0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

стимулация с гонал-ф
« -: Януари 20, 2010, 17:53:11 pm »
Здравейте
След като се останови че имам поликистоза и нямам овулация, и след като съм вече при д-р Александров, сега за първи път се стимулирам с гонал-ф. Утре ще ми бият Прегнила(21.01) и на 23.01 започваме работата по нашето бебе.Дано да стане този път.
Имам 2 фоликула в единия яйчник и един в другия.И трите са доминантни.
Мислия си че така имам по голям шанс.
Въпроса ми е има ли момичета, който са стимулирани така и са забременели.
Много се раджам, че якчниците ми най-после реагираха., защото до сега бях на клостилбегит и само кисти се образуваха. Пиша ви объркано, но просто искам да ви споделя.
Благодаря ви!
Ако има някой като мен нека сподели.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: стимулация с гонал-ф
« Отговор #1 -: Януари 20, 2010, 22:46:33 pm »
За инсеминация ли си стимулирана?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: стимулация с гонал-ф
« Отговор #2 -: Януари 20, 2010, 22:54:56 pm »
Не, сега ще пробваме по естествен път.

Re: стимулация с гонал-ф
« Отговор #3 -: Януари 25, 2010, 18:09:56 pm »
Здравейте
Биха ми вече Прегнил 5000 и мисля че овулацията мина, но ме наболява от ляво и се притеснявам дали са се спукали, че там бяха 2 фоликула или и аз не знам каква е причината.Дали е възможно да е от овулацията. Гърдите ме болят, но и имам предърпване долу в ляво.Какво според вас можа да става?

Re: стимулация с гонал-ф
« Отговор #4 -: Януари 31, 2010, 22:19:28 pm »
Здравейте
Помогнете ми много ми се подут корема, дали може да е от бременост или и аз незнам от какво.На 7.02 трябва да ми дойде по нагоре съм ви написала за стимулацияата с гонала и след това за Прегнила.
Не мога да разбера защо ми се подува корема непрекъснато, иначе и гърдите ме болят.
Как да се спрвя с този подут корем и от какво може да е