0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2009, 09:53:58 am »
Добро утро и от мен!   :lol: Желая ви хубав и слънчев ден! :lol:
Делица, благодаря ти за вниманието! Да, наспах се, а и настинката ми поодмина, само дето мъжо още не се е оправил, ама и това ще стане - няма на къде! :? :lol:
Петя, мерси за кафенцето и за закуската!  :lol:
Момичета, днес е голям ден! Вие не го помните, но кака ви - да! !0 ноември преди 20 години! Тъкмо се бяхме оженили с моя мъж, имахме хиляди мечти и надежди за бъдещето... уви...голяма част от тях не станаха...здраве да е...
Хайде, че слънцето изгря! Изпивам си кафето и отивам да се поразходя с племеника до парка, че издивях в къщи!  :wink: :lol:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2009, 12:45:24 pm »
Добър вечер  :D

Злати, Ама как знаеш чия снимка да сложиш  :wink: :lol:

Ооооо и ти ли си там наредена :lol: Искаш ли още  :P


Айде, влачииии  :lol: :lol: :lol:

Здравейте, момичета :D Днес отново е един слънчев и прекрасен ден! Петя, благодаря за хубавата закусчица :P
Душе, приятна разходка! Радвам се, че се оправяш от настинката! Айде сега и мъжо да излекуваш :lol:
Спорен ден на всички ви!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2009, 13:11:02 pm »
Само не разбрах къде го видяхте това слънце, ама карай  :lol: :lol: :lol: Тук е мрачно и дъждовно :?

Така, а за не-любителките на Милър няма ли да се намери нещо по-така,  аз да ви питам, а ?  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #23 -: Ноември 10, 2009, 13:26:51 pm »
О то явно по морето днес е слънчево но да ви кажа от вътрешноста на страната на талази лазят облаци от София през Пловдив и до вас ще дойдат,прогноза неможе с ней да се бориш.
Рали къде ша го видиш това слънце,тя чопли орехи и сигурно са морски,щото там пече.
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 13:30:40 pm от Delica »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2009, 13:28:28 pm »
Да се запиша и аз. Верно на втория ден ама .... Аз за липсата си вчера си отнесох конското вече. Повече няма да ви плаша - ей тука публично обещавам. По едно включване всеки ден.
Честна комсомолска. Душе, някои помним. Като се замисля - 20 години ..... боже .... кога и как минаха. Но сега не ми е баш за такива равносметки.
Миси, продължавам да стискам палци и на краката. И ще чакам да се похвалиш на края на седмицата.
А с Лисана ако искате да знаете сме се разбрали - да не се прережда :wink:. Тъй де - ред трябва да се спазва, пък и съм по-голяма ... ще слуша, къде ще ходи.


п.п. много, ама много съм завеяна и аз - Оси, добре си се завърнала!
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 13:32:39 pm от Pesheck »
*
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2009, 13:38:34 pm »
Здравейте момичета,хайде и аз да се присламча  :lol:!
И аз това се чудя,кога минаха тия 20 години....Аз тогава бях на 11 години и ходех да драскам с пастели СДС по кофите на червените бабички  :lol: :lol: :lol:И какво беше гадно с тия купони ,спомняте ли си,ужас.




Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2009, 13:51:16 pm »
Здравейте момичета,хайде и аз да се присламча  :lol:!
И аз това се чудя,кога минаха тия 20 години....Аз тогава бях на 11 години и ходех да драскам с пастели СДС по кофите на червените бабички  :lol: :lol: :lol:И какво беше гадно с тия купони ,спомняте ли си,ужас.

Ех младо младоооо.... Та в този ред на мисли, Душе, и аз помня...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2009, 13:56:43 pm »
В този ред на мисли - бях на работа. Вечеряхме в столовата и изведнъж идва една от лаборантките и обявява - "а честито ви ново правителство". И примъква един стол, за да стигне до радиоточката и да я увеличи. В началото мислехме, че се шегува. Но картинката ми е страшно бистра пред очите. Въпреки че точно тогава надали съм осъзнавала какво става. То едва ли и другите много разбираха. Тодор Живков свален, нови хора ще управляват. Ама как, кой ....?! В първия момент дори не знаеш какво се случва. Говоря точно за днешния ден. После вече се почна ....
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #28 -: Ноември 10, 2009, 14:01:04 pm »
Аз бях на даскало и ме завличат на купон - и аху иху, ха честито.... На което мен нещо почва да ми проблясва и питам какво аджеба празнуваме. Като казаха "Свалиха Тато" и аз  8O те така, пет минути не мога да повярвам. А първото реално усещане за смяна на режима беше когато премахнаха униформите в училище. И Танковете...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #29 -: Ноември 10, 2009, 14:12:42 pm »
И другарките станаха госпожи  :lol: :lol: :lol:
Между другото,моето бабче още ми пази и чавдарската и пионерската връзка.
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 14:15:09 pm от me4kata »
*
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2009, 14:18:55 pm »
Аз пък съм млада и не помня  :mrgreen:


Ха, добър ден!
Звездите ми казаха, че Пешека и Лиско ще ни изненадат в един ден  :lol:
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #31 -: Ноември 10, 2009, 18:16:12 pm »
:lol: :lol: :lol:
Това пък с неговите звезди! То верно, че Елфово кажи-речи на друга планета и може и говорящи звезди да има, ама чак пък толкоз! :lol: :lol: :lol:

Аз пък съм стара и помня като слон! :lol: :lol: :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Втора ноемрийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #32 -: Ноември 10, 2009, 18:27:36 pm »

Момичета, днес е голям ден! Вие не го помните, но кака ви - да! !0 ноември преди 20 години! Тъкмо се бяхме оженили с моя мъж, имахме хиляди мечти и надежди за бъдещето... уви...голяма част от тях не станаха...здраве да е...


