ми е трудно да се ангажирам с компетентно мнение за д-р Ризова, защото не съм имала сериозен проблем,който да борим заедно.Пак казвам- много е внимателна ,но сериозно лечение в Торакс не ти препоръчвам-неоправдано скъпо е. По- скоро потърси начин да се добереш до кабинета на д-р Янакиева в Тина Киркова - проверена е в много битки и спокойно ти я препоръчвам. Желая ти успех !
Re: д-р Ризова
« Отговор #4 -: Април 29, 2010, 11:07:38 am »
Д-р Ризова спроед мен се е научила да говори доста прилично пред неразбиращите клиенти и за тожа може да изглежда като страхотен специалист, но уви....не е точно така ! Тя е от старата школа и факта, че работи за "Торакс" я превръща във фабрика за пари. А относно лабораторията им...ще ви излезе малко по-скъпо, но ще сте сигурни ако направите паралелно изследвания в друга лаборатория ( примерно на "Пиротска"66 ). Успех дами, дано тази лекарка не ви разочарова !  :wink:
Re: д-р Ризова
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2011, 10:59:58 am »
Скъпа lorvel,
днес се връщам от преглед при д-р Ризова и мисля че иформацията за "наплива " е доста преувеличена. Хора наистина има, но това е благодарение на идиотската практика на Торакс да не може да си запишеш час и да разчиташ на случайността да няма опашка.
Иначе за д-р Ризова мога да кажа само добри думи- много е приятна и внимателна,ще ти обясни търпеливо всичко,което те интересува. Доволна съм и от лабораторията им и бих я ползвлала пак.
Има само едно "ама" и то е за цените.... Бих казала че са повече от солени и ако става дума само за рутинни прегледи и изследвания-да ама ако трябва да се лекуваш там...... В този смисъл ми е трудно да се ангажирам с компетентно мнение за д-р Ризова, защото не съм имала сериозен проблем,който да борим заедно.Пак казвам- много е внимателна ,но сериозно лечение в Торакс не ти препоръчвам-неоправдано скъпо е. По- скоро потърси начин да се добереш до кабинета на д-р Янакиева в Тина Киркова - проверена е в много битки и спокойно ти я препоръчвам. Желая ти успех !


Здрасти!
Можеш ли да ми кажеш колко пари ти е излезнал
един преглед при д-р Ризова в Торакс, защото
на мен довечера ми предстои ходене там
и съм си приготвила около стотина лева.
« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 11:58:22 am от hadjiceneva »