0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #80 -: Ноември 01, 2009, 14:04:01 pm »
Аз малко по никое време се включвам, но само да кажа, че и аз съм навите да се включа в някаква обща поръчка. Това, което Фифа предложи, запомних за някакви 7 бодита на изгодна цена. и за играчки също ще се включа. бройте ме и мен.

и аз съм на вълна книжки. имам доста за споделяне, но нямам време. Друг път ще се включа.


Добре дошли на Мишанта и на Цветенце и на техните нови рожби!


Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #81 -: Ноември 01, 2009, 14:06:08 pm »
Искам да ви питам дали сте срещали у нас електрически /с батерии/ четки за зъби за малки деца?
Дали някоя от вас ползва такава?

Нинче, търсила съм и не открих специална детска електрическа четка за зъби никъде. Продават обаче детски глави за ел. четка - само главата, накрайника. Разликата е в по-малкият диаметър на въртящата се част, иначе се слага на нормална ел. четка. От аптеки Римедиум съм купувала такива детски накрайници, с разни картинки са.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #82 -: Ноември 01, 2009, 16:35:03 pm »
Цветенце, благодаря.
Сега се поразровх и видях, че им  дестски ел. на Орал Б. Но не съм засичала по аптеките и магазини, ще търся, де.

Вчера купих апрески на Кристина  - питам за произход и жената вика - Италия, после ми вика, а, не, Холандия, на ботушите има етикетче Румъния, на кутията пише Виетнам, в сайта пише пак Италия... :lol:

Много сме международни ние, кво да ви говоря.

Иначе апреските са готини, много.

Ей ги, нашите са лилави:

http://sportmania.bg/node/2631
 
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит