0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2009, 12:17:19 pm »
Здравейте, момичета! Честито на всички одобрени и успешни процедури! Леко чакане на останалите! Отсъствах няколко дни от къщи и за това чак сега пиша. В петък преди обяд и на мен ми се обади една мила дама от фонда и каза, че съм одобрена. Попита ме също дали мога да отида следващия петък от 9 до 12 часа да си взема заповедта. Аз съм номер 2998 и по една щастлива случайност следващия петък почивам. Дано ни е на късмет.  :wink: :lol:

*

    ancela77

  • *
  • 30
  • поискай щети се даде
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2009, 12:54:14 pm »
Успех ти пожелавам ДУШКА :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :babyboy: :sbabygirl: :babyboy: :sbabygirl: :babyboy:
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2009, 13:07:01 pm »
Успех ти пожелавам ДУШКА :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :babyboy: :sbabygirl: :babyboy: :sbabygirl: :babyboy:
Благодаря ти!

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2009, 13:45:26 pm »
 :grouphug2:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2009, 13:55:38 pm »
 Душе , страшно много се радвам за теб! Пожелавам ти от сега нататък само щастливи случайности! :crossfingers:
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2009, 14:06:47 pm »
fatalwoman, благодаря ти много, мила!  :bighug:
rossy *,  :hug2:!
Благодаря ви още веднъж! Не очаквах толкова рано да ми се обадят! Сега се притесних дали ще успея с подготовката и опита до 6 месеца. За мен това ще е последен опит и то по Маркес и трябва да намеря още 5000 лв. Дано да намеря начин!
Момичета, попитах в една друга тема, но никой не ми отоговори. Сега, като си взема заповедта, веднага ли трябва да я дам в клиниката или преди да започна опита?

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2009, 15:26:26 pm »
Аз искам да питам има ли момичета с номера под 2000, които не са получили обаждане? Аз съм 19** и никой не ми се е обаждал, аз също не съм звъняла, защото засега няма да правим нищо. Но все пак дали е възможно да имам отказ и затова да не ми звънят?
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2009, 16:05:36 pm »
Момичета, попитах в една друга тема, но никой не ми отоговори. Сега, като си взема заповедта, веднага ли трябва да я дам в клиниката или преди да започна опита?
Душе, не е задължително веднага да занесеш заповедта в клиниката, може и когато си готова.В клиниката само ще ти я преснимат и ще ти я върнат.Но нали знаеш, че 6 месечния срок тече от датата на получаване на заповедта.Успех!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2009, 17:33:11 pm »
Душе, чудесна новина!  :D Успех!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2009, 19:01:17 pm »
Еееее, Душе ! ДАНО ТОВА Е ТВОЯТ ОПИТ! Давай смело напред! :D
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2009, 19:19:17 pm »
Аз искам да питам има ли момичета с номера под 2000, които не са получили обаждане? Аз съм 19** и никой не ми се е обаждал, аз също не съм звъняла, защото засега няма да правим нищо. Но все пак дали е възможно да имам отказ и затова да не ми звънят?
Аз също все още нямам обаждане,звънях в четвъртък и ми казаха,че моята заповед е няма при тях.В понеделник пак ще звънна,но на Д-р Лалев ,въпреки че той ми каза да си чакам заповедта и съм разгледана.Предположих,че това е одобрение,но се притеснявам.2460 е моят номер.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #31 -: Ноември 30, 2009, 09:39:32 am »
Здравейте на всички  :)
Ние сме номер 2450 и току що ни се обадиха от фонда. В петък ще си вземем заповедта.
Явно обработват голямо количество молби наведнъж и затова се обърква леко номерацията, но ще се обадят. Стискам палци на всички, които очакват скоро обаждане да не чакат дълго osi_9
И успех на всички на следващия етап.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #32 -: Ноември 30, 2009, 10:55:21 am »
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАМИ,
НЕКА ДА СА ВИ ЧЕСТИТИ ЗАПОВЕДИТЕ КАКТО И УСПЕШНИ ОПИТИТЕ, ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ, ЛЕКО :bori_015: РАЖДАНЕ И МНОГО МНОГО БЕБЕТА. :bori_015: :bori_016: :bori_004: :bori_005:
АЗ ВСЕ ОЩЕ СЪМ В ОЧАКВАНЕ ДА НИ СЕ ОБАДЯТ НИЕ СМЕ № 3068....НАБЛИЖАВА СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ. osi_9 osi_9
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА !!!!! :bori_023: :bori_023: :bori_023: :bori_023: :bori_023:

