0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #40 -: Август 06, 2010, 17:36:17 pm »
При нас за съжаление от ФертилАид-а нямаше никакво подобрение, успоредно с него мъжа ми пиеше антиоксиданти, чайовете от магарешки бодил и бабини зъби и ядеше мед с орехи и пчелно млечице. В началото дори беше 3 месеца на инжекции и пак нищо. Накрая отказа да пие всички хапчета и чайове, казваше, че са му гадни и започна само проксийд плюс (той не му бил толкова гаден  :)), пи го около година и имаше малко подобрение единствено в подвижността, от 1% активноподвижните му станаха 4, а общоподвижните от 4% станаха на 12. Само че морфологията и СДИ си бяха все така трагични, никакво подобрение. Много се бяхме отчаяли, бяхме решили, че ще направим последно икси и минаваме към донорски материал, но за късмет взе че се получи този път, така че Божа работа, може да стане и с лоши резултати.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #41 -: Август 14, 2010, 15:14:16 pm »
Как се получи от Икси ли? Приятелят ми също нямаше подобрение от Фертилайд.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #42 -: Август 18, 2010, 15:41:59 pm »
Как се получи от Икси ли? Приятелят ми също нямаше подобрение от Фертилайд.

Да, от икси, от 3ти стимулиран опит, иначе имам и един неуспешен на естествен цикъл.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #43 -: Октомври 07, 2010, 10:58:52 am »
Момичета, има ли вече положителни резултати от пиенето на фертилайд?

Ние взехме четвърта опаковка и скоро ще разберем има ли ефект  :? .
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #44 -: Октомври 30, 2010, 19:39:13 pm »
Здравейте мили дами.Моят съпруг също пие ФЕРТИЛАЙД и КЛОСТИЛБЕГИТ вече почти два месеца,но все още не сме правили контрола.Бих желала да ви попитам дали пречи на лечението му честото пииване на алкохол това ми е болна тема. osi_1Моля споделете :ask:

*
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #45 -: Октомври 30, 2010, 21:04:31 pm »
Здравей Даниелска_81!
Когато на моят съпруг му беше предписан Фертилайд, док. му каза да се въздържа от твърдият алкохол. :wink: Каза, че до една бира или една чаша червено вино не пречи! :D
Успех! :D
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #46 -: Ноември 18, 2010, 11:16:01 am »
При нас няма промяна от Фертил Ейда, имаме само мааалко по-добра морфология.Но проблемът ни е в ниската концентрация на сперматозоиди на мл., който си остана същият.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #47 -: Ноември 26, 2010, 10:19:06 am »
Наострих се и аз да купувам Фертилейд, но прочетеното тук затвърди менинето ми, че ако добавките принципно не действат, няма полза нито от скъпи, нито от евтини препарати. Моят мъж преди време направи 6 месеца на антиоксиданти, мед, чай, безалкохолие. Бях убедена че ще подействат, е контролната спермограма даде 0% подвижност /само тя е проблем в спермограмата му/.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #48 -: Ноември 26, 2010, 12:24:10 pm »
Здравевйте!Бях писала по-горе за приема на тези витамини.При мен след 3 месеца прием всичко беше наред-овулация засичах на 21 ден,цикъла ми идва6е точно.Единственото ,което ме притвсняваше беше,че ми е доста подут корема.Сега,6 месеца след това корема ми спадна най-накрая,но от миналия месец ми идва на 45 дни!!Дали е в последствие от тези витамини или има нещо друго?Има ли още някой,при който да се получило нещо подобно?
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #49 -: Декември 08, 2010, 16:39:43 pm »
Хахаха страхотна тема да се оплакваме от мъжете, които не искат да пият такива мизерни хапченца, а не знаят ние кво се налага да изпием и да изтърпим. Моят мъж спря твърдия алкохол, пие Фертил Аид по три пъти на ден и клостил - по половинка вечер. Твърди че му прилошава, че ще се разболее от тези лекарства и че съвсем скоро ще захвърли всичко :D
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #50 -: Юни 07, 2011, 12:39:07 pm »
Момичета здравейте,

имам два вида витамини купувани от iherb.
Исках да ги пия, но нещо не се чувствам добре от тях - влошава ми се автоимунното заболяване.Иначе са много хубави, ако някоя от вас иска да ги пие мога да и ги дам.
Изпила съм от едната опаковка 3 хапчета, от другата 8-9 .
Ето ги и тях:

http://www.iherb.com/Daily-Wellness-Company-Fertility-Blend-for-Women-90-Capsules/12209?at=0

http://www.iherb.com/Fairhaven-Health-FertilAid-for-Women-90-Capsules/8634?at=0


Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #51 -: Юни 08, 2011, 08:47:50 am »
Здравей destin,
Ако никой не ти се е обадил аз ще ги взема.
Благодаря ти! :)
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #52 -: Август 08, 2011, 14:09:26 pm »
Здравейте, днес посетихме проф. Узунова от МА, и тя ни предписа за първия месец FertilAid, а втория месец FertiAid + Motilityboost, защото първия препарат стимулира производството и подвижността на сперматозоидите, а втория влияе на другите фактори на развитието им. През целия период да се приема и витамин Е. Към края на втория месец да се направи нова спермограма. Само за уточнение нашия процент по Крюгер е 3%.
*
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #53 -: Август 09, 2011, 16:23:11 pm »
При нас пиенето на фертил айд подобри резултатите по Крюгер от 11 на 13 %.Заедно със тристен.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #54 -: Септември 04, 2011, 13:58:09 pm »
Всеки организъм реагира по различен начин. При нас трибестан и вит. Е за 3 месеца леко влошиха нещата. Спирането на цигарите мръдна крюгера от 3 на 6%, година след това.
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #55 -: Ноември 05, 2011, 19:05:30 pm »
Здравейте, днес посетихме проф. Узунова от МА, и тя ни предписа за първия месец FertilAid, а втория месец FertiAid + Motilityboost, защото първия препарат стимулира производството и подвижността на сперматозоидите, а втория влияе на другите фактори на развитието им. През целия период да се приема и витамин Е

Искам да ви попитам този Фертиайд може ли да се пие без да се ходи на лекар....виждам че на някои има предписан специален начин на прием- той може ли да се приеме като еднакъв за всички или има значение от диагнозата.....

Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #56 -: Ноември 05, 2011, 19:22:02 pm »
Здравейте, може би е различно как организма ще се повлияе от приема на тези медикаменти  :ask:, но при нас нямаше никакъв резултат  osi_8. Хубаво е поне, че нямаше и отрицателно влияние :balk_602:.
*
Re: ФертилАид - отзиви?
« Отговор #57 -: Ноември 05, 2011, 19:27:56 pm »
Палечка,от моя горчив опит ти препоръчвам да го обсъдиш с док.При нас на мъжа го изписаха и в интерес на истината морфологията се подобри от 11 на 13,но аз да не остана по назад реших да го пия на своя глава и имах 8) доста неприятни странични ефекти.