Душе, аз, честно казано, не виждам какво има да се празнува.
Хич не ми е било зле тогава, поне това, което помня.
Ама като сте казали, айде наздраве! :drunk:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #33 -: Ноември 10, 2009, 18:28:21 pm »
Алоууууу, комсомолския клуб! Я дайте нещо от от този век :lol: Тогава съм била едва на 7 годинки, но успях да се сдобия поне с чавдарска връзка, още си я пазя!

Рали, кажи какво по-така искаш за душата, веднага ша ти изнамеря!

Слън, тя на Елфова всичко й говори, не е в звездите проблема  :mrgreen:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #34 -: Ноември 10, 2009, 19:02:52 pm »
Момичета, днес е голям ден! Вие не го помните, но кака ви - да! !0 ноември преди 20 години! Тъкмо се бяхме оженили с моя мъж, имахме хиляди мечти и надежди за бъдещето... уви...голяма част от тях не станаха...здраве да е...
Душе, аз, честно казано, не виждам какво има да се празнува.
Хич не ми е било зле тогава, поне това, което помня.
Ама като сте казали, айде наздраве! :drunk:

Жени, нещо не съм се изказала както трябва, май!  :wink: :lol: И на мен ми беше по-хубаво в онова време, по-спокойно, по-сигурно, без стрес, имаше работа за всички и даже ако някой не ходеше на работа, зорлян го караха. Ама за някои беше празник! Но така или иначе, датата е видна в нашия календар!  :wink: :lol: Ама според мен няма никакво значение - купон да става, повод за пиене да има!  :lol: И да паднем, и да бием, пак ще се напием, нали така?  :wink: :lol:

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #35 -: Ноември 10, 2009, 19:12:59 pm »

Жени, нещо не съм се изказала както трябва, май!  :wink: :lol: И на мен ми беше по-хубаво в онова време, по-спокойно, по-сигурно,


Аааааааа, успокоих се, че не само аз изпитвам носталгия по едно време.

 :hug2:
*
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #36 -: Ноември 10, 2009, 19:51:27 pm »
Жени, нещо не съм се изказала както трябва, май!  :wink: :lol: И на мен ми беше по-хубаво в онова време, по-спокойно, по-сигурно,
Аааааааа, успокоих се, че не само аз изпитвам носталгия по едно време.
 :hug2:
Нееееееееееееее, не си само ти!  :wink: Помниш ли имаше едно интервю-виц за Т.Ж. по онова време, дето щял да направи мост в едно село, дето нямало река и дето щял да направи детска градина в друго село, а там пък нямало деца, че и деца обещал да им направи... :lol: :lol: :lol: :lol: Та, в тоя ред на мисли, ако беше останал, най-вероятно и деца щеше да ни направи! :wink: :lol:

*
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #37 -: Ноември 10, 2009, 19:52:25 pm »
Добър вечер чавдарчета, пионерчета и комсомолчета  :lol:

Та по въпроса за 10 ноември 1989 - почти нищо не си спомням от събитията :oops: Била съм на 10 години тогава, в 4ти клас, но помня, че станах пионерче :)
Имам и синя, и червена връзка и си ги пазя още  :D
Спомням си период от време, в който заплатите бяха мизерно ниски, а за цените на стоките да не говорим. Сещам се че трябваше да ми се купят маратонки за училище и с татко ходихме до Шумен, и купихме едни, най-евтините, а те бяха почти половината му заплата  :( Толкова мъчно ми стана тогава, че още ми се насълзяват очите като си спомня  :(



Добър вечер  :D

Злати, Ама как знаеш чия снимка да сложиш  :wink: :lol:

Ооооо и ти ли си там наредена :lol: Искаш ли още  :P

:lol: И аз, и аз  :lol: :lol:


Лека вечер на всички  :)

Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #38 -: Ноември 10, 2009, 20:13:31 pm »
:balk_163:
Ей, детската градина, пак ли почнахте с тоя М.....!?!?!?!? :x Ще си говорим на n-брой очи! 8O 8O 8O
А относно времето преди 20 години - само хубави спомени имам!  :P И студентка бях и преди 10 и след 10 - ами нищо не ми липсваше тогава...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Втора ноемврийска седмичка - 09.11. - 15.11. 2009
« Отговор #39 -: Ноември 10, 2009, 22:17:44 pm »
Абе ако трябва да сме честни, носталгията ни е повече по времето когато бяхме млади. И морето ни беше до колене. А всичко което фърчи се яде.