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #33 -: Ноември 30, 2009, 11:04:07 am »
Здравейте, момичета! Честито на всички одобрени и успешни процедури! Леко чакане на останалите! Отсъствах няколко дни от къщи и за това чак сега пиша. В петък преди обяд и на мен ми се обади една мила дама от фонда и каза, че съм одобрена. Попита ме също дали мога да отида следващия петък от 9 до 12 часа да си взема заповедта. Аз съм номер 2998 и по една щастлива случайност следващия петък почивам. Дано ни е на късмет.  :wink: :lol:

Душееее стискам силно палци! Много късмет ти желая  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #34 -: Ноември 30, 2009, 13:13:31 pm »
Момичета аз съм номер 27**, но не са ми се обадили за заповед, а знам че съм одобрена.Сега като четох, че момичета с повече от двеста номера след мен вече имат заповед, се зачудих какво да правя. Др.Лалев не мога да открия, вечно заето дава телефона, а ми се искаше да си взема сега заповедта, защо съм точно пред цикъл...Някой би ли ме посъветвал как да постъпя?
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #35 -: Ноември 30, 2009, 17:10:19 pm »
Момичета, преди малко получих радостната вест и така дълго очаквана от мен - номер 2511 съм и днес стават точно 6 месеца от подаването на документите ни.Успех и търпение на всички чакащи а на започналите вече процедури желая положителни тестчета накрая!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #36 -: Ноември 30, 2009, 17:42:13 pm »
Здравейте,днес и аз получих дългоочакваното обаждане :balk_46:В петък отиваме да си вземем заповедта.Благодаря на всички,които направиха борбата ни по-възможна :thankyousign:Успех на всички момичета и скоро да има сбъднати мечти! :babbycarrage:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #37 -: Ноември 30, 2009, 18:40:39 pm »
Момичета аз съм номер 27**, но не са ми се обадили за заповед, а знам че съм одобрена.Сега като четох, че момичета с повече от двеста номера след мен вече имат заповед, се зачудих какво да правя. Др.Лалев не мога да открия, вечно заето дава телефона, а ми се искаше да си взема сега заповедта, защо съм точно пред цикъл...Някой би ли ме посъветвал как да постъпя?
Здравей,и аз още чакам а съм номер 2633 а дори незнам дали съм и одобрена, ми нищо не може да направим ще чакаме и това е.В коя к-л си. Успех
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #38 -: Ноември 30, 2009, 22:03:23 pm »
Здравейте момичета днес мъжът ми се е обадил на др.Лалев 2814 е одобрен и сега чакаме обаждане за заповедта. :book:
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #39 -: Ноември 30, 2009, 23:14:14 pm »
Да и аз се обадих миналата седмица на Др.Лалев и той ми каза, че съм одобрена и до седмица трябва да получат заповед....Ама днес, след като повече от час звънях, ми каза, че заповед няма, че ги пращат от министерството и нищо не зависи от него...Просто си чакаме...А от тук разбрах, че момиче, което е повече от 200 номера след мен вече има заповед. Явно няма ред....Стана ми кофти, защото точно сега съ пред цикъл, но може би няма да се вместя, а после следват празници и....отде 2010година...Някой знае ли по един опит на година ли се полага или това отпадна?
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!